Rhino-correct predaj, kde kupit, čo je, objednať, recenzie

Rhino-correct Slovensko, skúsenosti, pouzitie, objednať

Rhino-correct nežiadúce účinky, komentáre, diskusia, recenzie

Rhino-correct navod na pouzitie, výhody, forum, cena

Často sa stáva, že človek nie je spokojný so vzhľadom svojho nosa. Niekto tento problém zmieruje a snaží sa menej pozerať do zrkadla, iní inklinujú k rinoplastike, pomerne drahej a nebezpečnej operácii na zmenu vzhľadu.

Neponáhľajte sa do zúfalstva! Existuje skvelá alternatíva k operácii! Ak potrebujete miernu korekciu nosa, pokojne vyskúšajte dlahu Rhino-correct. Dokáže vás zachrániť pred nesympatickým „zemiakom“, zdvihnúť v duchu spadnutý nos, trochu ho zmenšiť a zúžiť, vyrovnať drobné zakrivenia, zmenšiť hrbolček zdvihnutím nosa a obnoviť symetriu.

V článku sa dozviete, čo je Rhino-correct, ako prístroj funguje, aké sú jeho výhody oproti operáciám, ktoré majú riziká, nežiadúce účinky, ako používať Rhino-correct podľa navod na pouzitie, kde kupit Rhino-correct, ako objednať a aká je jeho cena predaj na Slovensko. Prečítajte si tiež recenzie, diskusia, komentáre a skúsenosti na Rhino-correct na forum.

Čo je Rhino-correct?

Problém tvaru nosa trápi každého piateho človeka. Dlhý nos alebo „zemiak“, hrb alebo znížená špička môžu pokaziť vzhľad a zmeniť sa na komplex. Dnes existujú dva spôsoby, ako tento problém vyriešiť: prvým je rinoplastika, ktorá nie vždy prináša očakávaný výsledok, druhým je Rhino-correct, ktorý už používateľov zaujal.

Rhino-correct na nos – ide o univerzálnu sponu vo forme štipca, ktorá jemne pôsobí na chrupavkové tkanivo nosa a koriguje jeho tvar. Rhino-correct vyrobené z ortogelu, preto úplne bezpečné:

 • Nespôsobuje podráždenie
 • Nevydáva nepríjemný zápach
 • Nešúcha sa
 • Nemá žiadne vedľajšie účinky a alergické reakcie

Hmotnosť korektora je 15 g, tvar je aerodynamický, čo zaručuje ľahké pohodlné ošetrenie bez ujmy na zdraví. Veľkosť dlahy je univerzálna, vďaka čomu je možné ju použiť na všetky tvary nosa. Stačí pár týždňov pravidelného používania a všimnete si prvé viditeľné zmeny.

Ako funguje nosová dlaha Rhino-correct?

Inovatívny korektor sa efektívne používa už viac ako 3 roky. Teraz je tu príležitosť kúpiť tento produkt v Kazachstane. Dnes Rhino-correct pre nos je vynikajúcou alternatívou k rinoplastike a je veľmi populárny.

Dlaha ovplyvňuje chrupavkové tkanivo nosa, čo sa dá korigovať počas celého života človeka. K deformácii chrupavky dochádza postupne, 1-2 mm za mesiac. To znamená, že po 2-4 mesiacoch budete môcť dosiahnuť požadovaný výsledok.

Pravidelným používaním Rhino-correct na nos môžete dosiahnuť nasledujúce výsledky:

 • Obnoviť symetriu
 • Zbaviť sa tvaru nosa “zemiaka”
 • Vyhladiť ostré rohy na mostíku nosa a odstrániť hrb
 • Zúžiť krídla a špičku nosa
 • Zväčšiť dĺžku
 • Zdvihnite spustený hrot

Korektor radikálne nezmení tvar nosa – odstráni iba nežiaduce vonkajšie nedokonalosti. Rhino-correct Navrhnuté pre domáce použitie. Stačí na 2 hodiny denne priložiť dlahu na nos dole „anténou“ a po mesiaci pravidelného používania uvidíte výsledok. Úplný priebeh korekcie je 2-4 mesiace. Proces korekcie sa odporúča vykonávať podľa harmonogramu, ale prísne každý deň.

Vďaka kompaktnému tvaru a kvalitnému materiálu klip nepohodlie a nevyžaduje špeciálne podmienky. Rhino-correct nemá žiadne kontraindikácie, čo umožňuje použitie u žien aj mužov bez obmedzenia veku.

Navod na pouzitie

Výrobca dal jasné pokyny, ktoré je potrebné dodržiavať. Všetky akcie sú jednoduché, takže nebude ťažké upraviť tvar nosa. Postup:

 • Pred procedúrou sa osobe odporúča urobiť masáž tváre. Potom musí byť klip pripevnený na nos. Horný okraj by sa mal mierne dotýkať koreňa nosa a spodný okraj by sa mal ovíjať okolo krídel nosa. Samostatne by ste mali skontrolovať, či zariadenie nezasahuje do dýchania nosom
 • Trysku budete musieť nechať zapnutú 1-2 hodiny. Počas tejto doby sa chrupavka pomaly vyrovnáva. Ak dôjde k bolesti, mali by ste skontrolovať, či je spona správne pripevnená. Dá sa predpokladať, že tepny alebo nervové korene boli stlačené
 • Po uplynutí času budete musieť odstrániť Rhino-correct. Určite sa odporúča potierať dermis, aby sa obnovilo normálne prekrvenie nosa

Postup by sa mal opakovať, kým sa nedosiahne požadovaný účinok. Používatelia poznamenávajú, že im to trvalo v priemere až 2 mesiace.

Neexistujú prakticky žiadne kontraindikácie pre Rhino-correct, takže zariadenie môžete bezpečne používať. Pokiaľ to nebudete musieť odmietnuť, ak ste nedávno podstúpili operáciu dýchacieho systému. V takom prípade sa budete musieť dočasne zdržať používania klipu a počkať, kým sa všetko nezlepší. Ďalšie kontraindikácie – sinusitída, SARS, krehkosť nosovej chrupavky.

Nová cena: 39 €

Stará cena: 78 €