Andrea Sandalová: Bola som v rozpakoch, keď som sa mala vyzliecť sa pred manželom. Sex sa stal skutočným mučením. Na chudnutie Harmonica Linea, čo je, pouzitie, nežiadúce účinky, výhody, diskusia, forum, dávkovanie, predaj, cena

Až donedávna som bola hrozná tučná žena a nenávidela som svoje telo. Snažila som sa schudnúť na diétach, športovala som, jedla pilulky a pila čaje – to všetko bez úspechu.

Predtým ma moja plnosť nevystrašila a nespôsobovala mi nepohodlie. Po pôrode sa na mňa však prilepilo ďalších 15 kilogramov. Doslova som sa nenávidela. Nemohla som sa pozrieť na svoj odraz v zrkadle. Ovísajúc faldy na bokoch, na chrbte strašné záhyby tuku. Bolo pre mňa ťažké obliekať sa – nohavice sedeli v bokoch normálne, ale v páse bolo všetko katastrofálne malé.

Harmonica Linea pouzitie

A čím ďalej, tým to bolo horšie. Môj manžel sa ma pravidelne snažil ťahať do postele. Aby som ho nedonútila k nevere, musela som prekročiť nenávisť k svojmu telu. Dostalo sa to do bodu, že v niektorých pozíciách bolo fyzicky nepohodlné a nepríjemné mať sex. Misionárska pozícia bola obzvlášť zúfalá – s každým pohybom som počul škaredý zvuk môjho obrovského brucha, ktoré sa stretlo s trupom môjho manžela. Jeho to pobavilo. Raz, keď mi počas sexu manžel začal chytať mačať moje tučné boky, nemohla som to vydržať a rozplakala som sa.

Ale niečo iné ma pomklo k chudnutiu. Kamarátka mi ukázala fotku z ich večierku. A potom som sa rozhodola – to stačí!

Harmonica Linea dávkovanie

Prvá vec, ktorú som vyskúšala, boli diéty. Obmedzovala som sa takmer vo všetkom, ale pri pohľade na čokoládu a sladkosti ma doslova triasla. Prirodzene, zlomila som sa a na týždeň som sa rozožrala. Keď sa to skončilo, váhy mi ukázali +4 kg. Katastrofa! Uvedomila som si, že diéty nie sú cesta pre mňa, tak som začala počítať kalórie a obmedzovať príkem potravy. Po 2 týždňoch došlo k druhému prepadu a 3 kg zhodené s veľkými ťažkosťami sa znova vrátili.

Harmonica Linea recenzie

Na posilňovňu nebolo dosť času. Potom som začala brať rôzne druhy tabliet a čajov, ktoré mi spôsobovali iba žalúdočné ťažkosti a bolesť v žalúdku. Bola som zúfalá a rozhodla sa pre liposukciu, ale doktor mi oznámil obrovskú sumu. Vracala som sa domov v depresívnom stave a nevšímala si nič okolo. Cestou som narazila na Katku, bývalú susedku. Celý život mala nadváhu a teraz vyzerala ako supermodelka – tenký pás, štíhle boky a vyformovaná postava.

Harmonica Linea forum

Bola som taká rozrušená, že po niekoľkých nezmyselných frázach som sa rozplakali rovno uprostred chodníka. Katka ma odviedla na najbližšiu lavičku a začala sa pýtať, čo sa stalo. Zistila príčinu mojich sĺz a porozprávala mi svoj príbeh.

– Pamätáš, ako som bola vždy tučná? A tiež som premýšľala o liposukcii, ale ma sesternica ma zachránila. Povedala mi o kvapkách Harmonica linea a dala mi odkaz na stránku, kde si ich môžno kúpiť.

Katka mi na telefón preposlala názov produktu a odkaz, kde si objednala kvapky, a bežala ďalej do práce. Nemohola som vydržať domov, okamžite som sa šla pozrieť na stránku. Ukázalo sa, že Harmonica Linea sú špeciálne kvapky na chudnutie, ktoré obsahujú rastlinné výťažky a výťažky z tropického ovocia. Spomenula som si iba na Garcinu kambodžskú, o ktorej som už počula. Píšu, že po prvej kúre týchto kvapiek sa chuť do jedla znižuje, metabolizmus sa zrýchľuje, prebytočný tuk sa topí, ako v peci, a dokonca aj celulitída sa topí takmer priamo pred očami. Recenzie sú pozitívne, web navyše ponúkol 50% zľavu a objednala som si 2 balíčky.

Recenzie Harmonica Linea, výhody, dávkovanie, navod na pouzitie

Harmonica Linea diskusia

O niekoľko dní neskôr som mala balík v ruke. Tak som začala moja cesta k dokonalému, štíhlemu telu. Ráno a večer, pred jedlom, som vypila pohár vody s 20 kvapkami Harmonica Linea. Nápoj s príjemnou chuťou bobúľ, som pila s radosťou. Po niekoľkých dňoch sa mi trávenie zlepšilo, pálenie záhy zmizlo. O týždeň neskôr váhy ukázali -5 kg!

recenzie Harmonica Linea

Ak manžel skôr vyžadoval sex z nevyhnutnosti, teraz sa stal aktívnejším v posteli, neustále sa ma dotýkal a začal mi hovoriť komplimenty. Keď som po 2 týždňoch stratila ďalšie 4 kg, vzal ma za ruku a odtiahol ma do obchodu pre nové šaty – staré boli katastrofálne veľké.

Harmonica Linea objednať

Po niekoľkých dňoch odišiel na pracovnú cestu na 2 týždne. Po celú dobu som pokračoval v pití kvapiek Harmonica Linea. Po návrate svojho manžela som sa rozhodla potešiť ho a kúpila som si sexy prádlo.

Keď manžel vošiel do domu, bol ohromený. Vítala som ho v novej čipkovej spodnej bielizni. Prvýkrát po dlhej dobe som sa cítila atraktívna, sexy a žiadúca.

čo je Harmonica Linea

Už 3 mesiace sa moja váha udržiava na dosiahnutej úrovni. S manželom prežívame druhú svadobnú cestu, ktoré sa ešte neskončia. Toto je moje malé víťazstvo! Viem, že mnoho žien trpí nadváhou a chcem im pomôcť. Nechávam tu odkaz na webovú stránku výrobcu. Iba tam si môžete kúpiť originálne kvapky Harmonica Linea. Buďte opatrní, neobjednávajte si kvapky z iných stránok, starajte sa o svoje zdravie.

Harmonica Linea objednať, predaj, cena, kde kupit

Harmonica Linea skúsenosti

Harmonica Linea komentáre, skúsenosti, forum, recenzie, diskusia

Svetlana Miletičova

Zbláznili sa, sú tu zvrhlíci, ktorí majú radi po stranách visiaci tuk, ovísajúce bruch. Takého muža sedliaka by som nechcela…

Karolína Kusá

Och, skvelé! Podarilo sa vám zatnúť zuby a schudnúť. Inšpirovali ste ma, tiež si objednávam Harmonica linea, už sa neviem dočkať, kedy začnem kúru.

Paulína Korčeková

Počula som o týchto kvapkách, ale nejako som neverila v ich silu. Skvelý výsledok!

Miša Komárová

tomuto hovorím wow!!!

Ela Kováčová

S Harmonica linea som tiež zhodila 14 kg, všetko čo som mala extra, cítim sa skvele. Stačí sa pozrieť na fotografiu.

Harmonica Linea kde kupit

Saša Kráľovičová

Ela, to je pôsobivé! Pred chudnutím ste však tiež vyzerali nádherne.

Anna Chudá

Máte šťastie, že vás Katka stretla včas … Robila som si liposukciu, a mala som veľa komplikácií, pritom sa váha vrátila do jedného roka. Teraz je to tak – Harmonica linea už som si objednala.

Viktória Tomášková

Je dobré, že nemusím schudnúť. Ale sestra na týchto kvapkách zhodila 3 veľkosti – šikovné dievča, skvelý výsledok. Pozrite sa na to.

Harmonica Linea predaj

Hela Kopecká

Ohromné, to je efekt !!!

Janka Žužlavá

Ja som si priniesla tieto kvapky z Indie, šikovná vecička. Pomáha to udržiavať telo v perfektnom stave bez diéty a športu.

Kamila Hlúčna

Vynikajúce kvapky, prírodné, bez chémie, ako osoba náchylná na alergie, mi skvelo padli. S nimi som sa zmenšila o 19 kilogramov!

Peter Bílý

Tak schudla moja manželka! A povedala mi, že pije zvyčajné vitamíny, šibal jeden. Zaujímalo by ma, či to môžu brať aj muži?

Irena Kurucová

Peter, je to možné, my sme spolu s manželom schudli s týmito kvapkami, jeho výsledok bol dokonca lepší ako môj.