Účinky Goji Original na organizmus – navod na pouzitie, skúsenosti, forum, výhody

Mnohí tínedžeri sa pokúšajú získať perfektnú postavu a stále chudnú. A teraz je to ľahšie než kedykoľvek predtým. Na trhu pre chudnutie sa objavil nový prírodný doplnok výživy: Goji Original. Lekári bijú na poplach!

goji original navod na pouzitie

Keď sa na slovenskom trhu objavil nový produkt na chudnutie “Goji Original”, zvýšil sa počet ľudí, ktorí boli zrazu schopní schudnúť. Kedže niektoré ženy chcú chudnúť rýchlejšie, prekračujú odporúčanú dennú dávku. Vysvetľuje sa to tým, že mnoho ľudí bolo sklamaných výsledkami Zelenej kávy alebo iných doplnkov, ktoré mali účinky len keď sa brali vo vysokých dávkach. Goji Original je skutočnou spaľovacou mašinou na tuk, ale musia sa brať presne podľa inštrukcií. Keď si niektorí ľudia po prvom týždni všimli zhodené kilá, chceli ešte posilniť účinok a zvýšili si prijímanú dávku.

Každý, kto vyskúšal chudnutie s Goji Original dosiahol výsledok – 10 kg len za týždeň. Poniektorí dokonca schudli 15-22 kg len za mesiac! Aj keď na začiatku boli spokojní, po istom čase sa začali obavy. Stratili kontrolu nad diétou. Niektoré ženy, aj keď jedli kaloricky bohaté jedlá, nepribrali ani gram. Aj keď sa vrátili k svojmu zvyčajnému stravovaniu, stále chudli.

goji original ako používať

Opýtali sme sa tisícov ľudí, ktorým sa vďaka Goji Original podarilo schudnúť za krátky čas, a nikto z nich sa nesťažoval na vedľajšie účinky ako žalúdočná nevoľnosť, vracanie, závraty.

goji original pouzitie

Nezávislé laboratórium vykonalo vlastné testovanie a došlo k nasledujúcemu záveru:

Goji Original prispieva k chudnutiu a zvýšeniu metabolizmu o 5%! Práve preto ženy na celom svete pocítili účinky Goji Original a chceli schudnúť ešte viac, a preto prekročili odporúčané dávkovanie!

Ako Goji Original pomáha chudnutiu? Ako používať, nežiadúce účinky

  1. Polysacharidy – hlavná zložka, pomáhajú zrýchľovať metabolický proces o 5%, a tak spaľujú tukové bunky. Teda, spaľujú sa všetky skonzumované kalórie, bez fyzickej námahy, ale tiež sa zachovávajú všetky stopové prvky z potravy.
  2. Goji Original obsahujú beta-sitosterol, látku, ktorá znižuje obsah cholesterolu v krvi. Práve vysoká úroveň cholesterolu môže spôsobiť obezitu.
  3. Goji Original podporujú rastový hormón (HCH), tiež známy aj ako hormón mladosti. Priaznivé účinky tohto hormónu sú zlepšenie vzhľadu kože, spomaľovanie stárnutia a zlepšovanie kvality spánku.

Na dosiahnutie optimálneho chudnutia (od 5 do 11 kg za mesiac) a optimálnej váhy, berte 2 až 3 kapsuly Goji Original denne pred jedlom. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov vám odporúčame trojmesačnú kúru.

Prieskum ukázal, že ženy, ktorým sa podarilo schudnúť viac za krátky čas, prekročili odporúčané dávkovanie a brali 3 až 5 krát viac kapsúl! Tak sa im podarilo schudnúť až 7-12 kg za týždeň. Keď videli výsledky, chceli urýchliť chudnutie, čo spôsobilo náhle schudnutie.

Národný inštitút pre verejné zdravie vydal varovanie: náhle schudnutie vám môže spôsobiť vážne zdravotné problémy!

Na rozdiel od Zelenej kávy a iných doplnkov výživy, Goji Original je skutočný ničiteľ tukových buniek s indexom 97,8%. Existuje riziko, že ľudia hnaní túžbou schudnúť, prekročia odporúčané dávkovanie. Varovanie: nedajte sa zlákať rýchlym chudnutím! Telesný tuk bude postupne miznúť, bez toho aby to ohrozilo vaše zdravie. Ak ste sa rozhodli objednať si Goji Original na chudnutie, pamätajte, že maximálna odporúčaná denná dávka je 2-3 kapsule za deň, nezávisle na vašej váhe!

Starajte sa o vaše zdravie!

Kde kúpiť Goji Original, predaj, cena

goji original predaj

Goji Original recenzie, komentáre

Martina

Super článok, ako vždy, veľmi užitočné informácie! Ďakujem autorke článku! Moja momentálna váhy je ďaleko od môjho ideálu, takže som si už objednala Goji Original z webstránky! Začínam chudnúť! Ešte raz ďakujem!

Karin

Už som o tomto produkte počula, ale stále narazím na nejaké divné stránky… Od Karolíny je veľmi pekné, že sa podelila o odkaz na oficiálnu stránku! Operátor ma už kontaktoval a potvrdil doručenie bobuliek! Som tak rada! Konečne budem môcť chudnúť a nebudem musieť držať diéty!!! Ďakujem!

Daniela

S pomocou Goji Original sa mi už podarilo schudnúť. Objednala som si to z tejto webstránky, odporúčala mi to kamarátka, ktorá pracuje ako nutričná poradkyňa.

Tu sú výsledky, ktoré som dosiahla za 3 týždne:

Týždeň 1: -9kg

Týždeň 2: -12kg

Týždeň 3: -15kg. Tu sú aj moje fotky:

Alica

Goji Original beriem už 2 týždne. A môžem potvrdiť, že chudnem! Už nosím oblečenie menších veľkostí, čo je veľmi fajn. Keď sa mi podarí dosiahnuť moju želanú váhu, tak sem pridám aj fotky. Goji Original beriem ráno, spolu s raňajkami 🙂

Petra

Pred troma mesiacmi mi nutričný poradca odporúčal tento prípravok. Začala som ho brať každé ráno a večer. Schudla som 20 kg! Presvedčte sa sami 🙂 Som veľmi spokojná a odporúčam Goji Original každému, kto chce schudnúť. Bezpečná a rýchla metóda!!!

Natália

Neuveriteľné výsledky!!! Neverím tomu…. tiež som si objednala… Vážim 85 kg a som vysoká 162 cm. Začnem chudnúť a potom si nájdem priateľa… už ma nebaví byť sama 🙂

Radka

Už som skúsila niekoľko prípravkov na chudnutie, ale nič nepomáhalo. Namiesto chudnutia som si len ničila zdravie. Počula som o Goji Original, ale nebola som si istá či si ich mám objednať… Vďaka Karolíne už nemám pochybnosti, lebo jej môžem veriť 🙂 Ďakujem! Dúfam, že sa mi tiež podarí schudnúť!!!

Želmíra

Vďaka Goji Original sa mi podarilo schudnúť 13 kg. Brala som ich podľa návodu. Mimochodom, objednala som si ich cez túto webstránku. Stále chudnem a dokonca som sa zbavila aj celulitídy. Je to ÚŽASNÝ produkt! Odporúčam to každému, kto hľadá účinný produkt na chudnutie!

Sofia

Ďakujem za článok! Už som si aj ja objednala Goji Original. A čoskoro začnem chudnúť! Veľmi pekne ďakujem!

Nataša

Za tri mesiace sa mi podarilo schudnúť 33,5kg!!! Viete si to predstaviť? Nikto ma teraz nespoznáva. Musela som si vymeniť šatník, čo ma strašne potešilo! Goji Original mi odporúčala kamarátky, ktorá býva v Hong-Kongu. A ja ho odporúčam vám. Tu sú moje fotky 🙂

Iveta

WOW… 3 mesiace je krátka doba… a podarilo sa ti schudnúť tak veľa… neovísa ti teraz koža?

Malika

Nie, neovísa. Všetko je v poriadku, a tiež som sa zbavila celulitídy.

Anna

Baby, vaše výsledky ma napĺňajú pozitívnou energiou! Od zajtra sa mi zmení život, pretože som si tiež objednala Goji Original a začínam chudnúť!

Majka

Čítala som všetky Karolíne články, a ako vždy, prekvapuje novými a užitočnými radami. Už dlho sa pokúšam schudnúť 12 kíl, zbaviť sa bruška a bokov… a myslím, že s Goji Original mám šancu! Ďakujem!

Božena

Všetky ženy chudnúť chcú

Vyzerať krásne, úspešné byť

Rôzne diéty, cvičenie a spôsoby

Produkt lepší ako Goji Original nenájdete!

Vďaka Goji Original som schudla 11kg za dva týždne!

Danica

Začala si písať básne :))) Úplne ťa chápem, tiež sa cítim skvelo a mám dobrú náladu!!! Je to ešte len týždeň odkedy som začala brať Goji Original, tak si viem len predstaviť, čo sa ešte stane ))) Vďaka Karolína!

Gabika

Vždy som mala problém s nadváhou. Skutočne dúfam, že toto mi pomôže. Idem si objednať!