CytoForte z cystitídy

Prvý liek, ktorý vylieči všetky formy chronickej cystitídy

Cystitída nie je nádcha! Cytoforte liečivé účinky, čo je, nežiadúce účinky

Jedna slovenská žena trpí chronickou cystitídou. Je to najrozšírenejšie ochorenie močového mechúra. Nepohodlie a pocit pálenia pri močení, silná bolesť brucha, časté močenie, zápach – mnohé ženy si na tieto príznaky zvykli a “liečili sa” len liekmi proti bolesti. “Len som prechladla”, nič zvláštne …

Ale chronická cystitída nemá nič podobné s prechladnutím. Je to nebezpečnejšie, ako sa zdá. Pyelonefritída, uretritída, ochorenie močových kameňov – to sú najčastejšie komplikácie. Neliečená cystitída má za následok sepsu močového mechúra.

V minulosti bola cystitída liečená antibiotikami. Nemôžu však bojovať s črevnou baktériou – hlavným dôvodom ochorenia. Mikroorganizmy sa po ošetrení dostanú znova na povrch pokožky perineálnej oblasti a potom znovu do močovej trubice a močového mechúra.

CYTO FORTE – je to moderná alternatíva k antibiotikám

Cyto Forte – žiadne chemikálie. Iba rastlinné výrobky

Aktívna zložka – brusnicový výťažok

 • organické kyseliny ničia baktérie v črevách, obličkách, močovom mechúre a močovom trakte.
 • triterpenoidy zmierňuje zápal
 • flavonoidy znižujú vaskulárnu permeabilitu
 • pektíny pomáhajú očistiť systém
 • kyselina benzoová má protizápalový a antibakteriálny účinok

Vzorec vynašiel a patentoval tím najlepších amerických a európskych farmaceutov so špecializáciou na urinológiu, fytoterapiu a tvorbu alternatívnych liekov proti antibiotikám.

Vyvinutý pre ženy od 18 do 50 rokov, s ohľadom na ich anatomické a fyziologické vlastnosti.

Dávkovanie zložiek zodpovedá GMP3 štandard , Je to medzinárodný riadiaci dokument, ktorý stanovuje pravidlá výroby a kontroly kvality zdravotníckych výrobkov. Surovina pre výrobu Cyto Forte sa kontroluje dvakrát, v továrňach v Poľsku, Bulharsku a Španielsku.

Každá tableta Cyto Forte:

 • zabraňuje, aby sa baktérie dostali na urotelové bunky;
 • deformuje bunky patogénneho mikroorganizmu;
 • poškodzuje bunkové membrány baktérií a blokuje ich syntézu;
 • zabraňuje výskytu bakteriálnych bio filmov;
 • pomáha vyprázdniť baktérie prirodzene – s močom.

V prípade dlhodobého používania (zvyčajne viac ako 2-3 týždne):

 • ovplyvňuje kyslosť moču; štandard je pH = 7;
 • zabraňuje opätovnej infekcii močových ciest;
 • telo je viac odolné voči infekciám močových ciest.

Ako užívať tablet CYTO FORTE – navod na pouzitie, ako používať, výhody

 • Počas liečenia: 1 tableta 2-krát denne                 
 • Spolu s antibiotikami: 1,5 tablety 2-krát denne                
 • V akútnom stave: 2 tablety 2-krát denne           
 • Preventívna liečba: 1 tableta 1-krát denne

Odporúčajú tí najlepší urinologovia. Cytoforte komentáre 

cytoforte forum

Laura Hradská, urinologička, 18 rokov skúseností

Kedysi som sa starala o nové výživové doplnky na farmaceutickom trhu, ale európska štatistika reštaurovania pri užívaní Cyto Forte ma prekvapila. Nakoniec máme produkt, ktorý nielen neutralizuje recidívu cystitídy, ale tiež lieči ochorenie považované za nevyliečiteľné.

cytoforte sk

Sandra Borovská, urogynekológka, M.D. certifikovaná, 12 rokov praxe:

Cyto Forte znižuje bolesti a frekvenciu močenia v prípade intersticiálnej cystitídy a rádiocystitídy. Čo sa týka jeho účinku v prípade chronickej bakteriálnej cystitídy, môžete očakávať zníženie frekvencie relapsov alebo ich zmiznutie. Výhoda Cyto Forte oproti tradičnej liečbe cystitídy je príležitosť na jej prevenciu. Po absolvovaní 1-2 preventívnych liečebných procedúr je riziko získania cystitídy opäť alebo po prvýkrát 78%.

Recenzie od pacientov. CytoForte forum sk, skúsenosti

cytoforte skúsenosti

Mária Kurilská, 44 rokov

Plával som v studenej rieke pred rokom a dostal som zápal močového mechúra. Bolo to hrozné, nemohla som močiť, mala som problémy s pečeňou. To je dôvod, prečo mi lekár znovu a znovu predpisoval analgetiká. Uvoľnili bolesť, ale nevyliečili ma. Objednala som si Cyto Forte na internete, podstúpil liečbu a cystitída zmizla. Toto mi lekár napísal do mojej histórii pacienta: úplne zdravá.

cytoforte kde kupit

Andrea Hunská, 19 rokov

Cistitídu som dostala v dospievajúcom veku. Akonáhle som strávila v kúpeľni viac času ako zvyčajne alebo som si obliekla ľahké oblečenie, keď bola vonku zima, mala som bolesti, kŕče a iné problémy. Moja mamina sa so mnou naozaj natrápila! Úprimne povedané, o doktoroch platí to isté. Našťastie som narazila múdreho lekára, ktorý mi povedal, že táto choroba sa stále lieči starými metódami a našťastie som nechytila komplikácie. Predpísal mi Cyto Forte – tablety na báze rastlín s brusnicovým extraktom. Žiadne relapsy už 4 mesiace!

cytoforte navod na pouzitie

Linda Krepická, 36 rokov

Snažila som sa vyliečiť si cystitídu domácimi kúrami, predtým ako som vyskúšala Cyto forte: Použil som bobkový list, tzv. vaginálny douching a tak ďalej. Situácia sa zhoršila a pri každom relapse to bolo horšie. Ako výsledok som si zničila žalúdok. Moja kamarátka mala podobný problém a povedala mi o Cyto Forte. Podľa jej slov neobsahuje chemikálie a choroba by mala zmiznúť spolu s bolesťou. Bola som ohromená a kúru som si objednala na internete. O dva mesiace neskôr som na cystitídu úplne zabudla. Už celý rok som si na ňu ani nespomenula!

Ako si výrobok objednať CytoForte, cena, kde kúpiť, predaj

 • Vyplňte objednávkový formulár Vaše osobné údaje budú efektívne chránené
 • Odpovedzte na náš hovor a potvrďte vašu objednávku
 • Obdržte balík v krátkom časovom období

39 €

cytoforte predaj