Poviem vám o zubnej paste s účinkom plomby

Ahoj všetci! Mnohí tu zdieľajú svoje objavy v rôznych oblastiach, a tak som sa rozhodol podeliť sa o ten svoj. Počuli ste už o zubnej paste s efektom plomby? – v dnešnej dobe je to nenahraditeľná vec. Teraz vám o tom podrobne porozprávam.

Problémy s mojimi zubami začali už v detstve. Prvá cesta k zubárovi sa stala osudnou: mal som také „šťastie“, že som natrafil na lekára, ktorý práve skončil vysokú školu. S vŕtačkou v trasúcich rukách mi namiesto boľavého zuba prevŕtal zdravý, a dokonca trafil aj ďasno – krvi tieko neúrekom. Od toho dňa som odmietal ísť k zubárovi.

Denta Seal najlepšie bieliace zubná pasty. Zuby mi začali černať, objavili sa trhliny a tmavé škvrny.

Do 17 rokov som mal ako tak šťastie a zuby ma nejako netrápili. Ale potom sa pritrafili cigarety a na sladké mám tiež celý život slabosť – to všetko sa odrazilo v mojich zuboch. Zubný kaz napádal jeden zub za druhým, ale spomenul som si tú hrôzu prežitú v detstve a k zubárovi som sa vôbec neponáhľal. Jednoduchšie a bezpečnejšie bolo užívať lieky proti bolesti.

Došlo to až k tomu, že som sa pred ľuďmi hanbil otvoriť ústa, aby nikto nevidel mojej šedé a žlté zuby. Nemohol som konzumovať nič teplá ani studené – zuby reagovali akoby cez ne prešlo elektrické napätie.

Samozrejme, že zápach bol všeobecne problémom č.1. Zvyšky potravín, ktoré zapadli do trhlín a priehlbín – no, však viete, ako asi vyzerá zápach v takýchto prípadoch. Vždy som si musel zakrývať ústa rukou.

Denta Seal recenzie: v tejto situácii som sa hanbil za svoje zuby ako nikdy predtým.

Raz som zašiel na kávu so starým známym. Robil riadny dojem: módny oblek, drahé hodinky, ale väčšinu mojej pozornosti priťahovali jeho biele zuby. Priam hollywoodsky úsmev.

A tu zapracoval zákon schválnosti. Keď som jedol svoj šalát, odlomila sa mi časť predného zuba. Môj spoločník si to ihneď všimol, ale na moje prekvapenie reagoval veľmi adekvátne.

Povedal mi, že on sám mal celý život problém so zubami, zo stomatologickej ordinácie sa ani nepohol. Ale nedávno mu jeho zubár odporučil novú pastu – Denta Seal.

Denta Seal

Vtip je v tom, že v zložení tejto pasty je jedinečná zložka – nanočastice hydroxyapatitu, ktoré:

  • preniknú do zubnej skloviny a opravia trhliny a poškodené oblasti;
  • naplnia sklovinu minerálmi, čím zabránia vzniku kazov;
  • bielia zuby a preniknú do skloviny, čím ju chránia pred žltnutím.

Denta Seal bieliaca pasta: všetky tmavé škvrny, veľké trhliny a poškodenia zmizli.

Takéto tvrdenia ma presvedčili, že to stojí za to skúsiť. Objednal som si Denta Seal z oficiálneho webu, nezdá sa, že by sa nikde inde predával. Zuby som si čistil ako zvyčajne, dvakrát denne. Ihneď ma prekvapila konzistencia, je hustejšia, nie ako obyčajné pasty, dobré pení a príjemne chutí.

O týždeň neskôr som si všimol, že zuby sú oveľa svetlejšie, malé trhliny zmizli, akoby sa sami zatiahli. Mohol som ľahko zjesť zmrzlinu alebo jablko bez toho, aby som zažil nejaké nepohodlie. Z úst nebolo cítiť žiadny strašný zápach. Nakoniec som začal normálne komunikovať s ľuďmi bez toho, aby som si zakrýval ústa. Cítil som sa ako iná osoba.

Za mesiac som mal zuby biele, bez jediného nedostatku. Zmizli všetky tmavé škvrny, veľké trhliny. Ale, čo vám bude hovoriť, veď sa sami pozrite.

Teraz už nemôžem používať obyčajnú pastu.

Samozrejme, Denta Seal je o niečo drahšia, ale výsledok je neporovnateľný. Rozhodne stojí za tie peniaze.

Vyskúšali ste Denta Seal?

 

Komentáre

Vyskúšala som ju, a teraz používam len túto pastu. Zuby sú akoby po bielení. Žiadne praskliny, ani jedna škvrnkao. Odporúčam všetkým

Viera

Aj ja sa bojím zubárov od detstva, bolesť zubov je tá najhoršia. Preťahujem to do poslednej chvíle, kým ma zub nebolí, až potom idem plombovať. Musím vyskúšať túto pastu.

Natália

A zaplní rovno všetky diery v zuboch? Normálna téma, je potrebné to vyskúšať

Andrej

Čoskoro bude táto pasta známa po celom svete a určite cena stúpne, takže je lepšie objednať si ju teraz.

Martina

Spýtala som sa svojho zubára, o tejto paste nevie.

Vika

Čítal som niekde, že túto pastu zostavovali vedci už niekoľko rokov. Na začiatku niečo nefungovalo, pretože vzorec je komplikovaný. A minulý rok to konečne dosiahli. Denta Seal oužívam už šesť mesiacov, nikdy som nemal také zdravé zuby.

Viktor

Áno, zubári vám o tejto paste nič nepovedia, pretože to pre nich nie je výhodné, stratia zákazníkov. Ak to budú všetci používať, k zubárovi sa pôjde len v najnáročnejších prípadoch.

Júlia

No, mám dobrú dedičnosť, pretože zuby nikdy neboli problémom. Moja mama bola za 60 rokov života len raz u stomatológa.

Peter

A kde sa dá kúpiť? V lekárňach sa nepredáva?

Emma

Predáva sa iba na oficiálnych stránkach. Ak ju uvidíte niekde inde, určite to bude podvrh.

Stano

U nás teraz celá rodina používa len Denta Seal. Naučila som to deti aj manžela. Nikto teraz nemá problémy so zubami.

Helena

Môžu aj deti použiť túto pastu? Ten môj má 12 a u zubára sme permanentne. Už sa bojí ísť do nemocnice. No má také zlé zuby, nechápeme po kom.

Svetlana

No, v 12 rokoch môže. Rozhodne ju netreba používať pre veľmi malé deti. Moja dcéra má 10 rokov, teší sa len tejto pasty. Ak chcem kúpiť obyčajnú, povie mi, mama, čosi, nie je užitočná.

Katka

Včera som si objednal Denta Seal. Presvedčím sa, či je to naozaj tak účinné, ako tu všetci píšu. Potom vám poviem o výsledkoch.

Karol