Zostať sexy a udržanie romantiky je podstatou, aby to vydržalo.

Napíšte milostný list

Ľúbostný list pre svojho milenca je premýšľavý a jednoduchý spôsob, ako mu dať najavo, že na neho myslíte. Nechaj malú poznámku na zrkadle, chladničke, alebo v aktovke, kde napíšete niečo milé. Tento neočakávaný objav môže nielen oživiť jeho deň, ale pripomenúť mu, že ho miluješ.

Večera ako prekvapenie

Namiesto toho, aby ste vyzdvihli niečo na ceste domov, naplánujte mu uvariť jeho obľúbené jedlo. Prezentácii venujte čas a jedzte s vypnutou televíziou! Zasvieťte sviečky a vyberte pekný porcelán, ktorý používate zriedka, a kúpte dobrú fľašu vína. Čas, ktorý do toho vložite, to spraví o špeciálnejším.

Pošlite e-kartu

Existuje mnoho stránok, ktoré ponúkajú bezplatné e-pohľadnice a všetko vám to zaberie len pár minút, počas prestávky na obed jednu vyberte, prispôsobte ju a odošlite. Je to vítané prerušenie svojho pracovného dňa.

Spravte mu módnu prehliadku v spodnom prádle

Môžete to urobiť všetko v jednu noc alebo si to rozložíte na celý týždeň. Vyskúšať rôzne kúsky spodnej bielizne a trochu sa poprechádzajte ako modelka alebo sexi mu zatancujte. Neustále si meňte oblečenie, zatiaľ čo s každým novým kúskom obdivuje vaše telo. Predtým než to spravíte, môžete sa ho dokonca spýtať na jeho názor, v ktorej spodnej bielizni vás chce vidieť!

Sexuálne dobrodružstvo

Skúste čokoládovú polevou na telio. Spravte to romantické a sexy tým, že ju olizuje z jeho tela odhora až dole. Keď budete tráviť čas zbožňovaním jeho telo, dajte mu najavo, že vám na ňom a na jeho potešení naozaj záleží.

Nečakajte

Nečakajte na špeciálne príležitosti spraviť niečo romantické. Vtedy sa to akosi očakáva, preto trochu vtedy stráca svoj význam. Chcete ho prekvapiť niečím malým, ale premysleným, čo vyjadrí vašu lásku inak, ako je obvyklé. Pripomínanie citov k vašemu milencovi nezostane nedocenené!

Prineste niekoľko “priateľov”

Je to o sexuálnej stimulácii, hračkách pre dospelých, alebo masážnych olejoch. Niekedy pridanie niečoho malého navyše môže, že zostanete na jeho vzrušujúcich miestach o niečo dlhšie. Existuje celý rad produktov, skvelých pre páry. Skúste vibračný erekčný krúžok. Pomáha pri dlhšej vytrvalosti a zároveň vám poskytuje maximálne potešenie.