Existuje veľa dôvodov, prečo nemáme dostatok odpočinku, ale vaše líčenie tým nemusí trpieť. Či už potrebujete trohu viac korektoru alebo niekoľko nových spôsobov na vašu rannú rutinu líčenia, existuje mnoho spôsobov, ako riešiť problém pri prebúdzani s unavenou pokožkou.

Vyhýbajte sa tmavým očným tieňom

S malým alebo žiadnym odpočinkom, to najlepšie, čo môžete urobiť pre očný make-up, je neprehnať ho.

Dymové, tmavo namaľované oči nie sú tou najlepšou voľbou, keď sa snažíte zakryť a vyhnúť sa výskytu tmavých kruhov a opuchov. Držte sa prirodzene vyzerajúceho očného make-upu, ktorý je čistý a lesklý, s neutrálnymi odtieňmi a zmiešanými očnými linkami. Vytočte si vaše riasy a použite veľa riasenky len na horné riasy, dodáva to objem a okamžite rozjasňuje oči, čo následne spôsobuje, že vyzerajú mladšie.

Vyhnite sa tmavým kruhom

Ak sa prebúdzate s opuchnutými očaami, najlepší spôsob, ako s tým bojovať bude aplikovať očné sérum (najlepšie také, ktoré má chladiaci účinok) pod oči a niekoľko minút počkajte pred nanesením korektora. Veľmi častou chybou, ktorú robí s korektorom väčšina žien je, že si ho nanášajú príliš veľa, lebo si myslia, že čím viac, tým lepšie.

Nesprávne Nechcete, aby korektor pod očami vyzeral ako sádra, a to najmä v prípade, že sú oči opuchnuté alebo mimoriadne tmavé, vzhľadom k tomu, že prehnanie korektoru pridáva vzhľadu príliš veľa textúry. čo spôsobuje, že vyzerá ťažko alebo horšie a korektor sa začne vstrebaváť, čo spôsobí vytváranie jemným liniek. Naneste malé bodky korektoru pod oči a vklepte až kým nedostanete požadované krytie.

Zvýraznenie líc

Pridajte jemný dotyk farby na líčka, najskôr nanesením farby na líčka vo forme krému na lícne kosti, a následne navrch vmiešate malé množstvo rozjasňovača vo forme krému pre jemné žiarové líčka. Zvýrazňovače môžete zmiešať prstami alebo štetcom a pokračujete v miešaní krémov, kým nevyzerajú prirodzene, bez zjavných bodiek alebo línií. Naneste len toľko zvýrazňovača, aby vaša pleť vyzerať sviežo, nie príliš mastná alebo lesklá.

Zmäkčenie pier

Nenoste tmavý rúž počas dní, keď ste toho nenaspali veľa, radšej sa uchýľte k čerstvým farbám ruže alebo broskyňe / prirodzené tóny, aby mali vaše pery dostatok farby, ale aby zároveň bola farba minimálna a jasná. Teplejšie odtiene sú vždy dobrou voľbou, oproti strieborným tónom ružovej a svetlofialovej.