Nechce sa vám čakať, aby ste zistili, ako bude váš prvý bozk vyzerať?

Tu sú veci, ktoré môžete od svojho prvého bozku očakávať.

  • Bude to trochu trápne

Nikto nie je v bozkávaní dokonalý, keď to skúša prvýkrát. Ale nebojte sa. Váš partner v bozkávaní bude nervózny, aj keď to nie je ich prvý bozk. A ak sa máte obaja navzájom radi, čo sa bude diať v priebehu prvého bozku, na tom nezáleží: budete mať veľa ďaľších bozkov v budúcnosti.

  • Jazyk nebudete potrebovať až tak, ako si myslíte

Pery samé o sebe urobia toho veľa. V skutočnosti je to tak, že zo všetkých rôznych druhov bozkov ten, čo nepoužíva jazyk vôbec je ten najlepší. Bude lepšie vyskúšať niektorý z nich ako prvý a držať jazyk za zubami, kým nenaberiete trochu viac skúseností v bozkávaní.

  • Bude to kratšie, než si myslíte

Bozky nepretrvávajú navždy, ako to funguje vo filmoch. V reálnom svete sa budete musieť niekedy naddýchnuť. Bozkávanie nie je bez na dlhú vzdialenosť; nie je zlé na tom, keď je váš prvý bozk krátky, sladký a nechá ich s pocitom, že chcú viac.

  • Budete panikáriť, či vám to ide dobre, ale snažte sa tak nespraviť

Ak na vás prídu negatívne myšlienky, ihneď ich vyhoďte z hlavy. Len si vyčistite svoju myseľ a nechajte veci plynúť. Bozky nie sú domáca úloha do školy, tak o tom príliš veľa nerozmýšľajte! Najlepšie bozky prichádzajú zo srdca a nie z mozgu.