Prostasen skúsenosti, nežiadúce účinky, recenzie

Prostasen kde kupit, výhody, dávkovanie, cena, pouzitie

Prostasen predaj, čo je, diskusia, objednať, recenzie

Prostasen komentáre, Slovensko, forum, navod na pouzitie

Podľa WHO má príznaky chronickej prostatitídy každý tretí muž nad 21 rokov. Vo väčšine z nich však ešte nemajú akútny alebo kritický prejav.

Dostatočne silný stres, podchladenie, sprievodné ochorenie, beri-beri či iné problémy s imunitou však rýchlo nastupuje akútne štádium prostatitídy. Prirodzene, choroba ovplyvňuje celý aktívny život človeka. S ničím nie je spokojný, chce sa len zlepšiť!

Liek Prostasen sa vyrovnáva s následkami, ktoré najviac ubližujú mužom: znížená sexuálna túžba, problémy s erekciou, menšia sexuálna výdrž a predčasná ejakulácia. Chronický alebo akútny zápal prostaty totiž výrazne ovplyvňuje fungovanie celého urogenitálneho systému.

Tento článok vám pomôže zodpovedať otázky typu čo je Prostasen, ako produkt účinkuje, ako užívať kapsuly podľa navod na pouzitie a dávkovanie, kde kupit, ako objednať a aká je jeho cena predaj na Slovensko. Na forum si prečítajte recenzie, komentáre, diskusia a skúsenosti na Prostasen, aby ste sa uistili o účinnosti kapsúl.

Čo sa stalo Prostasen

Prostasen je účinný moderný liek na liečbu a prevenciu ochorení prostaty. Vďaka svojmu komplexnému zloženiu má mierny účinok na tkanivo prostaty, zmierňuje zápaly a blokuje patogény. Prípravok Prostasen je prírodný, preto nemá žiadne kontraindikácie a nežiadúce účinky.

Keďže liek pôsobí pozvoľne – tlmí bolesť, odstraňuje zápal a zvyšuje syntézu zdravých buniek prostaty, pri liečbe je dôležitá pravidelnosť. Je potrebné užívať liek denne a mesiac. Ak ho odmietnete užívať ihneď po zmiznutí bolestivých príznakov, potom všetko úsilie príde nazmar a čoskoro sa vrátia prejavy prostatitídy.

Výhody lieku

Teraz sa predáva veľa syntetických aj prírodných liekov na prostatitídu. Preto vzniká otázka, prečo Prostasen, ktorý sa nepredáva v lekárňach, ak si môžete kúpiť akýkoľvek iný liek? Odpoveď nájdete v nasledujúcom zozname výhod tohto lieku:

 • Sú vyrábané pomocou moderných high-tech zariadení s použitím prírodných surovín ťažených v ekologicky čistých regiónoch
 • Vďaka jedinečnému zloženiu má liek rýchly a predĺžený účinok na stav prostaty
 • Zloženie neobsahuje žiadne stabilizátory, príchute a konzervačné látky, čo zaisťuje absenciu kontraindikácií a nežiaducich reakcií
 • Liek je univerzálny, pretože pôsobí ako prvá pomoc pri silných bolestiach v slabinách a má terapeutický účinok – obnovuje zdravé bunky prostaty, zvyšuje celkový tonus, zlepšuje imunitu a bojuje proti sexuálnej dysfunkcii
 • Prostriedok je testovaný nezávislými odborníkmi a má certifikáty preukazujúce jeho účinnosť, bezpečnosť a vysokú kvalitu
 • Krátky priebeh liečby, ktorý je len 1 mesiac
 • Možnosť použitia lieku na prevenciu mužských chorôb a ako súčasť komplexnej liečby prostatitídy
 • Cenová dostupnosť – liek sa vyrába v rusku, takže má prijateľnú cenu a so všetkými svojimi otázkami sa môžete obrátiť na oficiálnu webovú stránku výrobcu

Indikácie na použitie

Lekári tvrdia, že každý muž nad 40 rokov potrebuje vyšetrenie prostaty aspoň raz ročne. To umožní diagnostikovať choroby v počiatočnom štádiu a zabrániť ich rozvoju. Viac ako 90 % opýtaných mužov však tvrdí, že návšteva urológa spôsobuje nielen fyzické, ale aj psychické nepohodlie. Z tohto dôvodu sa vyšetrenie najčastejšie odkladá až do nástupu bolestivých príznakov.

Ak nemáte túžbu podrobiť sa pravidelnému vyšetreniu, mali by ste sa aspoň starať o svoje zdravie a vykonávať nezávislú prevenciu mužských chorôb. Na tieto účely bol liek vyvinutý Prostasen. Výsledky výskumu boli skutočným prelomom, pretože umožnili vytvoriť inteligentné bunkové štruktúry schopné odhaliť a opraviť poškodené bunky prostaty. Vďaka tomu liek nielen zmierňuje symptómy, ale podieľa sa aj na regeneračných procesoch, čím významne prispieva k liečbe prostatitídy.

Charakteristické znaky vývoja ochorení prostaty a teda priame indikácie na užívanie lieku Prostasen sú:

 • Slabé, časté a bolestivé močenie
 • Pocit neúplného vyprázdnenia močového mechúra
 • Letargia a padanie člena počas pohlavného styku
 • Zníženie sexuálnej túžby
 • Bolesť v močovej trubici, konečníku a slabinách
 • Nepohodlie a pálenie počas sexu
 • Lokálna alebo systémová hypertermia
 • Špecifická farba semennej tekutiny (žltá, zelenkastá, ružová alebo hnedá) a prítomnosť zrazenín v nej; tmavá farba a prítomnosť krvi alebo hnisu naznačuje závažný pokročilý zápal, ktorý si vyžaduje naliehavú lekársku pomoc

Vstup Prostasen v terapii prostaty výrazne zlepšuje stav pacienta a urýchľuje zotavenie. V prípade nepriamych indikácií sa odporúča, aby každý muž starší ako 30 rokov absolvoval profylaktický kurz aspoň raz ročne.

-50%