Závislosť na nikotíne je závislosť, ktorá postihuje veľké množstvo ľudí. Okrem toho, podľa odborníkov, ženy týmto problémom trpí viac. Z tohto dôvodu väčšina pokusov prestať fajčiť na vlastnú päsť končí neúspechom. Rôzne spreje, tablety, náplasti tiež nie vždy majú pozitívny účinok. Ale odborníci, zaoberajúci sa zlými návykmi, vyvinuli inovatívny spôsob – špeciálne magnety RealQUIT.

Revolučný spôsob

Každý organizmus, zbavený dennej dávky nikotínu, zažíva ťažký stres. Okrem toho v priebehu tohto procesu dochádza k chybám metabolizmu a ďalších dôležitých funkcií. Pravdou je, že keď človek prestane fajčiť, zažíva hrozné záchvaty hladu, snaží sa ho zbaviť, potom významne zvyšuje množstvo kalórií. To zase ovplyvňuje jeho / jej zdravie.

Preto prekonanie závislosti pokusom skončiť len tak nie je úplne správne rozhodnutie, pretože nebude ľahké odstrániť následky takého činu. Na vyriešenie tejto zložitej otázky vedci vzali ako základ čínsky spôsob – aurikuloterapiu a vyvinuli bioaktívne magnety RealQUIT.

Pripevňujú sa na zvláštny bod na ušnom laloku. Ovplyvňovaním nervových zakončení pomocou neviditeľného magnetického poľa výrobok aktivuje vnútorné procesy spojené so závislosťou na nikotíne. To znamená, že prestanete fajčiť bez vážnej morálnej a fyzickej námahy.

Vlastnosti

Podľa odborníkov a tých, ktorí už skôr vyskúšali túto inovatívnu metódu, RealQUIT biomagnety začínajú pracovať od prvej hodiny ich pripevnenia k uchu. Deň za dňom sa túžba fajčiť znižuje a nakoniec zmizne úplne. Zároveň fajčiar nemení svoj bežný životný štýl. nemá:

  • Extrémnu potrebu jesť, najmä múčne jedlá a sladkosti
  • Významné zmeny v tele
  • Nervové vzrušenie
  • Podráždenosť

Použitie

RealQUIT biomagnety sú pozlátené predmety malých rozmerov, ktoré možno ľahko pripojiť k uchu na špeciálne miesto, kde sa nachádza akupunktúrny bod. Magnety sa nosia každý deň po dobu 3-4 hodín. Je lepšie ich používať vo večerných hodinách, kedy je telo uvoľnené. Noste magnety celý týždeň. Môžete pokračovať fajčiť počas priebehu liečby vzhľadom k tomu, že je zakázané prestať fajčiť naraz.

Do konca prvého týždňa užívania týchto jedinečných magnetov sa závislosť na nikotíne znižuje. Ale nemali by ste prestať s nosením po prvých výsledkoch, inak sa túžba fajčiť môže vracať. O 20-25 dní neskôr budete len ťažko cítiť potrebu fajčiť.

Účinnosť produktu

Magnety pôsobia na aktívne miesta ľudského tela, ktoré sú zodpovedné za závislosť na nikotíne, jednoduchým terapeutickým spôsobom. Sú pokryté 24-karátovým zlatom, ktoré slúži ako prírodný vodič magnetického poľa. Preto výrobok nevyvoláva alergické reakcie a je úplne bezpečný.

Ako dosiahnuť výsledky za krátku dobu

Za účelom dosiahnutia pozitívneho a rýchleho výsledku je nutné si pred použitím prečítať návod a postupovať podľa neho. Okrem toho, pred objednaním RealQUIT magnetov by ste mali byť skutočne pripravení vzdať sa závislosti, pretože bez túžby fajčiara žiadna metóda nepomôže. Kúpiť si RealQUIT magnety znamená navždy zmeniť svoj životný štýl úplne jednoduchým a bezpečným spôsobom.