Príbeh mojej lásky: ako som sa zoznámila s ideálnym prostriedkom na zónu okolo očí

Dobrý deň všetkým! Dlho som nemohla nájsť žiadne riešenie pre problém s pleťou okolo očí. Vyskúšala som na svojej citlivej pleti snáď desiatky rôznych krémov, a to od tých lacnejších až po luxusné značky. Žiadny z nich ma nenadchol: niektoré sa špatne vstrebávali a nehodili sa pre použitie ráno pod make-up, niektoré mali príšerné zloženie – obsahovali zložky pre zdravie nebezpečné, a niektoré boli skrátka nanič.

Vtedy som si povedala, že je potrebné zmeniť stratégiu a vyskúšať niečo nového. A osud mi nahral! Gélová maska EYES COVER! Objednala som si ju cez internet na oficiálnych stránkach (bohužiaľ, inak sa kúpiť nedá, ani v obchodoch, ani v lekárňach), a hneď za pár dní som si vyzdvihla na pošte balíček. Platí sa na dobierku, čo je príjemné, pretože pri tom nehrozí žiadne riziko.

Prišla som domov po celkom únavnom pracovnom dni strávenom u počítača a rozhodla som sa masku vyskúšať. Masku Eyes Cover môžete použiť nielen teplú (zahrieva sa pod tečúcou teplou vodou), ale i studenú. Ja som si ju vtedy dala do chladničky na pol hodiny a potom som sa uvelebila v kresle, zaklonila hlavu a dala si ju na oči. Celú procedúru sprevádzali veľmi príjemné relaxačné pocity, úplne som cítila, ako únava očí mizne, ako sa mi uvoľňujú svaly. Za 10 minút som si masku dala dole a úplne mi spadla čeľusť! Sčervenanie očí úplne zmizlo a taktiež opuchnutie! Vačky pod očami, ktoré obyčajne mávam, sa zmenšili, a tmavé kruhy už neboli toľko vidieť. Pokožka okolo očí vyzerala naozaj skvele! Samozrejme od tej doby používam masku Eyes Cover naďalej! Mimochodom, keď ju použijete teplú, tak sa výborne hodí v kombinácii s očným krémom, pretože posilňuje ich účinok. Teraz sú to dva týždne od okamžiku, kedy som ju začala používať, a už sú vidieť aj ďalšie výsledky – výrazný liftingový efekt, pokožka sa okolo očí akoby vypla a vejárikové vrásky sú menej výrazné. Musím úprimne povedať, že je to naozajstná láska! Eyes Cover – je môj ideálny prostriedok na pokožku okolo očí! Vrele odporúčam!