Ako účinkuje balzam na rast vlasov Bliss Hair Home System , aké ma zloženie a ako prispieva k posilneniu vlasov, prípadné kontraindikácie a usmernenia pre aplikáciu.

Balzam na rast vlasov Bliss Hair Home System je inovatívny produkt starostlivosti o slabé a riedke vlasy. Obnovuje ich prirodzenú silu a stimuluje rast nových vlasov.

Balzam značky Hendel je produkt, ktorý poskytuje intenzívnu starostlivosť pokožke hlavy a vlasom. Balzam odporúčame používať ľuďom, ktorí majú riedke a oslabené vlasy alebo im vlasy intenzívne vypadávajú. Bliss Hair System napomáha k odstráneniu týchto kozmetických chýb počas krátkej doby.

Balzam sa vyrába v tekutej forme a predáva v praktických fľašiach, ktoré uľahčujú používanie.

Zloženie a vlastnosti komponentov balzamu Bliss Hair

Balzam obsahuje len účinné rastlinné zložky. Bohatý komplex starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku obsahuje nasledujúce rastlinné extrakty: avokádo, kokorík mnohokvetý, lucerna siata, ligurček lekársky a pupočník ázijský.

Poďme sa bližšie pozrieť na vlastnosti týchto zložiek:

 • Výťažok z avokáda. Obsahuje vitamíny F, E, D, B. Preniká hlboko do pokožky a dodáva ozdravujúce látky. Účinne rieši problémy so suchosťou, exfoliáciou, lupinami a vypadávaním vlasov;
 • Výťažok z lucerny. Jedná sa o regeneračné zložku. Uľahčuje efektívne vstrebávanie živín do pokožky a vlasových korienkov. Zlepšuje krvný obeh a napomáha lepšiemu prekrveniu vlasových folikulov;
 • Balzam obsahuje aj revolučný komponent HotFlux vyvinutý v laboratóriách spoločnosti Hendel;
 • Výťažok z kokoríka. Považuje sa za antioxidant a poskytuje silný omladzujúci účinok. Aktívne zabraňuje vypadávaniu vlasov a objaveniu sa sivých vlasov;
 • Výťažok z pupočníka ázijského. Táto látka stimuluje tvorbu kolagénu, zlepšuje mikro prekrvenie vlasovej pokožky a ničí voľné radikály. Zabraňuje vysušovaniu pokožky a vlasov. Vďaka látke asiaticoside stimuluje rast vlasov;
 • Výťažok z ligurčeka. Upravuje stav pokožky – zlepšuje mikrocirkuláciu, tonizuje, hojí malé poranenia, upokojuje a regeneruje povrch pokožky;

Liečivé vlastnosti Bliss Hair Home System

Komplex liečivých látok obsiahnutých v balzame pomáha v boji s týmito problémami:

 • Vlasy oslabené a náchylné na vypadávanie;
 • Poškodené vlasy;
 • Počiatočná fáza plešatenia;
 • Nedostatočný a pomalý rast vlasov.

Po použití balzamu rastú vlasy aktívnejšie a sú zdravšie. Dokonca aj latentné folikuly „ožijú“ a začnú rásť. Nadmerné vypadávanie vlasov sa zastaví. Vlasové pramene, ktoré boli predtým poškodené farbením alebo chemickými látkami používanými v kaderníctvach vyzerajú opäť zdravo.

Balzam ma ľahkú konzistenciu, ktorá zabraňuje nadmernému masteniu vlasov. Po aplikácii balzamu nemáte pocit ťažkých vlasov.

Ešte jedna výhoda tohto kozmetického prípravku je, že ho nemusíte oplachovať. Bliss Hair sa tiež rýchlo absorbuje.

Kontraindikácie použitia balzamu na rast vlasov

Ak používate Bliss Hair Home System správne, tak neexistujú žiadne kontraindikácie. Je to možné len vďaka tomu, že prípravok obsahuje len organické rastlinné zložky, ktoré sú hypoalergénne a nespôsobujú žiadne negatívne reakcie vlasovej pokožky.

Avšak, balzam by ste nemali by ste používať, ak máte viditeľné poškodenie pokožky hlavy ako rany, modriny alebo hematómy.

Balzam môžu používať aj tehotné a dojčiace ženy. Je vhodný pre mužov aj ženy bez ohľadu na ich vek.

Návod na používanie balzamu Bliss Hair Home System

Balzam sa ľahko používa aj doma. Nezaberie to veľa vášho času. Bliss Hair Home System sa používa nasledovne:

 • Opatrne si umyte vlasy šetrným šampónom. Môžete použiť aj kondicionér;
 • Vysušte si vlasy uterákom. Balzam aplikujte na takmer suché vlasy. Nezabudnite ho použiť aj na pokožku hlavy;
 • Balzam vtierajte do pokožky jemnými masážnymi pohybmi po dobu dvoch minút;
 • Po rovnomernom nanesení balzamu na celú pokožku hlavy ho nechajte ďalej pôsobiť;
 • Balzam nemusíte zmyť. Stačí použiť tužidlo alebo iné prípravky na úpravu vlasov a vysušiť vlasy fénom.

Na to aby ste dosiahli čo najlepší výsledok odporúčame absolvovať celú kúru s použitím tohto balzamu. Mali by ste ho používať 3 až 4 razy, každý týždeň. Celá kúra netrvá dlhšie ako dva mesiace.