Prakticky nikto nie je imúnny voči plesňovým infekciám nôh. Medzi charakteristické príznaky ochorenia patrí nepríjemný zápach, nadmerné potenie, zmeny vo vzhľade kože, krehké nechty, konštantné svrbenie. Inovatívny produkt s názvom Fresh Fingers je schopný eliminovať tieto nepríjemné príznaky. Jeho synergický vzorec potláča patogénnu mikroflóru a aktivuje regeneráciu tkanív. Pravidelné používanie spreja pomôže zbaviť sa nepríjemných pocitov a eliminovať nepohodlie.

Vlastnosti a zloženie

Keďže sa jedná o jedinečný produkt, Fresh Fingers obsahuje iba prírodné prírodné zložky, ktoré pracujú spoločne na vytvorenie synergického efektu: nielenže eliminujú príznaky, ale aj ničí príčinu ochorenia kože – samotnú pleseň. Hlavnými zložky tohto produktu sú nasledujúce:

 • Aktívne zjemňuje pokožku, regeneruje tkanivá a napomáha efektívnemu hojeniu popraskanej kože; zabraňuje znovuobjaveniu plesne.
 • Vitamín E. Preniká do povrchovej vrstvy tkanív, bráni im v odlupovaní.
 • Odstraňuje príčinu plesne, má antibakteriálne a dezinfekčné účinky.
 • Mätový olej. Má chladiaci a upokojujúci účinok, účinne odstraňuje únavu nôh, rovnako ako pocit pálenia a svrbenia.

Princip účinku

Absolútne minimum chemických látok obsiahnutých v prípravku Fresh Fingers umožňuje používať ho prakticky bez obmedzenia. Po preniknutí do povrchovej vrstvy kože majú aktívne zložky spreje utišujúci, upokojujúci, protizápalový a antimikrobiálnyúčinok. Aromatický mätový olej tiež pomáha eliminovať nepríjemný zápach; pri pravidelnom používaní zabraňuje jeho vzniku, aj keď dôjde k nadmernému poteniu nôh.

Spoločne zložky tiež eliminujú nepríjemné príznaky plesne, ako sú napríklad kožné trhliny, zmenená farba nechtov, rozdelenie nechtovej platničky, olupovanie buniek epidermis. Synergický vzorec, vyvinutý pre tento jedinečný sprej, odstraňuje patogény a bráni tak recidíve ochorenia.

Výhody

Okrem unikátnych liečivých vlastností má sprej početné ďalšie výhody v porovnaní s
podobnými produktmi. Jeho hlavné výhody sú nasledovné:

 • Fresh Fingers neobsahuje také chemické látky ako sú umelé farbivá alebo arómy.
 • Sprej je založený na látkach prírodného pôvodu: esenciálnych olejoch a rastlinných výťažkoch.
 • Vďaka unikátnemu zloženiu spreja je riziko alergických reakcií minimálne.
 • Jedinou kontraindikáciou je individuálna neznášanlivosť niektorej z jeho zložiek.
 • Sprej nemá žiadne negatívne účinky na organizmus a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Indikácie pre použitie

Fresh Fingers má široké spektrum účinku a veľa užitočných vlastností. Môže byť použitý nielen na odstránenie plesní na koži, ale tiež riešiť problémy rôzneho druhu.

 • Fresh Fingers sprej zabraňuje nepríjemným pachom. Navyše pachy len neprekrýva – znižuje aktivitu potných žliaz, zabraňuje nadmernému poteniu.
 • Aktívne zložky zvláčňujú pokožku chodidiel, predchádzajú ich praskaniu. Táto vlastnosť je najúčinnejšie preventívne opatrenie proti plesni, pretože patogény normálne prenikajú do buniek cez poškodenú kožu.
 • Sprej aktívne bojuje s plesňou nôh a nechtov bez ohľadu na ich patogenéze.
 • Chladiace komponenty znižujú únavu nôh a zabraňujú opuchom.
 • Prírodné ingrediencie eliminujú nepríjemné pocity často spojené s plesňovou kožnou infekcií: svrbenie, pálenie, bolesť.

Spôsob použitia

Pre dosiahnutie maximálneho účinku počas liečby Fresh Fingers je potrebné postupovať podľa pokynov na použitie. Sprej by mal byť aplikovaný aspoň dvakrát denne, ráno a večer. Pred nastriekaním si dôkladne umyte nohy a vytrite dosucha. Potom postriekajte sprejom nohy a votrite ho masážnymi pohybmi až do úplného vstrebania.

Prípravok Fresh Fingers obsahuje prírodné zložky, takže je bezpečný a ľahko použiteľný. Účinné látky nielen pomáhajú rýchlo sa zbaviť nepríjemných príznakov plesňových kožných infekcií, ale tiež bráni ich opakovaniu.