Minuli by ste 5 € na to, aby ste vyzerali o 15 rokov mladšie? Nový odstraňovač vrások Michala Krušného dosiahne presne to! Lekári zúria nad týmto oznámením!

„Michal Krušný nedávno prezentoval svoju líniu starostlivosti o pleť proti starnutiu známu ako Snail Farm. Objavte, ako môžete vyzerať len na polovicu svojho veku a ako môžete použiť ten istý výrobok, aby ste vyzerali o roky mladšie!”

Michal Krušný uviedol revolučné nové očné sérum, ktoré má rovnaké účinky ako chirurgický zákrok facelift či botox, ale bez ihiel! Michal povedal, že po rokoch uchovávania tajomstva produktu pre svojich najlepšie platiacich celebritných klientov sa rozhodol predsatviť ho verejnosti, pretože dúfa, že odradí ľudí od zbytočných chirurgických zákrokov. Dnešný produkt bude testovať kolegyňa z Derma Today, naša Mária Volická (Majka). Počas 30-ročného manželstva sa koža Majky zhoršila v dôsledku neustáleho stresu, poškodenia slnkom, príležitostného pohárika vína či koktailov a niekoľkých rokov fajčenia. Majka bude používať ten istý výrobok, ktorý odporúča Michal Krušný, Snail Farm, aby zistila či jej vrásky a stračie nôžky skutočne zmiznú. Prečítajte si o tom, ako Majka Volická úspešne navrátila desaťročia mladosti svojej tvári s pomocou prelomových tipov Michala Krušného.

Po rokoch zanedbávania starostlivosti o svoju pleť sa začal ukazovať Majkin vek. Potrebovala pomôcť s hlbokými vráskami, ovisnutou pokožkou a jemnými linkami. Snail Farm jej ubral najmenej 20 rokov z tváre a obnovil jej sebadôveru.

„Moja koža bola pevná a pekná, keď som bola mladšia a nikdy som nemala problémy s vráskami. Vyštudovala som školu bez jedinej vrásky na tvári. Keď som sa zamestnala v miestnej korporátnej kancelárii, získala som niektoré zlé návyky, ako nepoužívanie denného krému, pitie alkoholu a občas aj fajčenie.

Ako desaťročia plynuli, na tvári sa mi začali objavovať vrásky. Len sa tak prikradli. Bola som nešťastná a zahanbená… Keď som šla von s priateľmi, zistila som, že sa neustále cítim neisto a chodím na toalety, aby som si dala viac make-upu. Nepáčilo sa mi vidieť vlastný odraz a začala som sa vyhýbať zrkadlám zblízka.

Počas uplynulého desaťročia som minula nespočetné množstvo peňazí na výrobky proti starnutiu, tak ako určite mnoho čitateľov, ale účinky buď neexistovali alebo boli len veľmi slabé.

Dnes som rada, že môžem vyskúšať nový produkt Michala Krušného proti starnutiu, Snail Farm. Naozaj by som si chcela dopriať ozdravenú pokožku. Keby som nepodnikla žiadne kroky, som si istá, že by moja pokožka vyzerala ako stará sušená slivka.“

Mária skúšala jednu metódu za druhou s malými alebo žiadnymi výsledkami. Uvažovala dokonca aj nad plastickou chirurgiou, ale bála sa ísť pod nôž. Veci vyzerali až donedávna beznádejné, ale keď sledovala jednu zo svojích obľúbených relácií, predsatvili Snail Farm celému svetu.

Doktor už roky vedel o tomto tajomstve a rezervoval ho len pre súkromných celebritných klientov, ktorí musia rýchlo vyzerať mladšie o 10 až 15 rokov. Keď Majka hovorila o tom, ako veľmi jej tento produkt proti starnutiu pomohol, nemohla si pomôcť – keď videla výsledky, začala plakať.

Keď sa o tom Majka dozvedela, bola tak prekvapená, ako šokujúco jednoduchá, lacná a efektívna táto technika je, že si to musela sama otestovať.

Do redakcie Derma Today sme dostali mnoho e-mailov od našich čitateľov, ktoré sa pýtali na Snail Farm, že sme sa rozhodli napísať článok, v ktorom ho sami otestujeme podáme správy o Majkiných výsledkoch! Pokračovať v čítaní…

„Michal Krušný vždy uchovával toto tajomstvo vrások vyhradne pre svojich dobre platených celebritných klientov… až doteraz.“

“Michal Krušný povedal, že cíti, že je načase, aby konečne vložil svoje desaťročia poznatkov do produktu, ktorý skutočne funguje a je cenovo dostupný. Bol už unavený z nespočetných príbehov ľudí, ktorí vyhodili tisíce eur na drahé výrobky proti starnutiu alebo nebezpečné nepotrebné plastové operácie. Výsledkom toho bolo, že pred niekoľkými týždňami, odhalil svoje tajomstvo a začal ponúkať Snail Farm celému svetu.

„Nespočetné množstvo žien na celom svete sa zbavili očných vačkov, vrások a stračích nôžok pomocou Snail Farm, očného séra proti starnutiu.“

Tajomstvom tejto rady starostlivosti o pleť je, že po rokoch a rokoch testovania a vyčerpávajúceho výskumu doktor so svojím tímom výskumníkov dokázali objaviť prelomový produkt proti starnutiu, ktorý doslova zmazal 10 až 20 rokov z výzoru žien len za mesiac. Šokujúce je, že je 100% bezpečný a takmer nič nestojí! „Zázračné“ prinavrátenie mladistvosti sa odohráva vďaka kombinácii kľúčových zložiek Snail Farm.

„Mám 55 a vyzerám na 30 vďaka zložkám, ktoré sa nachádzajú v sére Snail Farm. Musím oceniť doktora Michala za to, že našiel tento zázrak“ – Jelena Janoušková

Takže, čo to je?

4 kľúčové zložky proti starnutiu:

  1. Rozpustný kolagén
  2. Dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate
  3. Extrakt zo slimákov
  4. Ascorbyl tetraisopalmitate

Sú to zložky, ktoré spolupracujú na vymazaní vrások a jemných čiar na bunkovej úrovni – pod povrchom pokožky – a práve preto sú také účinné.

Rozpustný kolagén

Prvým kúskom puzzle proti starnutia, ktorý spomínal Michal Krušný bol rozpustný kolagén.

Rozpustný kolagén je tajomstvom na oklamanie veku

Rozpustný kolagén zachováva vlhkosť, obnovuje štruktúru pokožky a účinne znižuje vrásky.

Dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate

Doktor povedal, že druhá zložka, Dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate, je nemenej dôležitá, pretože zabraňuje strate vlhkosti a chráni pokožku pred predčasným starnutím.

Extrakt zo slimákov

Táto zložka energizuje a čistí pokožku, zmršťuje veľké póry.

Ascorbyl tetraisopalmitate

Posledná, štvrtá aktívna zložka Snail Farm účinne hydratuje pokožku a odstraňuje toxíny.

Naše testy ukazujú, že môžete tvár omladiť takmer o 10 až 20 rokov za menej ako 14 dní. Ale kľúčom je vybrať si krémy a séra, ktoré majú čo najvyšší obsah najčistejších zložiek, pretože nie je krém ako krém. Počas nášho výskumu bolo jediné sérum so skutočným účinkom Snail Farm. To je to, čo odporúčam všetkým svojim klientom – celebritám.“- Michal Krušný.

Ako sa používa?

Je to vlastne veľmi jednoduché. Niekoľko kvapiek aplikujte jemným poklepkávaním na čistú pokožku očí dva krát denne, ráno a pred spaním. Doktor hovorí, že „trik je v tom, že Snail Farm treba používať denne. Vďaka aktívnym zložkám má SNAIL FARM jednoznačný účinok. Koža dostáva potrebnú výživu, osviežuje sa, rozjasňuje a tón pleti sa vyrovná. Krém odstraňuje príznaky predčasného starnutia a mdlého vzhľadu.

Rozhodli sme sa ho vyskúšať!

Aj napriek vzrušeniu po zhliadnutí relácie, a po záplave emailov a listov, ktoré prišli do našej redakcie, sme chceli na vlastnej koži vyskúšať tieto zložky proti starnutiu, ešte predtým, než napíšeme tento pochvalný článok. Rozhodli sme sa vybrať jedného dobrovoľníka z našich čitateľov. Už ste sa stretli s Máriou, ktorá skočila na možnosť vyskúšať tento produkt. Tu sú jej výsledky…

14 dní Máriinho testovania Snail Farm Výsledky:

Majka je 62 ročná dvojnásobná babička z Bratislavy. Rovnako ako väčšina žien v jej veku, roky jej nadelili nežiaduce stopy a vrásky. Majka povedala, že sa rozhodla skúsiť Snail Farm, pretože bola frustrovaná, že nič iné neprinieslo výsledky. Dokonca uvažovala, že podstúpi veľmi rizikovú a veľmi drahú procedúru facelift. Snail Farm bola pre ňu akoby poslednou slamkou.

Tu sú jej výsledky…

1 DEŇ:

„Po prvom dni používania Snail Farm som bola šokovaná drastickým výsledkom. Linky, tmavé škvrny a vrásky sa bez pochyby viditeľne zmenšili priamo pred mojimi očami! Výsledky ma prekvapili, cítila som sa doslova o 15 rokov mladšie. Akoby som sledovala ako vrásky miznú!

Neviem, ako inak to opísať! Cítila som pocit teplého brnenia na lícach, okolo očí a na čele. Pozrel som sa do zrkadla a videla som, že moja tvár vyzerala trochu ružovo – výsledok oživenej cirkulácie krvi, ktorá sa ponáhľala na povrch mojej pokožky, aby mi obnovila tvár.

Keď sa produkt absorboval do pokožky, moja tvár vyzerala pevnejšie a krásne žiarila.“

5 DEŇ:

„Po piatich dňoch používania Snail Farm som nemohla uveriť, aký veľký rozdiel Snail Farm spôsobil.

Dokonca aj kolegovia komentovali, že vyzerám energickejšie a zdravšie, len málo z nich vedelo, v čom spočíva moje tajomstvo!

Výsledky ma prekvapili, cítila som sa doslova o 15 rokov mladšie. Akoby som sledovala ako vrásky miznú! Už som nemohla dočkať ďalších zmien!”

14 DEŇ:

„Po 14 dňoch nielenže všetky moje pochybnosti a skepticizmus úplne zmizli – ZMIZLI AJ MOJE VRÁSKY!

Vrásky, ovisnutá pokožka, vačky pod očami, stračie nôžky, dokonca aj starecké škvrny ÚPLNE zmizli. Nikdy som necítila ani nevidela nič podobné, bez ohľadu na to, ako drahý produkt na pleť som použila!

Po 2 týždňoch nielenže ostala moja pokožka v rovnakom stave, dokonca sa zlepšovala každý deň, kým nebola tak krásna a žiarivá, ako to bolo pred 20 rokmi. Všetci moji priatelia a rodina, ktorí ma videli, boli šokovaní. Nemohli uveriť tomu rozdielu a boli presvedčení, že klamem o tom, že som nebola na botox – nemôžem sa dočkať, až im ukážem tento článok!“

 

„Po tom čo som sa cítila príliš staro, nemôžem uveriť tejto transformácii. Úprimne, takmer som sa vzdala nádeje na lacné a efektívne riešenie, ktoré by mohlo skutočne odstrániť vrásky. Produkty, ktoré jednoducho nefungujú, silne propagujú, ale na moje prekvapenie, Snail Farm splnil presne to, čo doktor sľuboval, že urobí.

Nemohla som uveriť tomu, ako zosilnela moja sebadôvera, a koľko pozornosti sa mi dostáva od mužov. Samozrejme, som vydatá, ale aj tak je príjemné, ak ste pre niekoho krásna a atraktívna.“

 Fotografia Márie pred a po Obrázok vpravo bol sfotografovaný po 14 dňoch používania Snail Farm 

„Moja koža vyzerá neuveriteľne… ešte mladšia a hladšia ako keď som mala 35 rokov. – Ďakujem Snail Farm!“ dvojnásobná babička prezradila Derma Today Magazínu o jej premenena ženu bez vrások.

Verdikt:

Používaním Snail Farm Mária odstránila prakticky 90% všetkých vrások a problémových oblastí. Sérum spevnilo a naplo pokožku, odstránilo známky starnutia a dehydratovanej pokožky.

Bude to fungovať aj pre vás?

Oblasť starostlivosti o pleť je neskutočne medializovaná, a väčšina týchto prípravkov je neskutočne drahá. S toľkými možnosťami je prirodzené mať skeptické očakávania výsledkov, a preto nechceme sľubovať našim čitateľom nič – namiesto toho ich jednoducho chceme vyzvať, aby urobili to, čo doktor odporučil: skúste to sami na sebe!

Pamätajte, musíte používať Snail Farm denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.