Všetky ženy chcú vyzerať mlado a sviežo čo najdlhšie, to je dôvod, prečo si mnohé z nás dávajú veľký pozor na náš vzhľad. V boji proti vysúšaniu, predčasným vráskam, ovisnutej a poškodenej pokožky mali by ste, na dennej báze, používať výrobky na intenzívnu starostlivosť o pleť. Vysoko kvalitný liftingový krém by mal byť zaručene váš kozmetický výrobok, pretože umožňuje udržať zdravú a krásnu pleť. Medzi obrovskú škálu produktov na trhu s kozmetickými prostriedkami, si MaxLift zaslúži osobitnú pozornosť.

Zloženie a vlastnosti krému

MaxLift je nový produkt špeciálne navrhnutý kozmetičkami so záväzkom čeliť problémom všetkých typov pleti. Má jedinečný vzorec, ktorý podporuje pružnosť, výživu a omladenie tvárových kožných buniek. Naviac, krém obsahuje ďalšie dôležité vlastnosti a výhody:

 • odstraňuje a lieči zápalové procesy;
 • intenzívne vyživuje a hydratuje;
 • neobsahuje žiadne chemické zložky;
 • nespôsobuje alergické reakcie;
 • má ľahkú štruktúru a rýchlo sa vstrebáva.

Krém obsahuje kyselinu hyaluronovú a rôzne aktívne a organické zložky. Sú kombinované v jedinečnom vzorci, ktorý je tajomstvom omladnutia. Aktívne zložky MaxLift zlepšujú kapilárny krvný obeh, vyživujú kožné bunky a zlepšujú ich pružnosť. Pri ich akumulácii v koži, aktívne zložky krému spôsobujú, že bunky produkujú viac kolagénového vlákna. Odborníci tvrdia, že potom, už len po jednom mesiaci používania, začne pokožka vyzerať o 3-4 roky mladšie!

Čo ukázali klinické testy?

Dlhodobé klinické testy ukázali pôsobivé výsledky. 99% žien bolo schopných zbaviť sa drobných mimických vrások a nasolabiálních vrások za jeden mesiaca. Ich pleť sa výrazne zlepšila, zatiaľ čo pigmentácia, podráždenie a začervenanie zmizli. Krém bol schopný oživiť unavenú pleť: opuchy a tmavé kruhy pod očami boli úplne eliminované. Nakoniec, sa tvár stala hladšou, sviežejšou a pevnejšou. Vďaka tomu krému, ženy, ktoré sa zúčastnili na laboratórnych testoch majú zdravú, žiariacu a omladenú tvár.

Výsledky testov sú perfektné, pretože krém bol vytvorený s cieľom riešiť tieto otázky:

 • odstrániť pigmentové škvrny a vyrážky;
 • eliminovať vačky pod očami a efekt ‘unavených očí;
 • odstrániť vrásky a spraviť pokožku pružnou;
 • chrániť ju pred škodlivými prvkami životného prostredia;
 • hydratovať pokožku a zabrániť jej starnutiu.

Omladnutie cez noc

Krém je veľmi efektívny, pretože bola vytvorený pre večerné a nočné použitie. Jeho hlavná
činnosť je obnovenie buniek, a tento proces prebieha v noci. Okrem toho, je koža citlivejšia na účinné zložky počas spánku a odpočinku. Po celú noc, sa krém plne vstrebáva, poskytuje silný omladzujúci účinok. Pokožka sa prirodzene sama napraví cez noc, a tento účinok sa násobí vysoko kvalitným výrobkom so starostlivosťou o pleť prinášajúc úžasné výsledky.

Je pravda, že proces regenerácie pokožky prebieha medzi 1 a 3 hodinou ráno, čo je dôvod, prečo ženy starajúce sa o svoj vzhľad odporúčajú spať počas týchto hodín. Počas týchto hodín, telo produkuje HGH, hormón, ktorý je okrem iného, zodpovedný za elasticitu pokožky. Obohatený v MaxLift, HGH vytvára dvojitú výhodu tým, že odstraňuje ovisnutú kožu a dáva tvári zdravý vzhľad. Ak si kúpite tento kozmetický prípravok, môžete sa prestať starať o procese starnutia, pretože vaša pokožka sa bude omladzovať každú noc.

Ako používať MaxLift

Odporúča sa pripraviť pleť pred použitím krému. Najlepšie je vykonať to pomocou jednoduchých metód:

 • vyčistite pleť kockami ľadu nappustenými bylinkami;
 • počkajte niekoľko minút, kým koža uschne;
 • naneste malé množstvo krému na kožu;
 • krém jemne vklepte do pokožky končekmi prstov.

Majte na pamäti, že najlepšie je, aby sa zabránilo používaniu produktu ihneď pred spaním. Naneste aspoň 1 alebo 2 hodiny pred spaním. Vzhľadom k svojej minimálnej spotrebe, krém vydrží dlhú dobu. Ak si objednáte jeden krém, vystačí vám na 4-5 mesiacov pri dennej spotrebe. Produkt si možete zakúpiť v mnohých krajinách po celom svete, keďže sa jeho účinnosť stala veľmi populárnou. V súčasnej dobe sa, na Slovensku, stáva stále viac a viac vyhľadávaným.

Výsledky to zobrazujú

Kyselina hyalurónová a vitamínový komplex obsiahnutý v MaxLift pomáha získať mladistvý vzhľad a pružnosť pokožky, bez chirurgických alebo iných zákrokov. Liečba injekciami a iné liečenia v drahých a bolestivých salónoch nie sú potrebné a nebudete sa musieť vysporadúvať s opuchom a zápalom. Podľa početných názorov, vám môže krém ušetriť veľa času a peňazí, a ženy, ktoré sa starajú o svoj vzhľad, sú odmenené darčekom pre mladosť a krásu. MaxLift je dokonalý výrobok s cieľom obnoviť si a udržať mladistvý vzhľad pleti, bez vrások alebo akýchkoľvek známok starnutia, po celé roky!