Čo je káva na chudnutie Black Latte – navod na pouzitie, dávkovanie, nežiadúce účinky, výhody

Ste unavená z nadváhy? Nedarí sa vám schudnúť? Alebo sotva váhu stratíte, znova ju naberiete? Naozaj si chcete obliecť svoje obľúbené šaty, ale nemôžete do nich „vliezť“ a kúpiť si pre seba pekné oblečenie je pre vás obrovský problém?

black latte dávkovanie

„Som vďačná ľuďom, ktorí ma volali tučná a správali sa ku mne povýšenecky. Ak by nebolo ich, potom by som bola doteraz stále rovnaká – tučná!“ – hovorí Marína Kozlová, ktorá schudla o 26 kilogramov. Na ceste ku krásnemu telu vyskúšala veľa rôznych diét, ale najúčinnejším sa ukázal veľmi jednoduchý spôsob. O tejto metóde, po ktorej sa extra kilá nepriberajú ani po znížení hmotnosti, nám Marína porozprávala podrobnosti. Tu je jej fascinujúci príbeh…

Nikdy som nebola krehká dievčina, ale extra hmotnosť mi nedala žiadny zvláštny dôvod pre komplexy. Keď som stretla svojho budúceho manžela, Borisa, úplne som sa uvoľnila, a prišla som k zmyslom až vtedy, keď som sa stala naozaj tučnou.

Keď som stretla svojho budúceho manžela, Borisa, úplne som sa uvoľnila, a prišla som k zmyslom až vtedy, keď som sa stala naozaj tučnou.

Náš vzťah s Borisom trvá už dlhšie ako 7 rokov a počas tejto doby sa nám narodili dve deti. Ale až donedávna sme mali, ako sa hovorí teraz, „manželstvo s hosťom“. Boris žil vo svojom byte, veľa pracoval a mňa len navštevoval. A potom opäť odišiel.

Od samého začiatku nášho vzťahu som neustále čakala na to, aby ma „požiadal o ruku“. To bol môj sen!

Kedy ma požiada o ruku? To bol môj sen!

Keď som bola tehotná po prvýkrát, myslela som si, že teraz sa určite vezmeme. Ale nebolo to tak. Boris stále prišiel a odišiel a ja som aj tak čakala…

Keď sa narodil najstarší syn, Boris a ja sme boli veľmi šťastní. Prijal dieťa, obklopil ma všetkými druhmi starostlivosti, pomáhal mi vo všetkom. Cítila som, že nás miluje, ale nejakou zvláštnou láskou.

Keď mal náš malý syn 2 roky, rozhodli sme sa spolu odísť na dvojtýždňovú dovolenku. More, slnko a piesok. Tak mi chýbala dovolenka!

Egypt s dobrým hotelom, teplou plážou a jedlom all-inclusive bol pre nás ideálnou voľbou.

black latte v lekárni

Na pláži som si zrazu všimla, že Boris dlho pozoroval jednu dievčinu. Nepovedala som nič, ale jednoducho som sa rozhodla, že budem Borisa sledovať. Spočiatku som si myslela, že sa na prvý pohľad zamiloval. Ale trochu neskôr zmenil predmet svojej pozornosti a začal pozorne sledovať inú dievčinu, potom tretiu a tak ďalej do nekonečna!

Bola som naštvaná! Môj syn a ja akoby sme ani neboli v jeho blízkosti.

On má rád chudé dievčatá!

Nikdy som nechcela vyzerať ako žiarlivý blázon, takže som sa trochu upokojila, začala som analyzovať. A rýchlo si uvedomila, že všetky tieto dievčatá, ktoré posledné dni sledoval, majú jednu spoločnú vec – sú dvakrát tenšie ako ja! Bolo to ako keby do mňa blesk udrel – prečo má rád chudé dievčatá! A možno to je dôvod jeho správania v našom vzťahu???

Mám dokonca aj fotografiu, kde ma drží v náručí a obdivuje inú „suchotinku“, pozrite:

 

black latte skúsenosti

Boris mi nikdy nepovedal, že sa mu nepáči moja postava. Nikdy ma nepožiadal, aby som schudla, nič také. Neexistovalo však žiadne „požiadanie o ruku“, na ktoré som čakala.

Tieto myšlienky mi nedali pokoj a zajedala som ich s veľkým all-inclusive. Jedla som tam za troch celé 2 týždne.

Po návrate z dovolenky som sa odvážila a prekvapila som sa. Zo slnečného Egypta, som si s opálením priniesla 9,5 kg. Takmer som sa zrútila.

Začala som na internete študovať informácie o chudnutí a o niekoľko týždňov neskôr som si uvedomila, že som tehotná druhýkrát! Dovolenka bola plodná v pravom zmysle slova. Je jasné, že v tomto stave som nestratila na váhe…

Hlavou mi neustále vírila myšlienka, že Borisovi sa nepáčim ako žena.

Hlavou mi neustále vírila myšlienka, že Borisovi sa nepáčim ako žena. Takmer som šla na potrat. Som veľmi rada, že mi vtedy Boris kategoricky zakázal čo i len o tom premýšľať.

Tak sme mali druhé dieťa, tiež syna. A všetko sa to začala odznovu. Boris prijal a dieťa a neustále nás obklopoval láskou, starostlivosťou a pozornosťou. Ale iba v tých hodinách, keď bol s nami. V mojom byte, ako predtým, nebola ani jedna z jeho vecí, s výnimkou zubnej kefky, a v svojich myšlienkach som sa sústredila na deti a snažila sa na to všetko nemyslieť.

Keď som prestala dojčiť, cítila som, že ma myšlienky na chudnutie opäť začali prekonávať. Nikdy som nezabudla na tú dovolenku, pred očami som mala Borisa ako sa dlho uprene pozerá na tenké dievčatá, a v našich vzťahoch s ním sa nič nezmenilo. Práve vtedy som vážila nenávidených 88 kg.

Práve vtedy som vážila nenávidených 88 kg. A rozhodla som sa!

A rozhodla som sa! Čo som jednoducho nevyskúšala: diéty, pravdepodobne zo 10 kusov, rôzne fitness tréningy, zábaly, nejaké super-sauny, špeciálne masáže atď. To všetko buď vôbec nepomohlo, alebo pomohlo len dočasne – hneď ako hmotnosť zmizla, ani som sa nestihla obzrieť a už bola späť.

A tu som v obchodnom dome, v cukrárni, stretla dievča, Oxanu, s ktorou sme boli spolu v pôrodnici, keď som porodila druhého syna. Ledva som ju spoznala, bola jeden a pol krát väčšia ako ja, a teraz bola takmer trikrát menšia než po pôrode!!!

„Neuveriteľné!“, pozdravujem ju veľmi vzrušene. „ Pozerám sa na teba a neverím svojim očiam! Oxana, si to naozaj ty?!“

„Čo, trochu som schudla, že?“, s úsmevom sa spýtala a kupovala koláče.

„A ty tiež ješ sladkosti? Ako to robíš? Ako ??? Snažila som sa športovať, skúšala som diéty a všetky druhy sáun a všetko možné! No maximálne som zhodila 3 kg za týždeň a potom prudko nabrala sedem!“, skoro som kričala, pamätám si tento moment, pretože ľudia sa začali obracať.

„Marína, aké diéty, aké sú sáuny, čo si? Stručne povedané, všetko je mi jasné. Pôjdeme ku mne, kým je muž v práci, a malý v škôlke, dáme si čaj. Ja s koláčmi a ty s vriacou vodou, a pokecáme si – s prižmúrenými očami zvolala Oxana a zamumlala: „Poviem ti všetko, ukážem a dokonca ti to dám vyskúšať.“

Marína, aké diéty, aké sauny, čo si?

Bola som neuveriteľne zvedavá a okamžite som súhlasila. Navyše, na ďalší deň šiel Boris na pracovnú cestu na 2 týždne, takže sa deň predtým úplne venoval deťom. A mohla som si trochu oddýchnuť.

Oxana schudla 33 kg doslova za 3,5 mesiaca po skončení dojčenia. Nedržala diéty, nehladovala a nechodila do telocvične. Viedla svoj obvyklý život a vôbec v ničom sa neobmedzovala.

Jej telo sa stalo štíhle ako u mladej dievčiny. Takáto silná strata hmotnosti, naozaj podivuhodne, nezanechala na koži jediný roztiahnutý úsek. Ešte som si pomyslela, že môj Boris by ju hneď hltal očami.

Ale najsilnejšie emócie som zažila potom, keď som zistila ako ľahko to dosiahla, ako je to jednoduché a bezpečné, ktokoľvek sa môže zbaviť nadváhy. Jej recept na zníženie hmotnosti bol pre mňa šokujúci!

Veľmi dobre som si pamätala, ako som sa snažila schudnúť. Bolo to peklo! Spomínala som si na moju depresiu prameniacu z diét, ako sme sa v tom čase neustále hádali s Borisom, spomenula som si na poruchy, keď som potom začala jesť bez kontroly. A ako som sa za to nenávidela.

Bolo to dokonca trochu urážlivé, kvôli tomu, že som to všetko prekonala, pretože to všetko bolo márne a chudnúť trebalo úplne inak. Ale nebola som veľmi rozrušená, pretože teraz som už presne vedela, čo mám robiť.

A teraz pozorne počúvajte čo mi Oxana povedala!

Najúčinnejší produkt na zníženie hmotnosti je aktívne uhlie. Akonáhle sa dostane do tela, odstraňuje toxické látky z organizmu dvoma mechanizmami. Po prvé, vzhľadom na funkciu adsorpcie a poréznu štruktúru. Po druhé, kvôli katalytickej redukcii (proces, ktorý spôsobuje, že záporne nabité ióny znečisťujúcich látok sa priťahujú ku kladne nabitým iónom uhlíka).

Aktívne uhlie viaže toxíny, ktoré sa nachádzajú v ľudskom tele a vďaka naviazaniu ich molekúl ich rýchlo odstraňuje cez črevá.

Zaujímavé je, že väčšinu prospešných vlastností aktívneho uhlia objavili obyvatelia starovekej Indie a Číny, ktorí používali uhlie na čistenie vody na nápoje a víno. O niekoľko storočí neskôr odborníci na výživu nazvali aktívne uhlie jedným z najlepších produktov detoxikácie.

Doma nám Oxana urobila latte. Avšak nie obyčajné, ale čierne. Spočiatku som bola prekvapená. Ale chuť nápoja sa ukázala byť skoro ako obyčajná káva so silnou mliečnou penou. Veľmi chutné.

„Toto je tajomstvo môjho chudnutia, uhľové latte Black Latte“, povedala Oxana. A ukázala mi obal s čiernym práškom, z ktorého spravila tento nápoj.

„Toto je tajomstvo môjho chudnutia, uhľové latte Black Latte“, povedala Oxana. A ukázala mi obal s čiernym práškom, z ktorého spravila tento nápoj. Na prípravu nepotrebuje špeciálny kávovar, ale môžete ho jednoducho rozmiešať v šálke s vriacou vodou.

Nápoj stačí piť raz denne, najlepšie ráno. Potom všetky extra kalórie, ktoré prídu počas dňa, jednoducho nebudú uložené ako tuk. Viete si to predstaviť? Áno, je to sen!

black latte komentáre

„Ale to nemôže byť! Je to tak jednoduché?“, zahabkala som.

„Ver tomu alebo nie, rozhodnutie je samozrejme, na tebe. Ak máš rada komplikovaný pôsob, pokračuj ako doteraz. Chcela si vedieť, ako som to urobila? Povedala som ti to. A teraz si to rozmysli sama. Nie som predávajúci, nemám žiadny cieľ, aby so ti niečo „nanútila“. Chceš – skús. Nechceš – pi ešte viac vody, môžete dokonca prestať jesť úplne. Mimochodom, nechceš koláčik?“, spýtala sa Oxana a natiahla sa za mojím obľúbeným veterníkom.

„Nie, vďaka. Myslím, že už pôjdem.

Vtedy som ešte nevedela, že to bola polhodina, ktorá mi obráti život hore nohami…

Vymenili sme si telefónne čísla a odišla som. S Oxanou som strávila som pol hodiny. Vtedy som ešte nevedela, že to bola polhodina, ktorá mi obráti život hore nohami…

Bežala som domov, ako by ma všetci čerti naháňali. Okamžite som zapla počítač a objedna som si Black Latte na stránke, ktorú mi dala Oxana. Po 3 dňoch som mala cenný balík v rukách a začala som s kúrou!

Odvážila som sa. Váhy ukázali 88,4 kg. Od tohto okamihu každý deň vždy zahŕňal vypytie jednej šálky latte každé ráno.

Nasledujúce ráno som sa znova postavila na váhu. 88,5 kg. Plus 100 gramov! Povedať, že som bola rozrušená, je málo! Takmer som spanikárila.

Zavolala som Oxane.

„Marína, upokoj sa. Hmotnosť začína klesať až po 4-5 dňoch. Len pokračuj a vydrž. Zabudni na váhu na 5 dní. Potom sa zváž a uvidíš, čo sa stane“, odpovedala Oxana sprisahanecky.

Pokračovala som. Bez toho, aby som zmenila niečo v mojej strave, som každé ráno vypila jeden pohár Black Latte. Strašne ma zaujímalo, čo sa bude diať ďalej. Stále som neverila, že začnem chudnúť bez toho, aby som zmenila niečo v jedálničku a životnom štýle.

  1. deň v dopoludňajších hodinách som sa nohami trasúcimi sa od nervozity postavila na váhu a zažmúrila som oči. Desila som sa pohľadu na výsledok, ale po chvíli som otvorila oči. Váhy ukazovali 83,3 kg.

Po prvých 5 dňoch som schudla 5 kilogramov a 100 gramov bez toho, aby som zmenila niečo v strave alebo aby som cvičila.

Uvedomila som si, že sú to prvé čísla môjho úspechu. Bolo to neuveriteľné! Srdce mi šlo z hrude vyskočiť, od vzrušenia som sa mohla ledva nadýchnuť! Podarilo sa to!

Na nasledujúci týždeň sa môj jedálniček veľmi nelíšil od toho, ako som vždy jedla. Okrem toho, že som každý deň vypila jednu šálku teraz tak zbožňovaného Black Latte.

Tŕpla som a nevážila som sa, ale aj bez váhy som mala pocit, že strácam hmotnosť. Niekedy som mala pocit príjemného tepla v rukách, žalúdku a stehnách. Mala som obrovskú energiu, ktorú som už dlho nepocítila. Neprestajná únava bola preč.

O týždeň neskôr som sa postavila na váhy a takmer som omdlela. Ukázali 74,7 kilogramu. To znamená, že počas týždňa som zhodila ďalších takmer 9 kg!

Za 12 dní som bola ľahšia o 13 kg a 700 g!!!

Len si predstavte, že ste schudli. Predstavte si, ako sa cítite. Cítite sa dobre, páčita sa sami sebe. A potom pochopíte, čo som cítila ja.

Samozrejme, cítila som, že moje šaty na mne začali „vysieť“. Ale za menej ako 2 týždne skutočne schudnúť o 14 kg … Nemohla som uveriť svojim očiam!

Do návratu Borisa z pracovnej cesty zostávali 2 dni. Doslova som sa vznášala, keď som si predstavovala Borisovu reakciu na moju zmenu. Aj deti čakali na otca v očakávaní darov, ktoré vždy priniesol zo svojich služobných ciest.

V deň príchodu Borisa sme pripravili slávnostnú večeru, veľa chutných jedál a dokonca po prvýkrát po mnohých rokoch som upiekla jeho obľúbenú tortu. Už som sa nebála jesť sladkosti!

Boris prišiel práve, keď sme prestreli stôl. Deti, keď počuli zvuk otvárania dverí, vbehli do chodby, aby sa stretli so svojím otcom.

Dvere sa otvorili a na prahu stál Boris s veľkou kyticou, ovešaný balíčkami darčekov pre deti. Chlapci sa vrhli na otca a on, keď ma uvidel cez vrcholky detských hláv, onemel od úžasu. Balíčky mu vypadli z rúk. Kytica tiež skončila na zemi.

Deti skákali zo šťastia, preťahovali sa o krabice a Boris, ktorý odo mňa nedokázal odtrhnúť oči, sa naklonil, aby zdvihol kyticu.

Po niekoľkých sekundách sme na chodbe zostali sami. Boris stál ticho s kyticou. Vybuchla som od smiechu a vzala som mu kvety z rúk.

„Čo to robíš? Poď dnu!“

„Ty … To je … Ale ako?“, Boris nevedel nájsť slová.

„No, už ma pobozkáš alebo tam budeš len stáť?“

Boris ma zrazu chytil, zdvihol ma na ruky a začal ma bozkávať. Ja som sa ešte viac rozosmiala. Celý žiaril, celou bytosťou som cítila ako sa mu páčim.

„Dosť, dosť, daj ma dole, rýchlo umyť ruky a poďte jesť.“

Celý večer bol Boris nesvoj, a keď som uložila deti, tak sa na mňa vrhol, akoby po prvýkrát. Bola to noc náruživej lásky, na ktorú som si ani nevedela spomenúť – tak žiadaná som sa necítila už mnoho rokov. Úplne vyčerpaní sme zaspali až nadránom.

Nasledujúce ráno Boris z ničoho nič navrhol, že by sme všetci spolu mohli ísť k moru na 10 dní. V práci uzatvorili nejakú úspešnú dohodu a ako odmenu ich poslali na dovolenku a dostali dobré prémie.

Bola som v siedmom nebi od šťastia, takto naozaj dobré ráno som nemala veľmi, veľmi, veľmi dávno!

Vtedy som pracovala ako účtovníčka pre niekoľko firiem, väčšinou z domu. V blízkej budúcnosti som nemala mať žiadnu kopu práce a ľahko by som mohla odísť na 1-2 týždne, a tak som bez váhania súhlasila. Deti boli tiež potešené, veď čoskoro pôjdeme k moru!

Tentoraz sa rozhodli pre Tunisko. Bol to dvojizbový apartmán vo veľmi kvalitnom 4-hviezdičkovom hoteli. K pobytu bola opäť zahrnutá všetka strava v neobmedzenom množstve – výborný test pre môj tajný recept! A samozrejme, bola som netrpezlivá, aby som zistila, ako sa bude Boris správať na dovolenke.

Všetku svoju pozornosť venoval len mne. Áno, bolo to moje osobné víťazstvo!

O týždeň neskôr sme si už velebili na teplom tuniskom piesku, užívajúc si neuveriteľne čisté more a zvuk vĺn. Boris zo mňa nespúšťal oči a nenechal ma ani minútu. Všetku svoju pozornosť venoval len mne. Nikdy som si nevšimla, že sa pozerá na niekoho iného. Áno, bolo to moje osobné víťazstvo!

Jedli sme dosýta, v ničom som sa neobmedzovala. Mäso, zemiaky, pivo, praženica so slaninkou, buchty, koláče – jedla som všetko čo ponúkal tuniský all inclusive. Nejedla som veľa, nechcelo sa mi veľmi jesť. A samozrejme, každé ráno som nezabúdala vypiť šálku Black Latte.

black latte diskusia

A vo večerných hodinách, keď naše vybesnené a vykúpané deti zaspali, sme si s Borisom dali víno, objímali sme sa na balkóne v našej izbe, rozprávali sa a pozorovali veľký mesiac. Potom ma vzal Boris do náručia a odviedol ma do spálne, kde sme sa milovali s vášňou, ktorú si pamätám z nášho zoznámenia. A tak to bolo každý deň. Cítila som sa božsky!

Poslednú noc pred odchodom, stojac na balkóne, ma Boris tajomne požiadal, aby som zavrela oči. Urobila som to a počula som ho rýchlo vstúpiť do našej izby a vrátiť sa.

„Otvor oči!“, povedal vzrušene Boris.

Otvorila som oči. Predo mnou na pravom kolene kľačal Boris. V rukách držal zlatý prsteň.

„Marína, vezmi si ma!“

Zatmelo sa mi pred očami. Na toto som čakala dlhých 7 rokov!

Každý deň som od neho čakala tieto slová. Snívali sa mi, mnohokrát som si predstavovala, ako mi to hovorí. Cítila som, ako sa mi do očí začali drať slzy.

„Robíš si srandu?“, nenapadlo ma povedať nič chytrejšie.

„Ani náhodou! Si najlepšia a najkrajšia žena na svete a chcem, aby si sa stala mojou manželkou. Skutočne! Už nechcem prichádzať a odchádzať. Chcem, aby sme boli vždy spolu!“

Vybuchla som do sĺz, vrhla som sa Borisovi okolo krku a cez slzy som zašepkala: „Áno!“

Ihneď po príchode domov sme podali žiadosť na úrad.

Úplne som zabudla na svoju váhu. Po 10 dňoch all inclusive odpočinku s Black Latte som zhodila 7,5 kg.

Pre všetky tieto udalosti som úplne zabudla na svoju váhu. Zvážila som sa až po návrate. Po 10 dňoch all inclusive odpočinku s Black Latte som zhodila 7,5 kg. To samozrejme nie je 1 kg za deň, ako to bolo na samom začiatku, ale tiež som na dovolenke nejedla tak ako vždy.

black latte slovensko

Potom som sa už ani nesnažila schudnúť. Black Latte som sa snažila piť každý druhý deň. Ale napriek tomu, som do svadby schudla ďalších 5 kilogramov.

Náš sobáš s Borisom bol veľmi zábavný, Oxanka bola moja svedkyňa (stali sa z nás dobré kamarátky). Som jej mimoriadne vďačná za neuveriteľne jednoduchý recept na zníženie hmotnosti.

Boris pripustil, že si vždy tajne želal, aby som bola štíhla.

Neskôr mi Boris povedal, že moja transformácia ho pobláznila. Povedal, že si vždy tajne želal, aby som bola štíhla a že si ma neustále predstavoval presne takú, akou som sa stala teraz. Samozrejme, nikdy mi to nepovedal, pretože ma nechcel uraziť. Koniec koncov, je na mňa veľmi citlivý!

black latte navod na pouzitie

PS: Posledné tri mesiace sme s Borisom oficiálne manželmi. Teraz sa zaoberáme výmenou našich dvoch bytov za jeden spoločný, veľký, ktorý bude priestranný a pohodlný.

Teraz vážim 62 kilogramov a 300 gramov a moja váha nerastie, napriek tomu, že už celý mesiac nepijem Black Latte. Celkom som schudla 26 kilogramov a 100 gramov a dokonca aj po viac ako 7 rokoch vzťahu, si užívam lásku môjho Borisa. A poviem vám, je to fantastický pocit, ktorý si zaslúžim!

Schudla som 26 kilogramov a 100 gramov. Môj sen sa stal skutočnosťou!

Môj sen sa stal skutočnosťou! A všetko sa podarilo dokonca oveľa lepšie ako som snívala! Áno, pomohla mi náhoda, keď som sa stretla s Oxanou. Ale bola to len šanca. Ktorú som využila.

Takúto šancu môže dostať každý, hoci veľmi zriedkavo. Ale veľa ľudí ju kvôli nekonečnému zhonu, nedostatku peňazí a nedôvery ku všetkému novému jednoducho prepasú.

Snažte sa vidieť svoju šancu vždy a vo všetkom: v ľubovoľných udalostiach okolo vás, u ľudí, ktorí sa z nejakého dôvodu pritrafia na vašej životnej ceste, v príbehoch, ktoré ste čítali a z nejakého dôvodu upútali vašu pozornosť, vo všetkom! A keď tú šancu uvidíte, chopte sa jej všetkými desiatimi! To je to najväčšie tajomstvo dosiahnutia skutočného šťastia. S využitím vašej šance uvidíte, že váš život bude natoľko lepší, že si to ani nedokážeš predstaviť.

Keď som si vypočula Oxanu, aj ja som si najskôr myslela, že to nie je pravda. Ale aj tak som vyskúšala jej recept na tento nápoj Black Latte, pretože nám nie je dané vedieť všetko vopred. A mohla som sa len skepticky usmievať a pokračovať ďalej. Ale potom by sa nič nezmenilo! Navyše by som ani nevedela, že som zmeškala svoju šancu…

Black Latte predaj – kde kupit, cena, Black Latte v lekárni, objednať

Pre tých, ktorí sa pevne, naozaj, rozhodli stať šťastnými, krásnymi, atraktívnymi a nekontrolovateľne žiadanými, urobím to isté, čo pre mňa urobila Oxana, keď som ju navštívila. Ukážem vám, kde nájdete webové stránky výrobcu Black Latte o ktorých mi povedala. Stačí kliknúť na zelené tlačidlo so slovami PREJSŤ NA STRÁNKU VÝROBCU nižšie a otvorí sa odkaz. Všetko ostatné je vo vašich rukách.

black latte objednať

Black Latte forum – recenzie, skúsenosti, komentáre, diskusia

Mária

Stačilo menej žrať od samého začiatku!


Princezná

Sama si je na vine! Čo iné keď nemyslí hlavou, a stĺstne až na 90 kg? Je jasné, že sa jej muž rozhliadal inam. Ja som nebola až tak tlstá, ale s Black Latte som tiež na jar schudla. 8 kg za pár týždňov, všetko sa pekne podarilo. Žiadna roztiahnutá koža! Prečo držať diéty, či sa mučiť nepochopiteľnými procedúrami?


Inga Goliková

Áno, najskôr sa rozožeriete a potom sa divíte, prečo si vás nechce vziať. je jasné, že všetkým chlapom sa páčia štíhle ženy.


Elena Krásna

Prečítala som všetko, pozrela som na ňu a dospela k záveru, že všetci v zrkadle nevidia veľmi jasný odraz. Preto sa objavia problémy. Bola som rovnaká, veľmi som stĺstla a potom som tiež pila Black Latte. Výsledok je mínus 19 kg. Je zrejmé, že mnohí sa trápia hladom alebo športom, lebo neveria rôznym doplnkom. Ale nikdy neviete, kým to nevyskúšate.


Júlia

Až som vzlykala, keď som si prečítala, ako ju žiadal o ruku, je tak pekné vidieť, že existuje taká láska a také páry!


Oľga Prokopová

To je skvelé! Ja by som rada vyzerala takto po druhom pôrode! Klobúk dolu!


Ema

Chcela som len opýtať, či je tento Black Latte vhodný pre všetkých?! Lebo moja mama má 56 rokov, nebude sa poňom cítiť zle?


Jana

Ema, moja mama má tiež 59 rokov a s týmto schudla 12 kg, skoro ako ja. Všetko je normálne, je všeobecne bez vedľajších účinkov, 100% prírodný.


Viktor Pavin

Aj moja žena a ja sme chudli spolu pomocou tohto Black Latte . Objednala ho hneď, ako sa objavil na Slovensku. V dôsledku toho má menej o 13 kg, ja o 18 kg. Žena teraz vyzerá celkom ako modelka, nikde nič neovísa ani neprevísa. Aha, už zmizlo aj moje pivné brucho, hádam mi aj bude chýbať!


Mariana Lakatosová

Viktor, a nespomínate si, kde si vaša žena objednala? Na samom začiatku je všetko veľmi dobré a potom sa časom objavia rôzny falšovatelia, podvodníci a tak ďalej.


Viktor Pavin

Objednávala priamo na webovej stránke výrobcu, v článku je zelené tlačidlo. Tu je odkaz: kliknite sem a prejdite na stránku, ktorú potrebujete .


Natália

To je tak úžasné, teraz môžete jesť akékoľvek laskominky a nemusíte sa obávať, že do konca týždňa sa nebudete môcť dostať do vašich šiat a sukní)) Skvelé!


Irena Kolčiková

V prvom mesiaci som stratila 12 kilogramov, ďalší 8 – teraz končím druhú kúru s Black Latte. Myslím, že do konca tejto kúry celková hmotnosť klesne o 25 kilogramov. Myslím, že je to skvelý výsledok za menej než tri mesiace. Neverte v taký nezmysel, že je nemožné schudnúť bez diéty.


Nataša Valičková

Irena, a môžete ukázať svoje obrázky pred a po, veľmi ma to zaujíma!!!!


Irena Kolčiková

Samozrejme, nehanbím sa. Pred a po koláž z dvoch fotografií v telefóne

black latte kde kupit


Nataša Valičková

Wow, ďakujem!!!! Skvelé!!!


Irena Kolčiková

Povedzte to môjmu manželovi, ktorý odišiel pred šiestimi mesiacmi a vrátil sa pred mesiacom. A k mojim slovám veď si odišiel, na čo si sa potom vrátil? odpovedal, že nikdy nenechá takého človeka, ako som ja,ani by na to nepomyslel


Karina

Zhodila som len 9 kilogramov za mesiac, bola som sklamaná – očakávala som viac. Napriek tomu je 15-20 kg za mesiac skôr asi bájka.


Anna

A naozaj sa mi páči, že strata hmotnosti prichádza postupne a nepoškodzuje telo. Bežne zhodím 3-4 kg týždenne. Za mesiac je už preč 12 kg! Nie je to tak málo, považujem za hriech sťažovať sa!!!


Dária Ivanová

Včera mi doručili Black Latte, okamžite každé ráno vypijem šálku Black Latte a pochopila som, že vôbec nechcem jesť! Blokuje pocit hladu takmer dokonalo, teraz čakám na výsledky. Budem spokojná dokonca s 200 gramami denne


Zlatka

Dária môžete ukázať, ako skutočne vyzerá balenie?


Dária Ivanová

Samozrejme, pozrite


Alena

Mala som nepríjemné skúsenosti s týmto Black Latte. Už nikdy viac, ani to nikomu neodporúčam. Chcela som zhodiť 1-2 kilogramy, ale nakoniec som schudla takmer 7. Nepotrebovala som schudnúť až toľko, ale na mne to vôbec nezáviselo – či som jedla, alebo nejedla, stále som chudla. Teraz sa snažím pribrať.


Paula

Ľudia, prečo toľko hnevu? Je potrebné jesť menej, sám si je človek na vine, rozožerie sa a potom to tak vyzerá. Keď sa každý deň vidíte v zrkadle, možno si ani nevšimnete, ako sa meníte. Správne tu niekto povedal, že v zrkadle často nie je vidieť to zrejmé. Veľmi chápem Marínu. Naopak, som šťastná za to ako dievča dopadlo. A skutočnosť, že neverila, ako môže ľahko schudnúť, keď teraz všade píšu toľko o rôznych prostriedkoch na zníženie telesnej hmotnosti. A v skutočnosti 80% alebo 90% z nich prakticky nefunguje. Tak čo? Nevedela, že Black Latte je tak efektívny nápoj. A nielen ona, mnohí to ešte nevedia.


Saša Mošinková

Ale kto niečo nevie? Moja suseda začiatkom minulého decembra začala piť toto latte. Preto vítala Nový rok v šatách, ktoré mala pred 10 rokmi na maturite! Za mesiac zhodila 12 kilogramov, všetci naši chlapi za ňou otáčali hlavu, až sme začali žiarliť.


Romana Bartová

Je ten Boris normálny)))? Marína, ten si ťa mal dávno zobrať… Samozrejme, sama môže za to, že má nadváhu. A ona sa zlostí!! Je zrejmé, že má rád tenké dievčatá, ale čo si myslela? Nech sa radšej poďakuje, že je ho niekto nevyfúkol spred nosa. Saša správne hovorí, že ten, kto nepozná Black Latte, tomu nezáleží na sebe. Všetci, ktorí chceli, s tým už dávno schudli. Žiadne veriť či neveriť!