Bustural Krém na skrášlenie poprsia poskytuje dlhotrvajúci efekt push-up podprsenky raz a navždy. 95% spotrebiteľov uviedlo, že produkt skutočne funguje. Výsledky sú viditeľné už po 2-4 týždňoch.

Čo je Bustural?

Bustural krém na skrášlenie poprsia je tvorený rastlinnými výťažkami, olejmi a roztokom Volufiline™. Volufiline ™ je prírodný rastlinný extrakt z rastliny Gardenia Asiatica, ktorý sa v medicíne používa už od pradávna. Krém bol navrhnutý pre ženy v každom veku a môže sa používať aj po kojení.

Vlastnosti produktu

Môžeme zdôrazniť nasledujúce kľúčové vlastnosti:

  • Zväčšuje prsia
  • Pomáha odolávať starnutiu
  • Má posilňujúce a napínajúce účinky
  • Zlepšuje tvar a kontúry pŕs
  • Hydratuje a zjemňuje pokožku

Aktívne zložky

Krém obsahuje pomarančový olej, ktorý je za studena extrahovaný z kôry sladkých aj kyslých pomarančov. Má zázračné liečivé účinky. Stimuluje syntézu kolagénu a podporuje posilnenie spojivových tkanív. Okrem toho, pomarančový olej bojuje proti starnutiu a má spevňujúce účinky, vďaka čomu je nevyhnutnou zložkou prípravkov starostlivosti o pokožku.

Ďalšou dôležitou zložkou prípravku je olej z hroznových jadierok. Je bohatý na kyselinu linoleovú, ktorá sa rýchlo vstrebáva do pokožky a ihneď ju hydratuje. Hroznový olej je tiež známy svojimi antioxidačnými a vyživujúcimi vlastnosťami, čo je dôvod, prečo sa bežne používa v medicíne. Tiež stimuluje regeneráciu tkanív a pomáha spevňovať pokožku.

Čerešňový olej je ďalším silným antioxidantom, ktorý podporuje hydratáciu.

Ako sa Bustural používa

Návod na použitie je vlastne veľmi jednoduchý. Produkt aplikujte dva krát denne na čistú, hydratovanú pokožku. Jemne masírujte prsník až kým sa krém Bustural úplne nevstrebe (5-10 minút). Potom postup zopakujte s druhým prsníkom. Prsia sa budú počas dvoch mesiacov postupne zväčšovať. Viditeľné výsledky sa dostavia po 2-4 týždňoch.

Účinnosť

Bolo klinicky dokázané, že Volufiline™ zvyšuje obsah tukových buniek v prsiach o 8%. Ak vám to nestačí, Bustural vám poskytne viac. Pri pravidelnom používaní výrazne ovplyvňuje kontúru pŕs – prsia sa nadvihnú a zvýraznia. V porovnaní s inými metódami zväčšovania pŕs ako sú tablety alebo implantáty, sa tento krém aplikuje priamo na pokožku pŕs, bez poškodenia vášho zdravia.

Výrobcovia krému uskutočnili špeciálny experiment, aby dokázali jeho účinnosť. 30 žien vo veku od 18 do 35 rokov s rôznou veľkosťou pŕs používali krém dva krát denne po dobu 56 dní. O mesiac neskôr dosiahli priemerné hodnoty nárastu tukových buniek v tkanive pŕs 1.4%, s maximom 6.6% (u 8 žien). Po skončení experimentu niektoré ženy dosiahli hodnotu nárastu až 8.5%. V priemere išlo o 2.2%.

Bustural podstúpil testy expertov Medzinárodnej zdravotníckej služby v 14 krajinách. A sú jeho účinky skutočné? Hodnotenia tisícov žien, ktoré produkt vyskúšali sú najlepším dôkazom tohto tvrdenia. 95% žien potvrdilo jeho účinnosť. Niektoré hovorili o nadvihnutí pŕs, iné o viditeľnom zväčšení, ďalšie si všimli zmenu tvaru a kontúr svojich pŕs. Najlepšie hodnotenia poskytli zákazníčky, ktoré pocítili všetky tieto účinky.  Tie ženy, ktoré sa odvážili kúpiť si Bustural teraz majú nádherné prsia a cítia sa atraktívne.