Čas neúprosne letí, zanechávajúc po sebe stopy po celej našej koži. Tá sa stáva tenšia, suchšia, objavia sa naše prvé vrásky a detaily na našej tvári sa zmenia. Nespočetné množstvo masiek, exfoliačných sér a hydratačných krémov nám neponúkajú efekt, aký hľadáme. Keď sa žiarlivo porovnávate s mladšími ľuďmi, začnete si sami všímať , že vyzeráte staršie.

Ľudí vždy dosť zujímala predstava o večnej mladosti. Podľa legendy, cisárovná Kleopatra používala smrtiace jedovaté látky práve v snahe zachovať si mladosť. Celý klan súdnych masérov a kozmetičiek bojoval proti účinkom starnutia.

Existuje riešenie – Hydroface protistarnúci krém

Špeciálne vybraný vzorec, jeho presné pomery prvkov, ktoré sú v ňom zahrnuté, využitie súčasných inovácií, tradičné metódy dediace sa cez nezpočetné množstvo generácií – všetko toto bolo zohľadnené pri zostavovaní vzorca krému Hydroface . Výsledok, ktorý z toho vznikol, povolil vedcom dosiahnuť nemysliteľné výsledky! Dokonca aj krátkodobé použitie krému pomáha opätovne vyplniť pokožku a zbaviť ju vrások. Krém si môžete kúpiť v 60-tke a vyzerať budete na 25, či 30 rokov.

Christie Brinkley bola prešťastná po jeho výsledkoch, táto slávny 60-ročná modelka sa stala tvárou ich firmy. Výsledkami bola tak nadšená, že sa rozhodla investovať svoje vlastné finančné prostriedky na boj proti účinkom starnutia.

Tajomstvo vzorca krému Hydroface

V jeho zložení je kyselina hyalurónová. Jedná sa o prirodzenú súčasťou epitelu a je zodpovedná za udržiavanie normálnej hladinu vody. Postupne telo znižuje množstvo hyaluronanu, ktorý časom produkuje, v neporiadku je aj vyrovnané množstvo vody v tele, koža vysychá a potom sa objavia vrásky. To si vyžaduje čas a špeciálne procedúry v kozmetických salónoch, rovnako ako injekcie, ktoré obnovujú množstvo kyseliny hyalurónovej v tele.

Vzorec krému Hydroface je zostavený tak, že sa kyselina hyalurónová mierne preniká do buniek epitelu bez nutnosti akýchkoľvek ďalších postupov. Pokožka tváre si obnoví rovnováhu množstva vody, znovu zaháji regenerovanie nových buniek a doplní sa aj prekrvenie v hlbokých vrstvách kože. Hodnotenia zákazníkov sú veľmi inšpirujúce. Už po prvom aplikovaní krému sa vrásky vyhladia a drobné pásiky úplne zmiznú.

Jedna zo zložiek je retinol. Jej cieľom je stimulovať prirodzené procesy výmeny. Preniká do všetkých vrstiev kože a aktivuje tvorbu kolagénu a elastínu.

Výhody krému Hydroface

Poďme sa pozrieť na niektoré z vlastností vzorca krému:

  • Zahrnuté do vzorca sú prírodné látky starostlivo zostavené na stimuláciu a posilnenie zdravia epitelu;
  • Vzorec nespôsobí, že si telo na to zvykne. Ak si nemôžete kúpiť novú nádobku hneď, dosiahnutý efekt sa zachovaná po dlhú dobu;
  • Jeho bezvýrazná, nemastná konzistencia bez oleja sa ľahko nanáša na kožu, bez toho, aby zanechával mastný lesk;
  • Krém sa rýchlo vstrebáva a posteľná bielizeň pri použití cez noc nezostane špinavá;
  • Pravidelné používanie hydratačného krému zvyšuje a urýchľuje efektívnu činnosť;

Odporúčanie pri použití

Krém má rovnako omladzujúci účinok na mužov aj ženy. Krém Hydroface sa odporúča objednať jednotlivcom, na začiatku 30 rokov. Dokonca aj keby ste krém prvýkrát použili v 80-tke, boli by ste schopný vidieť svoju tvár v zrkadle, ako keď ste mali 35 alebo 42 rokov.

Pred použitím:

  • Uistite sa, že je vaša tvár, krk a oblasť dekoltu čistá;
  • Naneste hydratačný krém;
  • Krém nanášajte ľahkými pohyby, nie trením;
  • Nechajte vstrebať;
  • Najlepšie je ho používať hodinu alebo dve pred nanesením make-upu.

Neusilujte sa o dosiahnutie rýchlych výsledkov s použitím krému niekoľkokrát denne. Vaše telo potrebuje čas zareagovať a začať sa obnovovať. Aj tak bude počiatočný účinok viditeľný hneď. Plnohodnotná obnova kože bude ale nejaký ten čas trvať.

Krém Hydroface je určený na každodenné použitie. To vám umožní, aby sa zaistila ochrana pokožky pred vysúšaním, obnovilo prirodzené zloženie vášho epitelu a prirodzená farby tváre, vyhladili sa vaše vrásky, a aby ste sa zbavili červených kapilárnych škvŕn.

Kde si môžete kúpiť krém Hydroface

Krém Hydroface si môžete objednať len na oficiálnych internetových stránkach výrobcu. Krém sa bude predávať v obmedzenom počte. Pri obdržaní produktu, ste môžete byť vždy istý, že bol práve čerstvo vyrobený a neprekročil dobu spotreby najeho použitie.

Je to úplne pravda – krém je schopný obnoviť váš vzhľad, odstráneniť vizuálne účinky starnutia, vyhladeniť pleť a pozdvihnúť vaše tvárové kontúry. Po prvom použití, budete môcť vidieť výsledok. Kúpte si tento krém na pravidelné používanie. Vaša tvár bude vyzerať 30 rokov mladšia, aj keď ste ďaleko za 60-kou.

Použite krém a vaše deti a vnúčatá budú spokojní, ako mlado ich babičky a dedkovia vyzerajú. Nič neodkladajte, objednajte si ho hneď teraz a budete vyzerať mladšie, šťastne vďaka vášmu vzhľadu.