Naznačuje vám niekedy partnerka, že sex s vami nie je v poriadku? A pozerá sa pri tom na váš penis? No áno, tá veľkosť nešokuje. Mohlo by to byť aj viac!

Ale čo ponúka moderná medicína na zlepšenie mužskej dôstojnosti? Cvičenia so závažiami (robíte si žarty?) alebo operáciu? Samozrejme, ak by takmer „neexistoval“ alebo by bránil normálnemu životu, dá sa to riešiť aj pomocou skalpelu. Ale radšej by som začať s konzervatívnymi metódami na zväčšenie penisu, ktoré sú bezpečné pre zdravie.

Pravda o prípravku Penirium

Penirium je prírodný prípravok vyrobený z macerátov a výťažkov medicínskych rastlín. Tieto stimulujú prirodzené procesy rastu tkaniva.

Výsledkom používania tohto prípravku bude:

 • predĺženie penisu o viac ako 5 centimetrov;
 • rozšírenie penisu o viac ako 2,5 centimetrov;
 • zlepšenie kvality erekcie a sexuálneho života vo všeobecnosti.

Úspechy v posteli zvyšujú sebavedomie mužov na celom svete.

Ako funguje Penirium

Penis pozostáva z 2 paralelných kavernóznych a hubovitých teliesok. Keď krv vyplní krvné cievy penisu, telieska sa začnú rozširovať. Tento prirodzený mechanizmus je erekcia.

Účinnosť plnenia kavernóznych teliesok určuje veľkosť penisu počas erekcie.

Prírodné zložky Penirium zlepšujú prietok krvi v reprodukčných orgánoch. To umožňuje kavernóznym telieskam absorbovať viac krvi ako zvyčajne. V dôsledku toho sa tkanivá prirodzene rozťahujú a rozširujú. Preto sa veľkosť penisu v stave erekcie zvyšuje.

Účinky používania tohto prípravku sú kumulatívne. Hlavné zložky prípravku účinkujú aj po
skončení užívania. Komory kavernóznych teliesok sa prirodzene rozširujú. To vám umožní mať v penise počas erekcie viac krvi. V dôsledku toho: veľkosť vašich pohlavných orgánov prekvapí každú ženu! A to bez chirurgických zásahov a obťažujúcich cvičení.

Zloženie prostriedku na zvýšenie mužskej dôstojnosti

Kapsuly Penirium obsahujú iba prírodné zložky, ktoré sú uznávané ako oficiálne liečivo.

 • L-karnitín zlepšuje metabolické procesy v tele, podporuje naberanie svalovej hmoty.
 • L-arginín je aminokyselina na zlepšenie svalového rastu.
 • Lysín má priaznivý účinok na kardiovaskulárny systém.
 • Tekvica (výťažok zo semien) – zdroj prírodného vitamínu E, tiež známeho ako vitamín reprodukčného systému. Je predpísaný pri liečbe akéhokoľvek ochorenia reprodukčných orgánov.
 • Ženšen je prirodzený stimulant.
 • Komplex vitamínov a minerálov, z ktorých špeciálne spomenieme zinok, ktorý prispieva k produkcii testosterónu.
 • Smilax (Smilax ornata) zlepšuje krvný obraz, má pozitívny účinok na močovú sústavu mužov.
 • Brusnica – výťažok z tejto rastliny sa už dlho používa na choroby močových a reprodukčných systémov.
 • Koreň sladkého drievka je zodpovedný za zvýšenie libida, stimuluje produkciu testosterónu.
 • Extrakt z koreňa maca zvyšuje sexuálnu túžbu a kvalitu spermií. Zmierňuje únavu a je to ľahký stimulant.

Všetky zložky prípravku vzájomne podporujú svoje pôsobenie. Pomáha to dosiahnuť želaný výsledok – kvalitnú erekciu a úspešný sexuálny život.

Distribúcia prípravku Penirium

Je pravda, že Penirium je populárny po celom svete. Koniec koncov, informácie sa dnes šíria rýchlo a vďačné recenzie mužov z Kanady, môžu pomôcť pri výbere lieku pre mužov v iných krajinách, napríklad na Slovensku. Stačí spustiť váš obľúbený prehliadač a zadať príslušné vyhľadávanie. Podľa názorov mnohých mužov možno dospieť k záveru, že tento prostriedok splnil ich nádeje a požiadavky.

Vo veku informačných technológií nie je ťažké kúpiť akýkoľvek prostriedok na zlepšenie zdravia. Komplex Penirium je možné objednať na oficiálnych stránkach výrobcu.