výhody electricity saving box

Ahojte všetci! Dnes vám chcem povedať, ako platiť o 2-2,5 menej za účty za elektrinu úplne legálne. To pomôže mnohým z vás zachrániť slušné množstvo peňazí!

Pracujem ako elektrikár už 20 rokov. Ako dlho, ako si pamätám, celý čas priemerné ceny elektriny rastú. Ale verte mi, že ceny za elektrinu sú nafúknuté umelo! To je dôvod, prečo som sa vždy snažil oklamať svoj elektromer: vyskúšal som všetko od kancelárskej sponky alebo magnetu na pretáčanie.

Mám veľkú rodinu s tromi deťmi, a tak sme sa použiť veľa elektriny. Moja žena perie veľa bielizne pre naše dve deti: plienky, bundy apod A náš starší je stále na svojom počítači. Takže sa musím priznať, že som kradnul elektrinu dlhú dobu …

Neustále nemáme dosť peňazí, takže si musím zarábať aj bokom inštaláciami a opravami elektroinštalácií v súkromných domoch a apartmánoch. Raz som pracoval v byte a všimol si zaujímavej veci. Nainstaloval som nový elektromer a elektrické vedenie, a majiteľ začal opravy izieb. Bolo tam rezanie, vŕtanie, atď, a ďalší deň elektromer ukázal iba 700 Watt. Ako je to možné? Po tom všetkom tam malo byť 2-3 krát viac!

Rozhodol som sa porozprávať s majiteľom, a on mi ukázal zariadenie, ktoré znižuje spotrebu elektrickej energie. Jeho syn mu to priviezol zo zahraničia. Nemohol som uveriť svojim očiam! Nikdy predtým som nepoznal túto základnú fyziku.

Po tom som začal hľadať informácie o úsporách energie, a našiel som tento vedecký článok, ktorý všetko podrobne vysvetľuje. Teraz už nie je pochýb.

Electricity saving box na úsporu elektrickej energie – výhody, skúsenosti, ako používať (navod na pouzitie), recenzia

Toto zariadenie je malé, o veľkosti bežnej nočnej lampy; je zapojené do zásuvky najbližšie k elektromeru a okamžite začne pracovať, absolútne tiše! Volá sa Electricity saving box Ako som pochopil, nedá sa to kúpiť v bežnom obchode. To dáva zmysel, pretože je to v rozpore so záujmami vlády. Ale my platíme dane a povedal by som, že platíme veľa! Takže si myslím, že to nie je len racionálna a správna úspora – je to aj fér.

Prehliadal som internet, a nakoniec som našiel webové stránky, kde sa predáva toto zariadenie! Tu je odkaz na online obchod, ktorý je výhradným dodávateľom tohto zariadenia pre našu krajinu. Ak máte záujem o princípy fungovania tohto zariadenia, skontrolujte video nižšie. Spoločnosť mi ho poslala, keď som sa na ňu obrátil so žiadosťou o ďalšie podrobnosti.

Pozrite si video a sami sa rozhodnite, či chcete šetriť peniaze alebo nie. Osobne som si kúpil tri: pre môj dom, pre mojích rodičov rodičia a pre rodičov mojej ženy. Myslim si, prečo by som mal platiť viac, keď môžem zaplatiť menej a legálne?

Teraz žijeme správne, nekradneme elektrinu, ale v priemere platíme 2-2,5 menej za naše elektrinu! Nemám rád plytvanie peňazí. Radšej ich minem na moju ženu a deti! A moja svokra je tiež s týmto prístrojom veľmi spokojná. Moja žena sa smeje, že ma teraz svokra miluje viac než svoju vlastnú dcéru! ☺

Prajem vám všetkým, abyste boli múdrejší a ušetrili ďalšie peniaze!

Kde kupit Electricity Saving Box, cena, predaj

Electricity Saving Box diskusia – posledných 11 komentárov ( ze 132)

Alice Nechybová

Keď som kupovala tento prístroj, mala som trochu strach, pretože zariadenie bolo niečo naozaj nové. Za mesiac, keď som odčítala svoj elektromer, som bola naozaj prekvapená. Ušetrilo mi to 50%! A ešte jeden dôležitý moment – pred týmto prístrojom sa ističe automaticky vypnuli zakaždým, keď som zapnula žehličku a mikrovlnnú rúru zaraz. A teraz sa nevypínajú! Tak jednoduché je to. Zrovna som jeden objednala jeden ako darček k narodeninám mojej matke! Ďakujem vám, Alex!

Betka Antalová

Môj manžel a ja sme sa práve vrátili z Chorvátska, a všetci tam používajú toto zariadenie! Spýtala som sa ich, prečo, a oni povedali, že je to pre nich tiež ťažké platiť účty. Vďaka tomuto zariadeniu sa ušetrí asi 30 až 50%! Tak sme ho priviezli domov. JA práve prichádza na náš trh. Myslím si, že tu ešte pred rokom nebolo!

Katarína Millerová

Môj priateľ ho kúpil rodičom na týchto stránkach. Poradil mi, aby som urobila to isté, myslela som si, že žartuje, ale teraz sa smejem, keď ostávam svoje účty za elektrinu. Teraz je to naozaj jednoduché, ako ušetriť peniaze pomocou Electricity saving box. Stačí ho zapojiť do zásuvky – a to je všetko!

Klára Tünde

Pekné! Je dobré vidieť nejaké naozaj užitočné zariadenie! V súčasnej dobe sa to nestáva často. Odporučam! A platím 2,5 – 3 krát menej každý mesiac!

Tom RS

Tiež som tomu chcel dať šancu … cena je v poriadku, a tak som sa rozhodol objednať. A wow, peniaze za zariadenie sa mi vrátili za 6 týždňov! Určite chcem kúpiť jeden pre otca! Milujem, keď šetrím peniaze

Karol Báča

Žijem v dome. Kúpil som zariadenie tu so zľavou. Vvšetky peniaze sa mi vrátili už o mesiac, vrelo odporúčam! Ale musíte kúpiť presne prístroj s názvom Electricity saving box. Čítal som veľa názorov, všetky ostatné produkty sú na nič.

Helena Siváková

Naozaj to funguje. Šetrí až 50%! Otec si kúpil takmer rovnaké zariadenie za 80 euro. A ja som to kúpila s 30% zľavou v tomto online obchode. Dobrý servis, rýchle dodanie, produkt funguje dobre!

Katarína Mojsejová

Dievčatá, Alex sdieľal skvelé video, ktoré vysvetluje, ako zariadenie pracuje. To všetko vysvetľuje podrobne v jednoduchých frázach. Z môjho pohľadu, musím povedať, že som veľa pochybovala, ale nakoniec som sa rozhodla objednať od oficiálneho dodávateľa so zľavou. O mesiac neskôr som dostal účet za elektrinu, a ušetrila som 45% !!! Bolo to príjemné prekvapenie! A najdôležitejšia vec – je to úplne legálne. Nemusíte pretáčať elekrometer … proste to zapojíte a zabudnite na to!

Dana Rysová

Ako presne tento prístroj funguje? Môj manžel a ja ho chceme kúpiť do nášho bytu