Ahojte baby!

Dnes som sa rozhodla podeliť sa s vami o časť z môjho denníka. Nechcela som ho okopírovať, ale podelím sa s vami a obavy a pocity, takže ma lepšie pochopíte. Nepublikujem to aby som mala väčšiu čítanosť alebo aby som si zvýšila popularitu. Chcem pomôcť tým, ktorí majú rovnaký problém ako som mala ja.

Pred dvoma rokmi sa u mňa vyvinula psychická porucha. Cítila som sa osamotene, mala som depresiu a moja rodina nemohla spraviť nič iné než vziať ma do nemocnice, kde mi poskytli špecilizovanú starostlivosť.

Prečo som sa cítila tak sama? Teraz už rozumiem prečo… Stačí sa pozrieť na moje fotky z toho obdobia a hneď to pochopíte. Môj manžel ma nechalal kvôli mladšej žene.

Čo je Simpla 360, výhody, nežiadúce účinky

Nie je tajomstvo, že ak nemilujete sami seba, nikto nebude milovať vás. Samozrejme ja som sa neznášala, nemala som žiadnych priateľov, manžela ani aktívny sociálny život. Neznášala som svoj výzor, svoju tvár – vrásky, vačky pod očami…

Keď som brala deti do školy, všimla som si, že som najstaršia z mamičiek… A nemyslím tým môj skutočný vek, ale môj výzor. Moje deti kvôli tomu dokonca aj šikanovali. Nečudo, že som skončila na psychiatrii.

Po dvoch mesiacoch v nemocnici, som šla domov, ale každý týždeň som mala sedenie s Mudr. Adamovičom, kde sme sa rozprávali o mojích obavách a riešili ako mám bojovať so svojími komplexmi. Ľahko zistil, že mojím najväčším komplexom je môj vzhľad, najmä nedokonalisti na mojej koži a tvári. Samozrejme mi stále hovoril, že si mám viac veriť, a že na tom čo mám vnútri záleží viac ako na tom ako vyzerám. Al e ja som veľmi dobre vedle čo potrebujem! Musela som vyzerať mladšie.

Raz, po všetkých tých pokusoch omladiť sa kozmetickými procedúrami (musím sa priznať, že som na ne minula kopu peňazí), som stretla starú kamarátku Anku. Priznala som sa jej, že niekedy nenávidim to ako vyzerám, a že je to veľmi ťažké obdobie. Takmer každý v našom meste vedel, že mám psychické problémy a o ničom inom neklebetili.

A prečo spomínam práve Annu?

Pretože keď som ju uvidela, bola som šokovaná. Bola nádherná: žiadne vrásky ani vejáriky, vyzerala sviežo a mlado. Boli sme v reštaurácii a muži z nej nemohli odtrhnúť oči.

Raz, keď sme boli na prechádzke, sme vošli do obchodu. Chcela som si kúpiť nekaký sérum na ruky…. Bola som šokovaná, keď som videla, že Anka si kupuje kozmetiku ako make up, púdre, zvýrazňovače (viem, že práve takáto kozmetika prispieva k stárnutiu pleti). Čudoval som sa, ako si dokáže udržať tak krásnu pleť, keď používa všetkú tú kozmetiku.

Simpla 360 dávkovanie, navod na pouzitie, skúsenosti

Nakoniec sa priznala, že používa Sérum Simpla360 každý deň. Nikdy som o tom nepočula…Vysvetlila mi, že je to veľmi účinný produkt proti stárnutiu, a že počas kúry si ho môžete aplikovať koľko chcete. Viem! Je tomu ťažko uveriť však? Preto som tomu zo začiatku nechcela veriť. Myslela som, že sa to nedá, ale ona vyzerala perfektne a mala vždy dobrú náladu. A ja som vyskúšala už skutočne všetky prípravky proti starnutiu na trhu. A kým som ja bola celý deň náladová a nahnevaná, zdalo sa, že ona je stále plná energie. Bože! Bola som zelená od závisti!

Dvakrát som o tom nepremýšľala a kúpila som si ho… Po 14 dňoch som vyzerala oveľa mladšie! Neverila som vlastným očiam! Vrásky okolo očí a úst začali rýchlo miznúť, aj keď som nezačala zdravo jesť alebo viac spať.

Po strate 10 rokov sa mi zlepšilo sebavedomie 🙂 a, samozrejme, to ovplyvnilo aj môj spoločenský život. Trávila som viac času s rodinou a priateľmi, a dokonca som dostal pozvanie na rande…

Poviem vám viac o Sérum Simpla360 . Aktivuje produkciu kolagénu v hlbších vrstvách kože, Sérum Simpla360 a tak jej vracia elasticitu a mladosť v rekordne krátkom čase! Stačí ho aplikovať dvakrát denne!

Simpla 360 objednať, cena, kde kupit, predaj

Som skutočne hrdá na svoje výsledky, nahral so sem aj nejaké fotky, aby ste videli, že to skutočne funguje. Som tomuto produktu veľmi vďačná, lebo mi pomohol odstrániť moje komplexy a užívať si život.

Ale musím vás upozorniť, aby ste boli opatrné. Na iných webstránkach som videla veľa falošných produktov. Je len jeden oficiálny dovozca, a tu je link na ich webstránku!

Ďakujem, že ste si to prečítali, dámy!

Do skorého videnia!

Simpla 360 forum: komentáre, recenzie, diskusia

Kaťa

Nebudem tu z toho robiť román, takže len v krátkosti, TENTO PRODUKT FUNGUJE. Je to super! Vrásky mi odstránil skutočne dobre.

Jana

sérum som začala používať, až keď som si prečítala mnoho odborných článkov, a poslúchla som aj názor rodiny. Mama ho používala 2 mesiace, a je s ním skutočne spokojná. A sesternica ho používa ešte dlhšie a vyzerá 15 rokov mladšie.

Sofia

tvoj príbeh je veľmi inšpirujúci!Objednala som si svoj prvý balíček. Teším sa na výsledky!

Vanesa

V poslednom čase som počula, že Sérum Simpla360 pomohol mnohým ľuďom odstrániť vrásky z tváre a krku. Hneď po výplate si ho aj ja objednám.

Viktória

Moja osobná kozmetička mi odporučila používať Sérum Simpla360 pred spaním, aby som si zvýšila účinky. Za 2 týždne vám podám správu o výsledkoch.

Karla

Ahoj! Mám veľmi podobné skúsenosi ako ty. Niekedy si ľudia mysleli, že som babka mojích detí, ale všetko je to už len minulosť. Pred piatimi rokmi, som sa royhodla, že budem mať krásnu pokožku nech to stojí čo chce.Skúala som veľa procedúr, cvičení a iných vecí, ale nič nepomáhalo. Sérum Simpla360 ma zachránil – výsledky som videla už po 13 dňoch! Teraz som spokojná so svojím výzorom a viem, že sa páčim aj mužom.Som veľmi šťastná!Prajem veľa šťastia všetkým, čo sa ešte len vydávajú na túto cestu 🙂 Je možné byť znovu krásna a mladá!

Júlia

V mojom prípade, sa Sérum Simpla360 stal niečím nenahraditeľným, keď som si našla novú prácu, lebo odvtedy nemám čas chodiť na kozmetiku.sérum aplikujem dva krát denne a skutočne mi pomáha.

Anna

Máš pravdu! Je oveľa dôležitejšie ako sa cítiš vnôtri než navonok! Ale najdôležitejšie je mať sa rada. Na zbytku nezáleží!

Rebeka

Ahojte všetci! Volám sa Rebeka a som kozmetička s 10 ročnými skúsenosťami. Sérum Simpla360 obsahuje unikátne uniguličky® s niacínamidom, ktorý má dlhotrvajúci liftingový efekt. Keď uniguličky prenikajú do kožných buniek, aktivujú chemické cesty zodpovedné za tvorbu kolagénu a znižujú riziko predčasného starnutia.

Lucia

Včera som si na webstránke objednala, ale ešte sa mi nikto neozval :(:(

Sérum Simpla360 (SK)

Ahoj Lucia! Nanešťastie, naše telefonistky nie sú schopné kontaktovať každého, kedže sme dostali veľmi veľa objednávok. Problém je už vyriešený. Prosím, objednajte si dnes ynova a jeden z naších zamestnancov vás počas dňa kontaktuje. Ospravedlňujeme sa za zdržanie.S pozdravom, oficiálny Sérum Simpla360 dovozca pre Slovensko.

Mariana

Mám kamarátku čo má 47, ale vyzerá o 17 rokov mladšie. Ukázalo sa, že jej tajomstvo je prosté: tiež používa Sérum Simpla360 🙂 🙂 🙂 🙂

Agáta

Dievčatá, to je zázrak! PRISAHÁM, že používaním tohto produktu, som sa zbavila všetkých mojích vrások! Používam ho už 2 mesiace a výsledky sú neuveriteľné. Presvedčte sa sami:

Katka

Objednala som Sérum Simpla360 cez stránku výrobcu, ao narodeninový darček pre mamu. Prvé výsledky videla už po 4 dňoch!Je veľmi spokojná!

Majka

Počula som, že mnohým sa podarilo zbaviť sa jemných vrások s pomocou Sérum Simpla360 . Ale nie je to nebezpečné pre kožu?

Sérum Simpla360 (SK)

Dobré ráno! Sérum Simpla360 je úplne bezpečný pre zdravie, lebo obsahuje len osvedčenú ingredienciu. Prešiel všetkými požadovanými testami a je certifikovaný. Naviac, Sérum Simpla360 bil testovaný aj 100 dobrovoľníkmi, ktorím sa podali omladiť pokožku na tvári za minimálne časové obdobie bez zdravotných problémov. Neakceptujte imitácie, ktoré by vám mohli poškodiť pokožku. Originálny sérum si môžete objednať TU .

S pozdravom, oficiálny dovozca Sérum Simpla360 na Slovensku.

Majka

Ďakujem za odpoveď!