Zdenka S.

Výherca súťaže: «Príbeh zo života o tom, ako sa stať krásnou».

Milí čitatelia, rada by som sa s vami podelila o svoj príbeh o tom, ako človek môže hľadať krásu za deviatimi morami, a pritom ju môžete nájsť doma.

Dovoľte, aby som sa predstavila. Volám sa Zdena S., mám 35 rokov a bývam v Chocni.

Ale teraz už ten sľubovaný príbeh.

Na svoj vek vyzerám veľmi mlado. Ale nie nadarmo sa hovorí, že oči sú okno do duše človeka. Jedno krásne ráno som sa na seba pozrela do zrkadla a zachcelo sa mi plakať. Všimla om si, že mám veľké vačky a tmavé kruhy pod očami, aký mám unavený pohľad a červené a opuchnuté oči. A to všetko odhliadnuc od toho, že sa inak starostlivo starám o svoju pleť, na kozmetike a kvalitných procedúrach nešetrím. Z voľajakého dôvodu som si spomenula, ako mi jedna známa hovorila, že bola cez dovolenku v kúpeľných salónoch v Tunisku. Vraj tam, v bývalej francúzskej kolónii, pracuje rad naozaj špičkových francúzskych kozmetológov, ktorí dokážu vyriešiť akýkoľvek problém s pleťou. Je pravda, že ona teraz vyzerá o dobrých 10 rokov mladšia.

«A ja si snáď nezaslúžim byť tiež krásna?! – povedala som si a začala som si vyberať zájazd do Tuniska. Za niekoľko dní už som bola v kúpeľoch Hammamet, v jednom z najväčších spa-centier. Miestni kúzelníci sa hneď dali do práce a starali sa o moju tvár aj telo. Zatiaľ čo mi robili rôzne zábaly do morských rias, hydromasážne kúpele a iné príjemné procedúry starajúce sa o telo, dali mi na oči gélovú masku, raz bola teplá, druhý raz studená, podľa typu procedúry. O tom, čo urobili všetky tie procedúry s mojím telom, hovoriť nebudem, to teraz nie je to hlavné. Poviem vám ale, čo sa stalo s mojou pleťou okolo očí.

V kúpeľoch som strávila 12 dní. Procedúra s použitím masky trvala 15-20 minút. Najskôr vám vyfotografujú tvár, aby ste potom videli rozdiel. Takže vás vyfotografujú aj na konci pobytu. Tu sa môžete sami pozrieť na výsledok.

Vačky a tmavé kruhy pod očami bez stopy zmizli! V mojom veku boli už tiež aj viditeľné drobné mimické vrásky, to je normálne, už som sa s tým zmierila. Ale naraz boli preč! Úplne sa vyhladili. Nech už som sa pozerala do zrkadla, ako som chcela, – nenašla som ani jednu čiarku “vejárika”. Bola som z toho naozaj v šoku! Názov gélovej masky, ktorú mi dávali, som si zapamätala. Volá sa Eyes Cover.

Samozrejme akonáhle som sa vrátila domov všetci z to boli úplne preč. Doslovne ma zasypali otázkami. Povedala som im, ako to bolo. Ale bolo mi smutno, pretože som vedela, že skorej alebo neskôr sa bude efekt procedúr vytrácať a potom zmizne celkom, ale ja by som chcela stále vyzerať dobre. Jazdiť stále do Tuniska si nemôžem dovoliť. Hľadala som tú masku v obchodoch, lekárňach aj salónoch krásy, ale nikto ju nepoznal…

Ukázalo sa, že je ju možné zohnať odkiaľkoľvek

Ubehlo pol roka. A naraz sa stal zázrak! Na internete som náhodou narazila na známy názov – Eyes Cover! Prečítala som si, čo sa o tom píše a vyzeralo to, že je to ono! Iba balenie je trocha iné ako to, ktoré som videla v Tunisku. A cena je oveľa dostupnejšia. Hneď som si ju objednala! Ja predsa dobre viem, ako tá maska vyzerá a ako pôsobí!

Zásielka dorazila za 3 dni. Už som vedela, ako sa s maskou zachádza. Každý večer pred spaním som si ju dávala na oči a u toho som si odpočinula. Eyes Cover fungovala naozaj skvele.

Kúpila som si hneď niekoľko gélových masiek – pre seba, pre mamičku a pre kamarátku. Nech si ju tiež užijú! Pretože som ešte nič lepšieho na pokožku okolo očí nevidela. A výsledok sa dostaví čoskoro. Krása!

A to je celé. Dúfam, že moja skúsenosť bude pre niekoho užitočná. Buďte krásne a na svet sa pozerajte vždy mladými očami!

EYES COVER

Vaša Zdenka