Krásny tvar nosa nie je každému daný hneď od narodenia. Niektorí ľudia trpia celý svoj život tým, že ich nosy sú príliš veľké, zakrivené, alebo majú zvláštny tvar. Až do nedávnej doby, jediný spôsob, ako sa dostať z tejto situácie, bola operácia nosa.

Predtým, než ste sa ocitli na plastickej operácii nosa, museli ste:

 • Poslať tony analýz a potvrdenie, že operácia prebehne bez akýchkoľvek komplikácií;
 • Absolvovať niekoľko platených konzultácií s lekárom;
 • Vziať si na určitú dobu voľno z práce.

Bohužiaľ, aj skúsený lekár nemôže dať 100% záruku, že sa počas chirurgického zákroku nevyskytnú komplikácie. Teda že by napríklad počas operácie, ktorá má zmeniť tvar nosa, došlo k silnému krvácaniu. Mohlo by dôjsť k perforácii nosnej prepážky, rozštiepenie nosovej kosti a mnohým ďalším nepríjemným komplikáciám.

Zázračná dlaha z ortogelu

Teraz, aby ste zásadne zmenili svoj vzhľad a zlepšili tvar svojho nosa, nemusíte sa hneď ocitnúť na chirurgii, pretože bol vytvorený jedinečný prípravok z orthogelu – Rhino Correct.

Ide o unikátny systém, ktorý obsahuje pomerne mäkkú, flexibilnú dlahu, ktorú si nasadíte na nos. Materiál má hypoalergénne vlastnosti, čo umožňuje jeho použitie aj pre osoby so zvýšenou citlivosťou na syntetické materiály.

Dlaha:

 • váži 15 gramov;
 • má pomerne pružný a odolný rám;
 • pripomína lekárske dlahy.

Dokonalý nos bez operácie – to je výsledok nosenia Rhino Correct po dobu niekoľkých mesiacov

Za účelom dosiahnutia požadovaného výsledku nebudete musieť absolvovať konzultácie s lekárom. Samozrejme, že je dôležité dodržiavať pokyny pre použitie dlahy, ktorá v domácich podmienkach umožňuje dosiahnuť skvelé výsledky. Systém vyrobený z elastického orthogelu upravuje chrupavku nosa: krídlové steny, nosovej kosti, atď.

Tým, že dlahu budete nosiť denne po dobu niekoľkých hodín, už za 30 dní vaše kosti a chrupavky začnú aktívne rast v potrebnom smere, a nos bude atraktívnejší a zmení tvar. Podľa tvrdenia odborníkov, ktorí vytvorili dlahu, už o mesiac dôjde k posunu chrupavky o 2 milimetre. Inými slovami, podľa hodnotenia, výsledný efekt môžete očakávať v rozmedzí od jedného mesiaca a niekoľko mesiacov.

Odstráňte krivý nos ľahko a bez chirurgického zákroku!

Nos s nevýznamným zakrivením alebo nevzhľadný nos môže byť upravený aj doma bez nutnosti navštíviť lekára. Dlaha vám pomôže dosiahnuť vášho sna mať dokonale krásny nos aj bez operácie. Teraz to nie je sen, ale realita.

Dlaha je vybavená mäkkými gélovými vankúšikmi. Inými slovami, keď stojíte pred zrkadlom, nastavte si dlahu takým spôsobom, aby budúca podoba nosa zodpovedala tomu, čo vidíte v odraze.

Je dôležité si uvedomiť, že si dlahu môžete ľahko objednať a že ju používajú muži i ženy bez akýchkoľvek obmedzení. Bezpečné používanie dlahy nepredpokladá žiadne osobitné postupy. Konštrukcia je vyrobená z mäkkého plastu, a je potrebné ju denne očistiť teplou vodou a mydlom.

Jediné, čo musíte urobiť, je nosiť dlahu niekoľko hodín denne, a medzitým sa môžete slobodne venovať:

 • domácej práci;
 • cvičeniu;
 • starostlivosti o deti.

Výhody používania systému Rhino Correct

Po prvé odpadá nutnosť chirurgického zákroku, ktorého následky by mohli byť tragické. Nebudete musieť míňať peniaze na návštevy u lekára, predkladať analýzy alebo absolvovať lekárske prehliadky.

Nebudete musieť ležať v nemocnici niekoľko dní, riskovať svoje zdravie alebo sa strachovať z možných komplikácií. Dlaha dokáže napraviť nedostatky nosa počas niekoľkých mesiacov.

Tento systém:

 • možno bezpečne používať;
 • nespôsobuje nepríjemné pocity;
 • je lacný;
 • používa sa bez predbežnej konzultácie s lekárom.

Nosová dlaha Rhino Correct získava popularitu vo všetkých krajinách sveta. Práve teraz sa dostáva aj na slovenský trh.

Vlastnosti a obmedzenia korekčného systému na nos

Pacient, ktorý sa rozhodol používať dlahu, by si mal uvedomiť, že vážne zranenie nosa, ako napríklad zlomenina, nehoda alebo neúspešná operácia predstavuje kontraindikáciu pre používanie tohto systému. Ak sa dlaha pri kýchaní alebo kašli posunie na stranu, je treba ju okamžite upraviť. V opačnom prípade bude nesprávne ovplyvňovať tvar nosa, čo je veľmi nežiaduce. V opačnom prípade nie sú žiadne obmedzenia pre použitie supermoderného systému Rhino Correct doma!

Nezabudnite, že plastickí chirurgovia majú vždy záujem o ďalšie príjmy. Takže sa vás vždy budú snažiť presvedčiť k operácii nosa, bez varovania pred tragickými následkami.

Dlaha Rhino Correct nemá žiadne ďalšie kontraindikácie a nie je drahá, čo znamená, že sa jedná o perfektný spôsob, ako opraviť tvar nosa počas niekoľkých mesiacov a zbaviť sa frustrácie a estetického diskomfortu.