Alfa Lover dávkovanie, cena, predaj, Slovensko, čo je

Alfa Lover recenzie, skúsenosti, nežiadúce účinky

Alfa Lover forum, recenzie, objednať, navod na pouzitie

Alfa Lover diskusia, kde kupit, komentáre, výhody

Veľkosť mužského pohlavného orgánu je boľavou témou pre polovicu populácie silnejšieho pohlavia. Mnoho mužov nie je spokojných s veľkosťou svojho tela a chcú si zväčšiť pen, aby sa mali dievčatám čím chváliť.

Obzvlášť populárny je gél na zväčšenie penu Alfa Lover, ktorý pri správnom použití vykazuje výrazne pozitívny výsledok. Účinok na sebe už zažilo obrovské množstvo mužov a na internete zanechali množstvo pozitívnych ohlasov.

Poďme si to rozobrať čo je Alfa Lover, ako produkt funguje, ako používať krém podľa navod na pouzitie a dávkovanie, aké sú výhody, kde kupit na Slovensko a aká je jeho cena predaj, a tiež rozobrať recenzie, skúsenosti, komentáre a diskusia na Alfa Lover na forum.

Čo je Alfa Lover

Mužský krém Alfa Lover je určený na zväčšenie penu a sebavedomie a sebavedomie. Ide o skutočne revolučný nástroj, ktorého úplný výsledok možno vidieť po päťtýždňovom kurze, no už po týždni bude muž vidieť prvé, no zjavné zmeny veľkosti. Po dvoch týždňoch sa predĺži aj trvanie erekcie a s ňou aj citlivosť. Po troch bude mať pen správnu formu a príležitosti, vďaka čomu sa budete cítiť ako majster sexu. Po štyroch týždňoch pribudne 5 cm na dĺžke a trvanie orgazmu bude úžasné. A potrebujete iba Alfa Lover.

Už od prvých minút aplikácie Alfa Lover začína pôsobiť. Bioaktívne zložky majú pozitívny vplyv na rast buniek vo vnútri penu, vďaka čomu dochádza k otváraniu krvných ciev. Erekcia sa zlepšuje, pen sa zväčšuje do dĺžky a šírky, čo vám umožní uspokojiť vášho partnera.

Penbuilding vykazuje dobrý výsledok vďaka komplexnému dopadu. Steny krvných ciev v celom orgáne sú posilnené, vďaka čomu prichádza krv, ktorá stimuluje prirodzené procesy v mužskom tele. Už po niekoľkých dňoch aplikácie Alfa Lover bude výsledok viditeľný. Ešte pár týždňov a pen sa zväčší o 2-3 centimetre a celý priebeh povedie k zvýšeniu o 5-7.

Špeciálne zložky, ktoré tvoria Alfa Lover, pôsobia na tkanivá, napínajú ich, respektíve na komory kavernózneho tela.

Ako to funguje Alfa Lover?

Zloženie lieku je absolútne bezpečné. Jeho zložky sa vstrebávajú do pokožky penu a stimulujú potenciu na bunkovej úrovni. Okrem toho sú kavernózne telá penu natiahnuté v dôsledku zvýšeného prietoku krvi a zvyšuje sa citlivosť mužského orgánu.

Alfa Lover poskytuje maximálny komfort, dokonalé kĺzanie a hydratáciu vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalurónovej. Zvýšený obsah kyseliny jantárovej zvyšuje účinok súboru cvičení zameraných na zväčšenie penu. Gél má príjemnú a jemnú textúru, nelepí, neobsahuje vonné látky a parabény.

Hlavné zložky lieku sú:

 • Báza, pomocné látky, mentol
 • Urýchliť mikrocirkuláciu krvi, stimulovať metabolické procesy, zvýšiť hustotu a elasticitu pokožky
 • Má protizápalové a baktericídne vlastnosti

V kompozícii Alfa Lover je zvýšená koncentrácia kyseliny jantárovej a kyseliny hyalurónovej.

Inštrukcia

Alfa Lover aplikovaný na driek penu alebo cez kondóm pred intímnym kontaktom. Pri používaní so špeciálnymi zariadeniami by ste sa mali riadiť pokynmi pre ne. Prípravok nanášajte jemnými pohybmi od korienkov až po hlavičku (dá sa aj zachytiť).

Po aplikácii gélu vyzerá pen zvyčajne bez začervenania a opuchu. Dochádza k miernemu chladivému efektu, je tu nevtieravá vôňa citrónu. Sex sa stáva jasnejším, pri pravidelnom používaní sa zvyšuje turgor pokožky penu (napätý stav membrán živých buniek), takže gél má určite výhody.

Dochádza k vonkajšej a vnútornej stimulácii prietoku krvi. Toto je najsprávnejšia a najpresnejšia inštrukcia. Účinok sa zvyšuje správnou výživou. Kontraindikácie zahŕňajú osobnú neznášanlivosť na jednotlivé prvky. Okrem toho by muži s kardiovaskulárnymi problémami mali byť obzvlášť opatrní, pretože častý pohlavný styk predstavuje ďalší tlak na srdce.

Prírodné zloženie Alfa Lover vám umožňuje používať ho bez obáv z poškodenia zdravia.

Hlavné výhody lieku

Biologicky aktívne látky gélu zväčšujú pen a zvyšujú libido. Okrem toho medzi jeho nesporné výhody patria:

 • Účinnosť lieku preukázaná klinickými štúdiami
 • Absencia narkotických a hormonálnych zložiek
 • Neškodí zdraviu
 • Viditeľný výsledok už po týždni používania
 • Jednoduché použitie
 • Zvyšuje mužskú sebadôveru
 • Nepoškodí nenarodené dieťa v prípade počatia
 • Zvyšuje pohyblivosť spermií
 • Vhodné pre mužov rôzneho veku
 • Nemá žiadne nežiadúce účinky
 • Je prevenciou adenómu prostaty a prostatitídy zvýšením počtu a dĺžky pohlavného styku
 • Zlepšuje kvalitu ejakulátu
 • Má prijateľnú cenu
 • Schopnosť používať bez konzultácie s lekárom

Prírodné zloženie Alfa Lover vám umožňuje používať ho bez obáv z poškodenia zdravia.

Za štyri týždne pravidelného používania Alfa Lover sa pen zväčší o 4-5 cm a priemer o 60 %, čo poskytuje jasnejší a dlhší orgazmus. Účelom vytvorenia lieku bolo nielen zväčšiť veľkosť mužského orgánu, ale aj predĺžiť pohlavný styk. Teraz môžete mať sex bez pocitu únavy, stabilná erekcia je pre muža zaručená.

-50%