Či už ste so svojím mužom niekoľko mesiacov či niekoľko rokov, každý pár môže využiť nejaké to sexuálne spestrenie, a my sme dali dohromady zoznam niektorých najlepších a vyskúšaných metód pre okorenenie vášho milostného života bez ohľadu na to, v akej fáze je váš vzťah.

Usporiadajte súťaž o najlepšiu polohu

Isteže existuje veľa kníh a časopisov, do ktorých môžete nahliadnuť pre inšpiráciu, ale odporúčame vyskúšať, s akými bláznivými polohami dokážete prísť s na vlastnú päsť. Urobte z toho hru s dajte si vzájomne desať minút, aby každý z vás vymyslel niečo, čo by mohlo skvele fungovať a vyskúšajte si to.

Popadnite videokameru

OK, osvetlenie nemusí byť optimálnea a nemáte žiadny tím vizážistov, aby zamaskovali to, čo sa vám nepáči a zdôraznili vaše prednosti, ale zachytiť svoj sex na film môže byť zábavné a vzrušujúce. Stačí vedieť, že je kamera zapnutá a hneď sa budete cítiť vzrušenejší.

Majte pomer so svojím mužom…

V ideálnom prípade ste nikdy nemali tajný pomer, ale pravdepodobne ste videli dosť filmov a viete, ako to celé funguje. Sexy e-maily, textovky, tajné schôdzky a sexy bielizeň je štandard pre neveru. A tiež je v “zakázanom” sexu niečo veľmi vzrušujúceho.

Užite si veľa sexu

Niekedy ten najlepší spôsob, ako zlepšiť svoj sexuálny život, je jednoducho mať viac sexu. Ak máte veľa práce, dajte si záväzok, že budete mať sex aspoň raz týždenne. Ak ste spolu kratšiu dobu, ale stále máte pocit, že váš sex by zaslúžil väčšiu frekvenciu, stanovte si cieľ mať sex každý druhý deň, alebo dokonca každý deň po dobu jedného mesiaca, a uvidíte, čo sa stane.