• Vyrovnáva poškodenia a vypĺňa mikrotrhliny v povrchu skloviny
 • Účinne odstraňuje zubný povlak a zabraňuje tvorbe zubného kazu
 • Vracia zubom ich prirodzenú belosť, hladkosť a lesk

Výživa pre vaše zuby na mikro úrovni. Denta Seal Slovensko najlepšie bieliace zubná pasty

Belostne biele zdravé zuby pre každého. Dajte svojim zubom zdravie a krásu s touto jedinečnou reminalizačnou zubnou pastou Denta Seal s nanočasticami tekutej skloviny.

Tajnou zložkou v zubnej paste je látka, ktorej zloženie je podobné kryštalickému matrixu skloviny – hydroxyapatite ® (nano-Mhap®). Účinok zubnej pasty začína v momente, keď sa dotýka povrchu zubov a slín, keď sa vytvára pena. Prípravok dosiahne maximálnu účinnosť po 1 minúte čistenia zubov.

Výhody Denta Seal bieliaca zubná pasta

Ochrana pred zubným kazom

Keď sa naša sklovina naplní minerálmi, zabráni to tvorbe zubného kazu

Efekt plombovania

Aktívne zložky prenikajú do trhlín a vypĺňajú ich, čím spúšťajú proces kryštalizácie

Bielenie zubov

Nanočastice bielia zuby a integrujú sa v sklovine, a tak poskytujú ochranu pred žltnutím

Hydroxyapatite je unikátny komponent, ktorý nemá obdoby. Denta Seal recenzie, cena

Látka schopná integrovať sa do skloviny a opravovať mikrotrhliny sa nazýva Hydroxyapatit®. Samotná sklovina obsahuje túto účinnú látku, ktorá sa vyrába z morských mušlí.

Zubná sklovina obsahuje kryštáliky hydroxyapatitu. Ak je množstvo týchto kryštálov nedostatočné, objavia sa procesy ako je zubný kaz, nadmerná citlivosť zuba, ohniská demineralizácie. Denta Seal obsahuje nanočastice hydroxyapatitu, t.j. jednoducho povedané tekutú sklovinu.

Vďaka prirodzenej kompatibilite so zubnou sklovinou a mimoriadne malou nano veľkosťou nanočastice ľahko prenikajú hlboko do skloviny, integrujú sa do kryštalickej matrice a posilňujú poškodené a oslabené oblasti.

 • Neobsahuje fluór
 • Nemá žiadne vedľajšie účinky
 • Bez kontraindikácií

Ideálny výsledok už o mesiac. Denta Seal zubná pasta – najlepšie bieliace zubná pasty

Spätná väzba od ľudí, ktorí sa znova nadobudli zdravé snehobiele zuby. Denta Seal Slovensko recenzie

Fajčím jednu od druhej. Po 15 rokoch fajčenia boli moje zuby úplné zničené – žlté, postihnuté kazmi, takmer každý zub potreboval plombu. Bojím sa zubných lekárov od detstva, takže som takmer nikdy nechodil k zubárovi. Po návšteve u zubára mi naúčtovali obrovskú sumu peňazí. Začal som hľadať alternatívne spôsoby liečby, je to koniec koncov 21. storočie! A našiel som ho. Zubná pasta Denta Seal mi „opravila“ diery v zuboch do 2,5 týždňa, zubný kaz je prevažne preč, zuby obvele. Predtým ako som začal fajčiť, neboli tak biele ani v mladosti. Mám pocit, že som úplne nová osoba! Ďakujem vám za tento úžasný preparát!

Peter, 45

Moja priateľka mi odporučila túto zubnú pastu. Je zubárka a v súkromí sa zdôverila, že teraz existuje tajný úplne nový prípravok, zubná pasta Denta Seal , ktorá vypĺňa zuby, bojuje proti zubnému kazu a môže ľahko vybieliť zuby doma. Prirodzene, zubári nemajú záujem zdieľať tieto informácie so svojimi klientmi, pretože to ohrozuje spôsob ich živobytia, je pre nich oveľa lukratívnejšie „liečiť“ vás. Pre našu rodinu – milovníkov cukru je zubná pasta Denta Seal skutočnou spásou pre naše zuby a náš rodinný rozpočet! Nevyhadzujte peniaze na zubných lekárov, všetko je oveľa jednoduchšie.

Helena, 28

Bohužiaľ, mám zlé gény. Dlho som trpela kvôli početným prasklinám a zubnému kameňu. Zuby sa mi doslova rozpadajú. U zubára som nechala spustu peňazí, už som bola zúfalá, myslela som si, že sa to nikdy neskončí. Moja priateľka mi priniesla túto úžasnú zubnú pastu Denta Seal z USA. Spočiatku som tomu neverila, ale rozhodla som sa to vyskúšať. Poviem vám to takto – zabudla som na nové výplne zubov. Zuby mi zosilneli, mala som malý kaz a ten zmizol! Ďalší príjemný bonus – zuby vyzerajú oveľa belšie. Som nadšená!

Mária, 30

Predstavte si, ako sa váš život zmení, keď znovu získate späť snehobiele a zdravé zuby! Denta Seal najlepšie bieliace zubná pasty, cena

 • Ľudia okolo vás budú s vami komunikovať
 • Prestanú si myslieť, že si nečistíte zuby
 • Budete schopní nájsť si dobrú prácu
 • Budete atraktívni pre opačné pohlavie
 • Konečne získate sebavedomie
 • Prestanete vyhadzovať svoje peniaze
 • Budete mať oslepujúci hollywoodsky úsmev!

Denta Seal zubná pasta recenzie – názor odborníka:

Dôkladná obnova a bielenie zubov bez poškodenia skloviny

Precitlivenosť zubov, mikrotrhliny na povrchu zubov, zmena farby skloviny, vznik kazov – väčšina mojich pacientov sa musí vyrovnávať s týmito problémami. Na posilnenie skloviny a na bielenie zubov odporúčam zubnú pastu Denta Seal.

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu s nanočasticami hydroxyapatitu Denta Seal vyrovnáva mikropoškodenia a vyplní mikrotrhlinky na zubnej sklovine, čo účinne odstraňuje povlak a zabraňuje vzniku kazov. „Tekutá sklovina“ odstraňuje škvrny od kávy, čaju, cigariet, absorbuje aj baktérie a neutralizuje zápach.

Pravidelne si čisťte zuby, odporúča sa to po každom jedle, nie menej ako 2 krát denne po dobu 2-3 minút.

Magdaléna Langová

Zubárka, PhD

Na vytvorenie Denta Seal sa investovalo 4 000 000 USD. Denta Seal bieliaca pasta cena

4 roky výskumu

Návrh zubnej pasty bol vyvinutý počas 4 rokov výskumov za účasti nezávislých farmaceutických laboratórií v Japonsku a Kanade

2 roky na vytvorenie receptúry

Vypracovanie ideálneho zloženia receptúry založeného na výskumoch nezávislých laboratórií trvalo viac ako 2 roky

100%  účinnosť

Tekutá sklovina v zložení zubnej pasty je mimoriadne časovo a finančne náročná technológia, ale zaručuje 100 % účinnosť zubnej pasty Denta Seal

80%  importovaných zložiek

80 % zložiek formuly Denta Seal sa dováža, pretože sa nevyrábajú na Slovensku

EC  štandard kvality

Konkrétne na účely výroby Denta Seal bolo vytvorené samostatné laboratórium, ktoré spĺňa normy ES v oblasti riadenia kvality

Ako si možno objednať?

 1. Vyplňte formulár, poskytneme vám konzultáciu a budete si môcť objednať Denta Seal
 2. Operátor vás požiada o všetky údaje a vašu objednávku vám ihneď odošleme
 3. Za 1 až 10 dní dostanete balík a zaplatíte až po prijatí

Oficiálni distribútori Denta Seal sa nachádzajú po celom svete. Denta Seal najlepšie bieliace zubná pasty cena

Máme kancelárie a skladové priestory v 27 krajinách vrátane Slovenska, takže nebudete musieť dlho čakať na svoju objednávku ani preplácať za poštovné.

Denta Seal pasta cena

Zvyčajná cena:

78 €

Akciová cena:

39 €