Stres je chronický stav moderných ľudí. Je to zrejmé z celkového vzhľadu, je to vidno na tvári a aj na očiach. Škaredé vačky pod očami, opuchnuté očné viečka, unavené oči, to nikomu na kráse nepridá. Vzhľadom k chronickému nedostatku spánku a dlhodobému stresu pokožka vykazuje prvé známky starnutia.

Každá žena si aspoň raz v živote kúpila produkt starostlivosti o pleť v oblasti očí, aby sa zbavila tmavých kruhov pod očami a opuchov. Ale to poskytuje len dočasný kozmetický efekt a nepomôže to odstrániť príčiny predčasného starnutia. Iba to maskuje príznaky. Maska Eyes Cover je ďaleko účinnejší spôsob, ako sa starať o pleť so sklonom k únave a stresu.

Čo je Eyes Cover?

Jedná sa o masku, ktorá sa stará o oblasť okolo očí. Uvoľňuje očné svaly, obnovuje prirodzený a zdravý vzhľad pokožky okolo očí. Gélová zložka masky vyživuje a uvoľňuje oči a očné viečka. Dokonca aj po náročnom dni v práci môžu tvár a oči vyzerať dobre.

Ako používať masku?

Je to veľmi jednoduché: očistite tvár a nasaďte si masku na oči asi na 15 minút. Pritom si ľahnite a relaxujte. Oči pod maskou musia byť zatvorené. Tento postup je obzvlášť účinný večer, kedy je pleť pripravená k odpočinku a regenerácii buniek.

Prínosy vyplývajúce z používania masky je možné vidieť aj cítiť. Pomáha upokojiť a zlepšiť celkový emočný stav. Pleť získa svieži, odpočinutý a zdravý vzhľad, očné svaly sú tónované a tvárové vrásky sa vyhladzujú.

Táto maska úspešne nahradí lieky, injekcie, rôznu drahú kozmetiku a dokonca aj chirurgický zákrok.

Aké sú výhody Eyes Cover?

EyesCover obsahuje hypoalergénny gél, ktorý zlepšuje stav pleti:

  • drobné vrásky okolo očí zmiznú navždy;
  • opuch očných viečok poľaví;
  • prívod krvi do kože okolo očí sa zlepšuje;
  • tmavé kruhy a vačky pod očami sú trvalo vyblednuté.

Kto by mal používať masku?

Zloženie gélu v maske Eyes Cover je hypoalergénne a bezpečné. Nie je potreba konzultovať špecialistu, aby ste získali zdravý, svieži, odpočinutý vzhľad a dobrú náladu. Všetky lieky a môžu byť bezpečne nahradené maskou Eyes Cover jednoduchú na používanie. To pomôže vašim očiam si oddýchnuť a výrazne zlepšiť celkový stav.

Ďalšou výhodou masky je to, že nemá žiadne kontraindikácie. Každý, bez ohľadu na vek či chronické ochorenia, si ju môže objednať. Dokonca aj tí, ktorí majú zvýšenú citlivosť pleti, sa masky Eyes Cover nemusia báť. Maska už získala popularitu na Slovensku aj v ďalších krajinách.