Schudla som 60 kg za 3 mesiace bez hladu a športu

Ahojte všetci!

Viete, aký je to pocit, keď sa nenávidíte kvôli svojej nadváhe? Viem. Takýto život som žila mnoho rokov. Snívala som o štíhlom tele a našťastie sa mi podarilo zbaviť sa nenávidených prebytočných kíl! Mala som to šťastie, že som našla účinnú metódu umožňujúcu zlepšiť stravovacie návyky tak, aby ste jedli a zároveň chudli.

Teraz je moja váha o 60 kg nižšia ako kedysi a som pripravená podeliť sa o príbeh mojej premeny.

Toto som ja pred a po chudnutí

Pred svadbou som bola štíhla, milovala som svoj výzor. Jedla som zdravé jedlá, cvičila som a bola som aktívnou študentkou. V druhom ročníku som sa vydala a otehotnela.

Veľmi som sa bála, že priberiem, no tentokrát som mala šťastie. So starostlivosťou o bábätko mi pomáhali rodičia, a tak som pokračovala v štúdiu. Do oblečenia, ktoré som nosila pred tehotenstvom, som sa zmestila do 2 mesiacov po pôrode. Neskôr, po promócii, som nedostala prácu, pretože som mala ešte jedno dieťa.

Stala som sa ženou v domácnosti. Môj manžel zarába dobré peniaze a ja sa starám o pohodlie a robím všetky domáce práce. Samozrejme, veľkosť S je pre mňa príliš malá, ale nemôžem povedať, že by som pribrala veľa. Až do tretieho pôrodu som mala normálny tvar tela. Ale po tom, čo som mala ešte jedno dieťa, som poriadne pribrala…

Pri pohľade na obrázok vľavo sa mi nechce veriť, že som tak vyzerala len pred pol rokom…

Teraz má moja dcéra 5 rokov. Celý ten čas som skúšala metódy chudnutia. Ale hlavným nepriateľom môjho tela je moja rodina. Alebo, aby som bola presnejšia, som to ja. Varila som rôzne jedlá a rozmaznávala svoju rodinu. Chcela som prekvapiť manžela a deti – chcela som, aby sme jedli chutné jedlá. Chutné sú: cestoviny s množstvom omáčky, plný tanier mexického kuracieho mäsa, čerstvo upečené francúzske croissanty, mastné lasagne, bavorské klobásky s vyprážanou kapustou a zemiakové šaláty s majonézou.

Varila som každý deň, aj cez víkendy. Naplnila som chladničku a do konca dňa už bola prázdna. Jedného dňa som si uvedomila, že som nielen rozmaznala svoju rodinu, ale ja sama som ochorela spolu s manželom a našimi deťmi – všetci sme mali poruchu príjmu potravy.

Obrázok vľavo zobrazuje, ako oslavujem piate narodeniny mojej mladšej dcéry, obrázok vpravo ukazuje, ako vyzerám teraz.

Je jasné, že je ťažké prinútiť môjho manžela jesť šalát bez majonézy a že môj dospievajúci syn športuje a je pripravený jesť 8-krát denne. Ale moja najstaršia dcéra… Minulý rok skončila školu a takmer sa prestala starať o svoj vzhľad. Ukázalo sa, že sa jej páči jej telo a prijíma sa taká, aká je. Som s tým v pohodoe… Ale za rok pribrala až 30 kg. Je to príliš veľa, jej váha môže mať zlý vplyv na jej zdravie.

Na obrázku vľavo je moja dcéra v poslednom ročníku, na obrázku vpravo sme na dovolenke po skončení prvého ročníka na univerzite…

Nevedela som, čo mám robiť, bola som nahnevaná na seba a svoju rodinu. Kvôli ich chuti do jedla som za 5 rokov pribrala 50 kg. Samozrejme, snažila som sa pre nich variť zdravé jedlá, ale nepáčilo sa im to. Nikto nechcel jesť rezne na pare bez soli a omáčky. Keď som odmietla piecť koláče, môj manžel ma nazval zradcom a objednal si 4 veľké pizze… Nemala som ani čas ani energiu na to, aby som si uvarila zdravé jedlá. Bola som nahnevaná, znenávidela som svoje telo natoľko, že som sa rozplakala. Budem vždy taká? Musela som niečo urobiť…

Zakaždým, keď som sa pozrela do zrkadla, chcelo sa mi plakať…

Sledovala som veľa instagramových účtov venovaných zdravým jedlám a snažila som sa znížiť množstvo prijatých kalórií. Začala som sa zúčastňovať maratónov, skúšala som cvičiť s online trénermi, ale neschudla som ani jeden gram.

Prechádzala som informačný kanál a hľadala som motiváciu, no náhodou som uvidela obrázky ľudí, ktorých som poznala: mojich bývalých spolužiakov, vzdialených príbuzných a mnohé krásky na Instagrame. Nemôžem povedať, že som cítila závisť. Jednoducho ma privádzali do šialenstva. Vyzerali príliš dokonale: štíhle, šťastné, na dovolenke s peknými mužmi, ktorí sa na nich pozerajú tak, ako sa môj manžel pozerá na veľký šťavnatý steak.

Tiež po tom, čo som porodila tretie bábätko, sme sa takmer prestali milovať. Môj manžel si namiesto sexu so mnou radšej dal poriadne jedlo a išiel spať.

Nemôžem povedať, že môj manžel je tučný, ale jeho brucho je dosť veľké. Čítala som, že muži majú problémy s potenciou práve kvôli veľkému bruchu.

V jednom zo svojich videí dievča prezradilo, ako si zmenšiť žalúdok a cítiť sa plná po zjedení malých porcií jedla. Nie, nejde o resekciu žalúdka, diéty alebo pôst. Metóda je jednoduchšia a chutnejšia – stačí piť Magicoa každý deň. Ide o instantný nápoj s hubami reishi. Váhala som kvôli hubám, tak som googlila a zisťovala, aké sú tieto huby. Ukázalo sa, že v orientálnej medicíne sa používajú na zníženie chuti do jedla, zlepšenie trávenia a povzbudenie metabolizmu. Orientálci pridávajú tieto huby do rôznych jedál – od polievok a príloh až po povzbudzujúce nápoje a dokonca aj dezerty, pričom ich ukrývajú voňavým korením. Huby Reishi obsiahnuté v Magicoa sú pripravované špeciálnym spôsobom, ktorý umožňuje zachovať ich úžitkové vlastnosti a zakryť ich výraznú chuť. Preto je Magicoa taká chutná a tak dobre vonia! Nemusíte držať diétu a ak chcete, môžete športovať. Je to pravda? Ak áno, bola by to pre mňa ideálna voľba!

Samozrejme, skúšala som rôzne tabletky a čaje na chudnutie, ale jediné, čo som dosiahla, boli bolesti brucha a hnačka. Bola som si však istá, že Magicoa mi pomôže. Pri pohľade na fotky pred/po toho dievčaťa som pochopila, že nikto nedokáže schudnúť tak veľa sám – potrebujete podporu. A ona ju našla!

Bolo ťažké nájsť ten produkt, ale podarilo sa. Okamžite som urobila objednávku. Mojím cieľom bolo schudnúť aspoň 5-10 kg, nečakala som, že sa zmestím do oblečenia, ktoré som nosila pred prvým tehotenstvom!

Ani teraz nemôžem uveriť, že na oboch obrázkoch je moja tvár. Ako som mohla dýchať s touto dvojitou bradou?

Magicoa čo je, výhody – prvé výsledky: -9 kg za týždeň

Magicoa obsahuje dlhý zoznam užitočných látok potrebných na prípravu vášho tela na chudnutie. Po druhé, je to klinicky testovaný a schválený produkt najlepšími európskymi odborníkmi. Odporúčajú ho ako doplnok na redukciu tuku v potravinách.

Nechápala som, ako to funguje, kým som nevidela prvé výsledky. Za týždeň som schudla 9 kg. Bola som pripravená veriť, že sa mi pokazila váha, než aby som si myslela, že som schudla.

Obrázok vľavo je fotený počas druhého týždňa chudnutia, obrázok vpravo ukazuje, ako vyzerám teraz

Nápoj obsahuje prírodné zložky: Extrakt z huby Reishi podporuje metabolizmus a umožňuje spaľovanie podkožného tuku. Inulín stabilizuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi a pomáha udržať chuť do jedla pod kontrolou. Výťažky z čierneho korenia a čili papričky urýchľujú odbúravanie tukov najmä v problémových partiách a pomáhajú očistiť telo od toxínov. Maltodextrín a pikolinát chrómu vám pomôžu cítiť sa dlhšie sýty, zlepšujú črevnú flóru a dodajú vám energiu. Kakaový prášok dodáva nápoju príjemnú vôňu a chuť.

Hneď po vypití prvej šálky som sa cítila plná energie a hlad bol takmer preč. Teraz, po nejakom čase, chápem, že som začala menej jesť – na sýtosť mi stačia malé porcie. Moje črevo fungovalo ako hodinky – v minulosti som z času na čas trpela poruchami trávenia, ale teraz nemám žiadne problémy. Čo sa týka mojej váhy… Doslova som sledovala, ako miznú prebytočné kilogramy. Moja váha klesla, nechcelo sa mi jesť toľko ako kedysi a navyše som prestala jesť sladkosti! Jednoducho som nechcela jesť sladkosti, aj keď som si predtým každý deň dávala čokoládu.

Obrázok vľavo – 5. týždeň chudnutia, obrázok vpravo – 8. týždeň chudnutia.

Magicoa dávkovanie, nežiadúce účinky

Každý deň som bez námahy zhodila prebytočné kilogramy. Bola som šťastná, že som dostala väčšiu kontrolu nad svojím apetítom. Bola som nadšená: koľko môžem schudnúť? Mala som cieľ: chcela som vyzerať atraktívne. Samozrejme, moja rodina si všimla zmeny v čase, keď prišiel 5. týždeň môjho chudnutia. Manžel si ma začal viac všímať, mali sme romantické noci a pozeral sa na mňa tak láskavo ako kedysi, keď sme sa spoznali. Je to úžasný pocit, na ktorý som už dávno zabudla. Chcel sa zbaviť aj tuku na bruchu, no bolo pre neho ťažké vzdať sa chutných jedál. Na moje odporúčanie začal užívať Magicoa.

Môj manžel naďalej jedol všetko, čo chcel, bruško sa mu zmenšovalo. Môj bože, mali sme úžasné noci plné lásky. Ani počas medových týždňov sme nestrávili toľko času v posteli.

Obaja sme sa zmenili na nepoznanie. Zbavili sme sa prebytočných kilogramov a vyzerali sme o pár rokov mladšie.

Ja a moja láska po spoločnom schudnutí

Moja najstaršia dcéra sa priznala, že pribrala kvôli nešťastnej láske. Nedokázala sa spamätať zo svojho nešťastia a začala sa utešovať jedením. Preto sa rozhodla byť spokojná so svojím telom. Prečo mi o tom nepovedala skôr? Vždy sme si všetko povedali. No, možno, za to môže jedlo… Hlavná vec je, že chcela produkt vyskúšať aj ona. Viete čo? Som hrdá na svoju rodinu! Som obzvlášť hrdá na svoju dcéru, ktorá sa dostala späť do formy.

Stačí sa pozrieť, ako som sa ja a moja dcéra zmenili po niekoľkomesačnom užívaní Magicoa.

Schudla 30 kg, muži ju prenasledovali. Veľmi skoro vstúpila do vzťahu. On je do nej bezhlavo zamilovaný. Nosí ju na rukách a vždy jej hovorí, aká je krásna, štíhla a príťažlivá.

Magicoa kde kupit, predaj, objednať – premena

Ďalšou výhodou tejto metódy chudnutia je, že nepotrebujete diétu. Naďalej sme jedli všetko, čo sme chceli, no jeme menej. Najprekvapujúcejšie je, že nikto z nás nepribral späť.

Bála som sa opätovného priberania v prípade, že prestanem užívať Magicoa, ale nepribrala som späť! V minulosti som sa pozrela na svoje telo a uvedomila som si, že vyzerám, akoby som bola naplnená vodou, presne ako kura na poličke. Cítila som sa nesvoja, pretože moji bývalí spolužiaci vyzerali skvele. Závidela som svojim štíhlym kamarátkam, ktoré mali dostatok vôle držať diétu a usilovne cvičiť. Teraz mi všetci závidia: Môžem jesť čokoľvek a vyzerám tak dobre ako oni.

Dokonca mi je ľúto niektorých z nich, ktorí musia celé týždne hladovať, pričom je tu toľko lukratívnych jedál. Prečo to robia? Jednoducho preto, aby zabránili tomu, aby ich partneri opustili kvôli nejakému štíhlemu dievčaťu. To nie je láska, to je mučenie. Som rada, že žijem iný život.

Podarilo sa mi cítiť sa malá a štíhla, keď som schudla 60 kg.

Teraz, keď poznám jednoduchú metódu na získanie dokonalého tela, rada by som povedala, že by ste sa nemali vzdávať. Pozrite sa na seba do zrkadla a buďte k sebe úprimní: páči sa vám váš obraz? Chcete sa zbaviť tuku a zmeniť sa k lepšiemu?

Práve teraz máte šancu. Len si povedzte, že všetko bude inak. Prebytočný tuk navždy odíde z vášho krásneho tela a už vám nikdy nezhorší život. Vykročíte na cestu k dokonalosti, láske a šťastiu bez podmienok. Magicoa vám s tým pomôže.

Podelila som sa s vami o svoj šťastný koniec. Teraz sa chcem podeliť o svoju osobnú zľavu na Magicoa. Kliknite na odkaz a budete si môcť kúpiť produkt za výhodnú cenu a dozvedieť sa viac o jeho účinku.

Magicoa forum, diskusia, skúsenosti, komentáre

Helena

Zdá sa mi, že ak prestanete používať tento prípravok, časti vášho tela, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, sa postupne natiahnu a priberiete späť. Mám pravdu?

Jana Arktická

Nie je to tak. Tento prípravok som použila na chudnutie pred rokom a stále som nepribrala. V minulosti som sa rada prejedala. Nebola som hladná, len som chcela niečo zjesť. Tento problém je preč vďaka Magicoa. Minulý rok som si dala 3 dávky (s prestávkami) a schudla som 37 kg!

Helena Mirická

Fíha, ešte aj váš manžel schudol! Aj keď bol tučný, bol celkom pekný 🙂 Teraz spolu vyzeráte skvele. Vyzeráte ako herci 🙂

Norbert

Úžasné výsledky, skvelý príbeh! Dúfam, že aj vďaka vášmu príspevku niekto schudne

Irena Hulická

Skvelé výsledky! Zvažovala som operáciu na zmenšenie žalúdka, ale je to príliš drahé a nebezpečné. Je skvelé, že som sa dozvedela o produkte Magicoa. Sama by som sa nadváhy nezbavila. Nikto neverí, že som schudla sama, ale je mi to jedno. Poznám pravdu a povedala som vám o nej.

Ján Humaj

kde je tá koža???

Irma Fajfulíková

Čo tým myslíte? Ovisnutá koža? Ak schudnete správne, nebudete mať žiadne kožné problémy. Viem o tom z vlastnej skúsenosti. Zbavila som sa 18 kg vďaka produktu Magicoa a nemám žiadnu ovisnutú kožu. Naopak, tuk je preč a celulitída je tiež preč.

Lenka

Veľa som schudla a 3x v živote som to nabrala späť. Celý život som sa snažila držať diéty a zlyhala som v nich, ovplyvnilo to moje duševné a fyzické zdravie a nedosiahla som žiadne výsledky. Ale bojím sa aj operácie. Pouvažujem nad produktom Magicoa. Možno, bude to dobré východisko.

Alica Bubišová

Hmm, mám asi 50 kg nadváhy a je mi to jedno.

Silvia Cetíková

Keď máte 20 rokov, nemusíte sa starať o svoju váhu, ale keď máte viac ako 35 rokov, nadváha je problém. Radšej teraz schudnite, aby ste sa vyhli zdravotným problémom. Viem to z vlastnej skúsenosti.

Hugo Repčík

Tučné brucho je škaredé, nie je to dokonalý okrúhly tvar tela. Muži nemajú radi tučné ženy. Ak to niekto robí, myslím, že je duševné chorý.

Hortenzia Pajpáková

Nebuď taký hrubý! Najmä tu, na blogu, kde ľudia hľadajú podporu, nie tvrdú motiváciu od človeka s nízkym intelektom!

Michaela Japošíková

Nikoho si nevšímaj, rob si čo chceš. Zbavila som sa nadbytočných kíl a môj život bol jednoduchší. Urobila som to vďaka produktu Magicoa. Ešte aj moje stravovacie návyky sa zmenili! Aby som to skrátila, moje preferencie sa veľmi zmenili, teraz sú zdravšie. Napríklad nechcem jesť pečivo, aj keď som každý deň jedla žemle. Chlieb, nezdravé jedlo, dokonca aj sladkosti – tieto jedlá nechcem jesť. Ovocie, rastliny, ryby, syry, mliečne výrobky sú to, čo teraz milujem, stali sa mi veľmi chutné. Samozrejme, môžem si dať aj dezert, ale teraz sa neprejedám.