Maral Gel dávkovanie, cena, skúsenosti, predaj, Slovensko

Maral Gel recenzie, nežiadúce účinky, čo je, komentáre

Pre každého predstaviteľa silnejšieho pohlavia je dôležité cítiť sa ako víťaz v každej situácii, a najmä pokiaľ ide o sex. Podľa postrehov odborníkov je jednou z určujúcich podmienok sebadôvery, vlastnej potencie, ako aj vysokej sebaúcty veľkosť dôstojnosti. Gél na zväčšenie penu Maral Gel pomôže napraviť túto dôležitú časť mužského tela bez chirurgického zákroku, bez použitia vákuovej pumpy a iných zariadení. Nástroj nielen stimuluje rast penu, ale tiež posilňuje erekciu, zvyšuje vytrvalosť a predlžuje dobu pohlavného styku.

Poďme sa pozrieť na to, čo je Maral Gel, ako produkt funguje, aké sú jeho výhody oproti analógom, ktoré nefungujú, ako krém používať podľa navod na pouzitie a dávkovanie, kde kupit Maral Gel a aká je jeho cena predaj na Slovensko a tiež analyzovať recenzie, diskusia, komentáre a skúsenosti na Maral Gel na forum.

Čo je Maral Gel?

Maral Gel je špeciálny intímny gél určený pre silnejšie pohlavie. K dispozícii v pohodlnej a kompaktnej 50 ml tube, má jedinečný modrý odtieň vďaka špeciálnej kombinácii komponentov. Tajomstvo vysokej účinnosti Maral Gel je v jeho zložení. Prípravok obsahuje tieto prírodné extrakty:

 • Kyselina jantárová – zvyšuje prietok krvi v panvovej oblasti a tiež zabezpečuje intenzívne prekrvenie penu. Výsledkom je, že vďaka prítomnosti Maral Gel tejto zložky sa aktivuje silná a trvalá erekcia
 • Výťažok z koreňa maralu – obsiahnutý na zväčšenie penu, podporujúci opuch, ako aj naťahovanie kavernóznych tkanív penu. V dôsledku toho sa orgán vizuálne zmení a zväčší sa v dĺžke aj priemere

Práve maralový koreň sa oddávna využíva v ľudovom liečiteľstve ako prírodný a vysoko účinný stimulant s vynikajúcou potenciou. Takáto zložka tiež robí z gélu kvalitný prípravok na zväčšenie penu a výrazne zvyšuje výdrž.

Ako to funguje

Maral Gel – vonkajší bylinný liek na zvýšenie mužského penu, zvýšenie excitability, zlepšenie zdravia vo všeobecnosti a odstránenie psychického napätia. Účinný ihneď po aplikácii. Má stimulačné vlastnosti, zlepšuje krvný obeh a erekciu. Maral Gel na zväčšenie penu môžu používať muži rôzneho veku, nemá nežiadúce účinky.

Maral Gel je bylinný gélový prípravok určený na vonkajšiu aplikáciu pred pohlavným stykom. Postupne, v procese používania, sa mužský pen zväčšuje o niekoľko centimetrov a jeho objem sa tiež zväčšuje paralelne.

Liečivo nespôsobuje nepohodlie počas aplikácie, rýchlo sa vstrebáva a poskytuje priamy lokálny účinok bez ovplyvnenia iných vnútorných orgánov, na rozdiel od syntetických tabletových prípravkov. Okrem individuálnej neznášanlivosti a dospievania nemá gél žiadne kontraindikácie.

Anotácia k nástroju obsahuje odporúčania na použitie a indikácie:

 • malá veľkosť penu
 • slabá náplň kavernóznych telies počas pohlavného styku
 • problémy s potenciou
 • nepohodlie počas pohlavného styku v dôsledku nedostatku lubrikácie

Maral Gel je žiaduce použiť ako kurzový nástroj a nie jednorazovo na dosiahnutie trvalého, trvalého účinku.

Princíp fungovania

Maral Gel má univerzálny účel a odporúča sa pre mužov rôzneho veku, ktorí majú problém s malým penom a s tým spojené nepohodlie. Ako gél funguje:

 • poskytuje intenzívnejší prietok krvi v oblasti genitálií
 • zlepšuje tok živín a kyslíka do tkanív
 • podporuje zväčšenie penu o niekoľko cm (od 4 do 10)
 • zvyšuje trvanie pohlavného styku
 • zlepšuje erekciu a orgazmus
 • zlepšuje kvalitu spermií a zvyšuje objem semennej tekutiny
 • podporuje zvýšenie fyzickej odolnosti

Pri aplikácii gélu pred pohlavným stykom muž zaručene zlepší erekciu a získa maximálne zmyslové potešenie. To má nielen dobrý vplyv na vzťahy s partnerom, ale tiež zlepšuje náladu, muž cíti emocionálny zdvih.

Inštrukcie na používanie

Výrobca Maral Gel odporúča používať ho denne, najlepšie 30 minút pred kontaktom. Jemnými masážnymi pohybmi sa prípravok nanáša po celej dĺžke od základne až po hlavu. Priebeh užívania je 3-4 týždne. Môže sa opakovať niekoľkokrát do roka.

Kde kupit Maral Gel?

V súčasnosti je ťažšie kúpiť Maral Gel gél v lekárni, ale vždy si ho môžete objednať prostredníctvom webovej stránky oficiálneho výrobcu. Poradca prijme prihlášku, upresní spôsoby doručenia a počet balíkov a odpovie na vaše otázky. Platba za balík sa vykonáva pri prevzatí.

98€

49€