Tento výrobok je novým jedinečným prostriedkom na rýchle a domáce vybielenie zubov. Vyrába sa vo forme pásikov, ktoré obsahujú špeciálny bieliaci gél. V jednom balíku nájdete dva druhy takýchto pásikov. Jeden sa odporúča priložiť na vrchný chrup a druhý na dolný. Každý pásik možno použiť len raz.

Prečo je bielenie zubov dôležité?

Populárne trendy v modernom svete odporúčajú, aby ste pravidelne obnovovali svoj šatník, a tak stále vyzerali atraktívne a módne. No ak sú Vaše zuby v zlom stave, žiadne trendové oblečenie Vám nepomôže, aby ste vyzerali dobre. Pekný a zdravý úsmev je dôležitým faktorom, vďaka ktorému sa budete páčiť ostatným, a tým pádom si vydláždite cestu k srdciam iných ľudí. Neexistuje veľmi veľa ľudí, ktorí sa môžu pýšiť hollywoodskym úsmevom, keďže bielenie zubov na dentálnych klinikách stojí veľa peňazí.

No dnes si zuby môže vybieliť hocikto veľmi ľahko, rýchlo a lacno, pričom tak môže urobiť v pohodlí svojho domova pred zrkadlom.

Tmavé alebo žlté zuby ešte nikdy nevyzerali atraktívne. Ak chcete byť úspešným, žiť naplno a cítiť sa sebavedomo so svojím výzorom, mali by ste mať pekné zuby. Mnohí ľudia majú problémy s tým, že nie sú otvorení ani sami sebou – to všetko kvôli problémom so zubami. Teraz môžu túto prekážku prekonať veľmi ľahko. Pekný a atraktívny úsmev možno dosiahnuť už do 30 minút, ide o pravdivý výrok, ktorý potvrdzujú aj pozitívne reakcie zákazníkov.

Vlastnosti výrobku Dental White Strips

 • Rýchle bielenie zubov bez ohľadu na pôvodnú farbu zubov;
 • Možnosť vybrať rozsah bielenia;
 • Bielenie zubov v takom čase, aký Vám vyhovuje;
 • Použitie pásikov, keď to potrebujete a keď je to podľa Vás vhodné;
 • Zlepšený stav mysle a sebavedomia.

Na tento nový produkt existuje už mnoho recenzií. Všetci ľudia, ktorí si zakúpili tieto inovatívne pásiky, poslali výrobcovi správy o tom, ako sa ich život podstatne zlepšil.  Hollywoodsky úsmev im pomohol získať srdcia ostatných ľudí. Spôsobila to skutočnosť, že usmievaví a veselí ľudia stále pútajú pozornosť, sú príťažliví a ak s nimi trávite čas, jednoducho sa cítite dobre. Takíto ľudia sú vrúcne vítaní, možno im veriť a rešpektovať ich. Zákazníci dosiahli všetky tieto benefity pomocou výrobku Dental White Strips.

Aplikovanie výrobku Dental White Strips

 1. Dôkladne si umyte zuby a opláchnite ústa;
 2. Otvorte balík a pripravte pásiky tak, že z nich odstránite ochranný film. Mali by ste mať na pamäti, že pásik na vrchný chrup sa líši od toho na dolný chrup;
 3. Pred zrkadlom si opatrne priložte pásik na vrchný a potom dolný chrup. Pásik sa musí prekrývať s rohmi ďasien, inak sa Vaše zuby nevybielia rovnomerne. Je dôležité, aby ste priložili pásiky na zuby rovno a tesne tým, že ich pritlačíte, aby vyplnili priestor medzi zubami;
 4. Ústa zatvorte, aby pásiky priliehali na Vaše zuby ešte tesnejšie;
 5. Počkajte 30 minút. Potom čistými rukami odstráňte pásiky spolu so zvyšným gélom a ak je to potrebné, vypláchnite si ústa.

Vaše zuby budú vyzerať belšie už po prvej aplikácii. Po niekoľkých dňoch si budete užívať maximálne viditeľný účinok – žiarivý snehovo-biely úsmev.

Vybielenie zubov o niekoľko odtieňov pomocou výrobku Dental White Strips si vyžaduje 3-4 dni. Túto bezpečnú metódu môžete vykonať doma pred zrkadlom, a to hocikedy. Teraz sa už nemusíte báť dentálnych kliník a ich liečob. Táto procedúra je absolútne bezpečná, keďže nespôsobuje žiadnu škodu Vašej zubnej sklovine a zdraviu.

No neodporúča sa používať pásiky veľmi dlho. Hneď, ako dosiahnete žiadanú hladinu belosti, mali by ste používať zvyčajnú zubnú pastu alebo prášok. Neboli nahlásené žiadne prípady poškodenej zubnej skloviny alebo iné nepriaznivé účinky. V porovnaní s inými výrobkami na bielenie zubov nespôsobuje výrobok Dental White Strips svrbenie ani iné vedľajšie účinky.

Kontraindikácie výrobku Dental White Strips

 • Zápaly v ústnej dutine a intenzívne krvácanie ďasien (stomatitída, periontitída, bolesť hrdla, laryngitída);
 • Alergická reakcia alebo individuálna intolerancia na komponenty obsiahnuté vo výrobku;
 • Bolesť zničených zubov a zápaly alveolárneho nervu.

Neodporúča sa, aby bieliace pásiky používali mladiství.

Je dôležité, aby ste mali na pamäti, že akékoľvek zlé zaobchádzanie môže spôsobiť vedľajšie účinky. Preto by mali brať do úvahy príslovie „všetkého veľa škodí“.