Kvalita pohonných látok hrá v modernom svete dôležitú a významnú úlohu. Bez ohľadu na výrobcu by automobil mal dostať kvalitný výrobok, ktorý umožní, aby všetky jeho systémy fungovali bez zlyhania. Výsledok moderného vývoja –  MagnuFuel nielenže výrazne zlepší kvalitu privádzaného paliva, ale aj ušetrí 15-20%.

MagnuFuel: Čo je to?

MagnuFuel je zariadenie, ktoré vám umožňuje šetriť palivo (benzín aj naftu) počas prevádzky stroja. Toto zariadenie ho pomáha udržiavať v perfektnom stave a chráni ho pred negatívnymi účinkami zmien teploty a vlhkosti. Je známe, že uhľovodíky, ktoré tvoria benzín, vzájomne chemicky reagujú a rozpadávajú sa, čo výrazne znižuje kvalitu paliva. Preto je potrebné inštalovať MagnuFuel; je to skvelý spôsob ochrany motora stroja a systému dodávky paliva pred poškodením.

Použitie komponentu umožňuje

 • výrazne zvýšiť výkon motora;
 • znížiť preťaženie počas prevádzky;
 • znížiť produkciu látok poškodzujúcich životné prostredie;
 • urýchliť štartovanie vozidla.

Preto by si všetci, ktorí sa starajú o svoje auto, mali kúpiť MagnuFuel.

Ako vám zariadenie MagnuFuel pomôže ušetriť?

Palivové články (molekuly) sa začnú postupne pohybovať, hneď ako sa zapne zapaľovanie. Pri prechode systémom MagnuFuel získajú molekuly dodatočný kyslík; a vďaka magnetu pozostávajúcemu z dvoch prvkov sa vytvoria ďalšie molekuly (rozdelenie “palivových zrazenín” vytvorených pod vplyvom teploty). Spätná väzba ľudí, ktorí už nainštalovali systém do svojho auta, hovorí, že skutočne ušetria – aspoň 10-15% nádrže.

Vlastnosti systému MagnuFuel

V dôsledku interakcie paliva a vysokých alebo nízkych teplôt ho úplne nespaľujete, čo vedie k zvýšeniu spotreby pohonných hmôt a iným negatívnym dôsledkom. MagnuFuel ovplyvňuje priamo vytvorené “zrazeniny”, čo prispieva k úplnejšej a kvalitnejšej spotrebe paliva. Upozorňujeme, že zariadenie nemá negatívny vplyv na iné prvky palivového systému automobilov. Každý z nich aj naďalej vykonávajú potrebné funkcie v bežnom režime.

V dôsledku použitia MagnuFuel, ako ukázali mnohé štúdie, je možné dosiahnuť tieto bezpochyby pozitívne účinky (okrem priamej úspory paliva):

 • zvýšenie výkonu motora v priemere o 5 až 7 koní bez ohľadu na značku vozidla;
 • zníženie celkového množstva emisií (napríklad oxidu uhličitého a benzolu) vypúšťaných do atmosféry v priemere o štvrtinu.

Všetky tieto zmeny umožňujú získať lepšiu zmes paliva, ktorá sa spaľuje úplne. Životnosť vozidla bez opravy sviečok, katalyzátora a iných častí palivového systému sa taktiež zvyšuje, čo vedie k úsporám nákladov na údržbu vozidla.

Hlavné výhody MagnuFuel

Inštalácia systému MagnuFuel na vozidle vám umožňuje získať rad výhod, a to najmä:

 • absencia dodatočného znečistenia životného prostredia;
 • pripojenie zariadenia k palivovej sústave trvá maximálne 5-10 minút (nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti a schopnosti);
 • motor začne pracovať stabilnejšie.

Tiež sa znížia náklady na pohonné hmoty – všetky náklady na nákup úsporného systému MagnuFuel sa splatia v priebehu 1-2 mesiacov. Podľa dostupných výpočtov sú údaje o spotrebe paliva nasledovné: pri bežnom výdaji 10 litrov sa so systémom MagnoFuel vyčerpá len 7 litrov.

Pre ktoré stroje je možné použiť MagnuFuel

Zariadenie je možné použiť na akomkoľvek vozidle, ktoré vyžaduje palivo na báze uhľovodíkov. MagnuFuel je úspešne používaný najmä na vozidlách, ako sú:

 • skútre a mopedy;
 • motocykle;
 • osobné autá;
 • nákladné autá;
 • autobusy.

Boli získané aj dobré ukazovatele v oblasti vodnej dopravy (lode a hydrocykly); potvdzujú to recenzie z pobrežných miest a oblastí.

MagnuFuel, systém na úsporu paliva, je možné objednať prostredníctvom internetu na oficiálnych stránkach výrobcu. Zariadenie je veľmi populárne v mnohých krajinách, pretože otázky ekológie a ekonomiky sú akútne na celom svete.