Hendel’s Garden je výrobca prírodných produktov pre zdravie a krásu pokožky. Jeho nový produkt sa volá Goji Cream. Krém s takým chutným názvom je určený k boju proti zmenám na pleti tváre spôsobenými vekom. Má výrazný a dlhotrvajúci účinok proti vráskam, ktorý už ocenilo mnoho zákazníkov. Novinku je možné objednať v rôznych krajinách sveta, od Thajska až po Slovensko, každý si môže vyskúšať jeho úžasný účinok.

Jedinečné zloženie Goji Cream

Kľúčovým rysom tohto produktu je jeho úplne prírodné zloženie. Neobsahuje žiadne nebezpečné parabény ani konzervačné látky, ktoré by mohli poškodiť vaše zdravie. Krém využíva silu prírodných látok pre boj so zmenami súvisiacimi s vekom. Obsahuje nasledujúce zložky:

 • extrakt z bobúľ goji;
 • jojobový olej a olej z hroznových jadier;
 • výťažky z ovocia;
 • alantoín;
 • vitamíny E a C;
 • betaín.

Tajomstvo účinnosti Goji Cream spočíva v goji bobuliach, jeho hlavné zložky. Sú už dlho používané v kozmetike a medicíne. Táto prírodná zložka je bohatá na vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a ďalšie látky potrebné pre zdravú a mladistvú pleť. Vplyv extraktu bobúľ je maximalizovaný rastlinnými silicami obsiahnutými v kréme.

Účinok Goji Cream

Krém preniká do hlbších vrstiev pokožky, ktorým poskytuje vyživujúce a hydratačný účinok. Funguje na bunkovej úrovni tým, že stimuluje procesy regenerácie. Bojuje proti vysušeniu a dehydratácii, ktoré sú hlavnou príčinou predčasného starnutia pleti.

Extrakt z bobúľ goji aktivuje skryté rezervy pleti a stimuluje bunky k regenerácii. Výsledky sú zjavnejšie každý deň a sú dlhotrvajúce. Spotrebiteľské recenzie potvrdzujú, že to, čo výrobca sľubuje, platí: pleť je hladká a mladistvo, žiariacia zdravím.

Významným prínosom Goji Cream je jeho rýchly účinok. Po niekoľkých málo aplikáciách zistíte, že vaša pleť je hydratovaná, hladká a hodvábna. Ak si kúpite krém, bude silný omladzujúci efekt vidieť po 10 až 14 dňoch pravidelného užívania:

 • tvárové kontúry sa zdvihnú;
 • sieť vrások okolo očí bude preč;
 • pleť bude zdravšia;
 • tvár žiari.

Hlavným dôvodom pre starnutie kože je pokles hladiny kolagénu, čo je látka zodpovedná za elasticitu pleti a regeneráciu buniek. Goji Cream stimuluje produkciu tejto látky, čo vedie k obnove elasticity kože a zdravej pleti.

Výhody Goji Cream

Existuje celý rad vysoko účinných produktov starostlivosti o pleť proti starnutiu. Ale väčšina týchto krémov obsahuje hormonálne zložky, ktoré sú dôvodom ich účinnosti. Pozoruhodný omladzujúci efekt prichádza rýchlo, ale potom sa začnú prejavovať vedľajšie účinky a pleť sa stáva závislá na steroidoch.

Prírodné a ekologické produkty, obohatené vitamínmi a prírodné antioxidantami, sú skvelou a oveľa zdravšou alternatívou k týmto pochybným krémom. Goji Cream je jednou z takých prírodných alternatív. Má silný a dlhotrvajúci účinok a nespôsobuje negatívny dopad alebo závislosť.

Dôležitým rysom Goji Cream je jeho hypoalergénne zloženie, vďaka čomu je produkt vhodný pre ženy s citlivou pokožkou. Individuálna neznášanlivosť na niektorú z jeho zložiek sa vyskytuje vo veľmi zriedkavých prípadoch. Preto tento omladzujúci výrobok vyhovuje všetkým.

Ako správne nanášať Goji Cream?

Za účelom dosiahnutia rýchleho a dlhodobého výsledku, výrobca doporučuje nasledujúci postup:

 • používajte krém dvakrát denne, ráno a večer, po umývaniu tváre;
 • pred nanesením krému odstráňte make-up z tváre, použite krém či tonikum;
 • aplikujte krém jemnými pohybmi;
 • vyhnite sa oblasti očí a pier.

Používanie Goji Cream je veľmi príjemný zážitok. Produkt má príjemnú a jemnú vôňu. Dobre sa vstrebáva, umožňuje koži dýchať a nezanecháva ju mastnú.

Goji Cream stará o vašu pleť nonstop, hlboko ju hydratuje, vyživuje ju a aktivuje proces regenerácie buniek. Tento produkt je ideálny pre udržanie alebo obnovenie vašej prirodzenej krásy a mladosti.