Čo je Green Coffee na chudnutie recenzie – zelená káva Green Life – výhody, navod na pouzitie, nežiadúce účinky Green Life, skúsenosti, pouzitie

Zdravím, dievčatá! Už ste niekedy urobili neúspešné pokusy zhodiť váhu? Ja áno! Dodržiavala som prísnu diétu tak dlho, že som úplne zabudla chuť čokolády, nehovoriac o vyprážaných zemiačikoch a ďalších nezdravých potravinách. Ale aj napriek tomu som nemohla schudnúť! Prečo je chudnutie pre niekoho tak jednoduché, a pre niekoho iného tak ťažké, takmer nemožné? Rozhodla som sa pojať túto otázku so všetkou vážnosťou a zistiť, ako sa zbaviť tuku a schudnúť správne, aby sa pôvodné kilá znovu nevrátila!

Uvedomila som si, že musím schudnúť

Moja motivácia k poklesu hmotnosti som ja. Začínalo to byť neznesiteľné schovávať sa pod týmto tučným nechutným exteriérom. Pozrela som sa na seba do zrkadla a nenávidela som sa… Nízko visiace brucho naplnené tukom, mastné boky, obrie stehná a celulitída. Moja pleť vyzerala ako lívanec! To isté platí o rozšírených, na dotyk mastných póroch. Raz večer, keď som pila čaj a jedal jedno balenie sušienok za druhým, zrazu som si uvedomila, ako mizerne a bezcenne žijem. Zatiaľ čo všetky ostatné dievčatá môjho veku chodili von s chalanmi, ja som sedela doma a jedla. Aj moja duša aj telo trpeli prejedaním. Uvedomila som si, že nastal čas pre zmenu. Dala som zase dohromady, zahodila všetky sladké veci a začal dodržiavať prísnu diétu.

Ukázalo sa, že diéta nie je zrovna dobrý spôsob, ako sa zbaviť prebytočného tuku!

Za mesiac hladovenia som schudla iba 4 kg! A aj tie sa vrátili za púhy týždeň! Bola som vydesená a uvedomila som, že musím nájsť iné spôsoby chudnutia.

Prezrela som si celý web, prečítala veľa článkov a tipov od dietológov a trénerov. A našla som chybu. Ukazuje sa, že po diéte za pár dní chcete jesť ešte viac. Z tohto dôvodu sa kilá vrátia. Naše telo sa bojí hladu. Nedostáva dostatok potravy, spomaľuje metabolizmus, čo nepomáha konzistentnému chudnutiu. Z tohto dôvodu vám diéty a chodenie do posilňovne nikdy nepomôže schudnúť. Postavu svojich snov môžete dosiahnuť iba pomocou očisty svojho tela.

Zelená káva (Green Coffee) na chudnutie predaj – kde kupit, Green Coffee Plus cena, objednať, Green Coffee v lekárni, zelená káva lekáreň, trenčín, komárno, diskusia,

Green Coffee na chudnutie – recenzie, komentáre, forum

Аватар Jana, 21 rokov

WOW proste len wow! to je super, ohromujúci výsledok. Vynikajúce zmeny!

Nikola, 29 rokov

Mesiac? To je trochu príliš dlho. Počula som, že sa telo dá detoxikovať za týždeň.

Marína Adernajová, 25 rokov

Nikola možno môžete detoxikovať telo za týždeň, ale definitívne nie schudnúť. Môj zdravotný stav sa viditeľne zlepšil, zbavila som sa pupienkov a nenávidených kilogramov. Skutočne budete potrebovať celý mesiac, aby vaše telo vrátilo do normálu a zoštíhlelo správne.

Mária Raczová, 25 rokov

Schudla som vďaka Green Coffee! Som celkom spokojná s výsledkami. Cítim sa oveľa lepšie, nemám bolesti v žalúdku a nakoniec som sa zbavila pupienkov. A čo je najdôležitejšie, 30 kg sa mi nevrátilo)))

Pavla, 26 rokov

No to je super, chcem schudnúť viac, možno o 10 kilogramov))) mala by som si objednať aj ja zelenú kávu)))

Zuzana, 24 rokov

Pokiaľ ide o mňa, telo potrebuje čas, aby odstránilo škodlivé toxíny z tela, potom obnovilo mikroflóru, atď. Green coffee je čiste prírodné. Počas pitia zelenej kávy by ste mali dodžiavať ľahkú diétu, ale to neznamená, že by ste mali mať hlad !!!

Pavla, 26 rokov

Zuzana, Súhlasím. Vlastne som ani žiadnu diétu nedodržiavala. Jedla som aj nezdravé jedlo, ale v primeranom množstve. Len som nemala chuť na cukr a tuk. Počas procesu chudnutia vaše telo nepotrebuje fastfood alebo čokoládu. Bol to hlavne psychologický problém.

Maja Semráková, 32 rokov

Som nadšená výsledkami!

Viky, 23 rokov

Netušila som, že sa dá schudnúť pomocou kávy

Daniela Masejová, 24 rokov

Ani ja som o tejto metóde nepočula

Izabela Kramárová, 32 rokov

Nevedela som o zelenej káve. Eště niekto ste to vyskúšali?

Jana_005, 21 rokov

Zdá sa, že žijeme niekde za polárnym kruhom. Vždy trvá veky, kým sa sem dostanú novinky. V západnej Európe každý chudne pomocou zelenej kávy.

Líza Rybáková, 36 rokov

Jana_005 Počula som o Green Coffee už pred časom. Mama ju kúpila niekde v zahraničí, nepamätám si, odkiaľ presne to bolo. Bolo to skvělé na rýchle chudnutie. Mama schudla takmer 32 kg! Presvedčte sa sami:

Andrea, 23 rokov

O zelenej káve môžem povedať, že je to skutočný zázrak! Čistí telo veľmi dobre vďaka tomu, že sa jedná o prírodnú vec. Lekár mi to odporučil, keď bol môj metabolizmus narušený.

Bety Tagnárová, 23 rokov

Rešpekt autorke! a veľký rešpekt k článku!