Heart Tonic prišiel na Slovensko len nedávno, no už si získal obľúbenosť zákazníkov svojimi kvalitami a účinným vplyvom na kardiovaskulárnu sústavu. Liek je určený pre tých, čo majú nepravidelnosti srdca a nestabilný srdcový tlak. Kvalitu a účinnosť výrobku Heart Tonic skúšal a testoval vedecký personál, pričom viedli experimentálne štúdium, na ktorom sa podieľali dobrovoľníci s kardiovaskulárnymi problémami alebo problémami s tkanivami krvného obehu v mozgu. Táto skutočnosť vedecky dokázala, že výrobok nielen stabilizuje tlak, ale čo je ešte dôležitejšie, má vplyv na korene choroby.

Recenzie o výrobku Heart Tonic sú veľmi pozitívne. Pacienti, ktorí dokončili úplnú liečbu pomocou tohto lieku, spozorovali jemné zmenšenie svojho vysokého tlaku, jeho normalizáciu a značné zlepšenie svojho zdravia a všeobecnej pohody. Teraz si môžu všetci pacienti s vysokým tlakom alebo inou chorobou týkajúcou sa tohto symptómu objednať a zakúpiť tento výrobok aj na Slovensku.

Proti týmto prejavom možno predpísať Heart Tonic:

 • Narušený krvný obeh v mozgu;
 • Slabý sval srdca a nedostatočná funkcia srdca;
 • Arteriálna hypertenzia;
 • Zvýšený cholesterol v krvi;
 • Slabý cievny tonus;
 • Sklon k depresii, nespavosti a nervozite;
 • Vysoký cukor v krvi;
 • Nadmerná telová hmota a prejedanie.

Liečba pomocou výrobku Heart Tonic je vo forme doplnku, pričom normalizuje tlak do prvých 6 hodín po použití. Účinnosť tejto liečby je viditeľná v akomkoľvek štádiu hypertenzie a je vhodná pre pacientov v každom veku.

Názor odborníkov na Heart Tonic

Lekárski odborníci prišli na to, že tento výrobok jemne a účinne eliminuje samotnú príčinu zvýšeného arteriálneho tlaku, a tak spozorovali, že sa možno zbaviť vysokého tlaku raz a navždy. Účinnosť tohto doplnku vidíme na aktívnych komponentoch, ktoré sa nachádzajú vo výrobku Heart Tonic, napríklad na prítomnosti bioflavoidov. Kardiológovia, ktorí sa venovali tomuto lieku, ho teraz predpisujú svojim pacientom namiesto ostatných liekov. Vývoj tohto doplnku sa inicioval už dlho, ale bol dokončený len nedávno. Podieľal sa na ňom tím kardiológov, neuropatológov a iných odborníkov. Jasne sa ukázalo, že moderné lieky na krvný tlak majú šancu na obnovu zdravia pacientov približne 21-24%, pričom tento liek až 78%.

Nebezpečenstvo hypertenzie a jej symptómov

Kardiovaskulárna choroba je dnes spomedzi ostatných chorôb na prvom mieste, ktoré si zaslúžila počtom pacientov a úmrtnosťou populácie hlavne kvôli faktorom, ktoré vyvolali vývoj hypertenzie.

Nasledujúce body sú zahrnuté do týchto faktorov:

 • Dedičnosť;
 • Zlá ekológia a časté geomagnetické búrky;
 • Nedostatočná, nevyrovnaná strava;
 • Častý stres a úzkosť;
 • Zlé návyky: alkohol, drogy a fajčenie;
 • Nové vírusy a infekcie.

V skutočnosti existuje mnoho faktorov, ktoré vyvolávajú kardiovaskulárnu chorobu, no len dva zo spomenutých faktorov stačia na to, aby ste na chorobu nemuseli dlho čakať. Heart Tonic ničí negatívny vplyv na ľudské zdravie, vďaka čomu sa zdravie rýchlo obnoví a tlak vráti do normálu.

Symptómy, ktoré môžu určiť vývoj hypertenzie:

 1. Častá bolesť hlavy;
 2. Náhle znecitlivenie v prstoch alebo dolných končatinách;
 3. Neočakávaná slabosť a potenie;
 4. Opuchnutá tvár, vačky pod očami, bledosť alebo vyrážky na pokožke;
 5. Zhoršenie ostrosti zraku, rozmazaný alebo nejasný zrak;
 6. Hučanie v hlave a ušiach, ťažká hlava alebo pocit ťažkosti;
 7. Narušená koordinácia pohybu;
 8. Prirýchly tlkot srdca, slabosť v oblasti srdca a kŕče v cievach;
 9. Nervozita, vývoj depresie atď.

Aspoň jeden z týchto symptómov Vám dáva dôvod na to, aby ste začali starostlivo rozmýšľať o svojom zdraví a ísť na kontrolu v nemocnici. Popri predpísaným liekom odporúčajú lekárski odborníci používať nový prírodný výrobok Heart Tonic, aby ste si obnovili zdravie a vyliečili príčiny hypertenzie. Počas vývoja hypertenzie je veľmi dôležité, aby sa vrátil do normálu arteriálny tlak, ale aj eliminovali príčiny a odstránili všetky negatívne komplikácie, ktoré môžu viesť k mŕtvici alebo infarktu, čo je momentálne najčastejšou príčinou úmrtnosti pacientov na celom svete.

Dodatočná účinnosť a vlastnosti výrobku Heart Tonic:

 1. Vyhnutie sa vnútornému krvácaniu alebo ischemickej chorobe srdca;
 2. Eliminácia infarktov myokardu alebo mozgových mŕtvic, takisto ako krvná efúzia do mozgu;
 3. Normálna hladina cukru v krvi;
 4. Extrakcia „zlého“ cholesterolu;
 5. Obohatenie žíl a ich uvedenie do normálneho a prirodzeného stavu;
 6. Eliminácia krvných zrazenín, ktoré môžu spôsobiť mŕtvicu alebo efúziu krvi;
 7. Zlepšenie fungovania obličiek, pečene, srdca, mozgu a ostatných vnútorných orgánov;
 8. Obohatenie imunitného systému;
 9. Normalizácia fungovania žíl a nervovej sústavy;
 10. Zlepšenie trávenia;
 11. Normalizácia váhy;
 12. Zlepšenie všeobecnej pohody.

Skutočnosť, že Heart Tonic je v porovnaní s inými liekmi tým najzdravším, najúčinnejším liekom proti hypertenzii a iným kardiovaskulárnym chorobám, sa dokázala na dlhodobých štúdiách liečby.

Svoju účinnosť dosiahol tento doplnok vďaka nasledujúcim prvkom: výťažok z bazalky, výťažok zo sladkého drievka, veľké množstvo bioflavinidov, paliny, výťažok z rozmarínu a iné prírodné prvky.

Používanie výrobku Heart Tonic

V závislosti od vážnosti stavu by mala liečba trvať od 1 do 3 mesiacov, pričom by ste mali 1-2-krát denne konzumovať lyžicu doplnku.

Ak chcete poraziť hypertenziu, mali by ste brať jednu lyžicu počas celej liečby aspoň mesiac.

Liek Heart Tonic disponuje certifikátom kvality takisto ako aj všetkými potrebnými licenciami. Nespôsobuje žiadne kontraindikácie okrem individuálnej intolerancie na určitý prvok lieku. Je absolútne bezpečný.