Každá žena sníva o tom, že má nádherné, sexy poprsie. Ale príroda nie je vždy štedrá. Preto ešte pred niekoľkými desiatkami rokov museli ženy jednoducho prijať túto nespravodlivú situáciu, užívať rôzne druhy syntetických alebo hormonálnych liekov, alebo sa spoľahnúť na pochybné domáce prostriedky. S cieľom zmeniť situáciu, vedci a kozmetičky po celom svete pracovali spoločne a vytvorili jedinečný vzorec, ktorý umožňuje meniť tvar pŕs úplne prirodzenou cestou. UpSize je inovatívny krém.

Čo je to za krém?

Táto nová generácia produktu bola vyvinutá poprednými vedcami a obsahuje 100% iba prírodných ingrediencií. Tento jedinečný krém, ktorý neobsahuje žiadne hormonálne zložky, aktivuje produkciu látok, ktoré prispievajú k rastu tkanív a tukových buniek v ženských pŕs. Ak budete používať krém UpSize, aktivuje sa ženský hormón estrogén, čo prirodzene podporuje pevnejšie, zaoblenejšie prsia.

Zložky biologicky aktívneho produktu

Vďaka inovatívnej formule tohto jedinečného krému ho môžu používať ženy všetkých vekových kategórií, bez toho, aby to malo akékoľvek škodlivé účinky na ich zdravie.

Tento kozmetický prípravok novej generácie bol vytvorený výhradne z prírodných surovín. Jeho vzorec obsahuje:

  • extrakt z koreňa rastliny pueraria mirifica;
  • deoxymiroestrol;
  • ružový esenciálny olej.

Každá z týchto prírodných zložiek má vplyv na dekolt, poskytuje komplexnú starostlivosť o pleť, napomáha omladeniu a prsia získavajú zaoblenejší tvar.

Jedinečné vlastnosti

Prípravok UpSize úspešne prešiel všetkými potrebnými skúškami a testami v rôznych krajinách po celom svete. Podľa názorov tých žien, ktoré mali šancu ho vyskúšať, sú výsledky ohromujúce. Hneď po prvej aplikácii krém začne fungovať, a o niekoľko týždňov neskôr má žena nádherné, pružné poprsie. Unikátny zložky krému prenikajú do hĺbky bunkovej štruktúry a aktivujú procesy, ktoré buď začali slabnúť, alebo boli nečinné.

Krém pomôže každej žene získať perfektné poprsie bez chirurgického zákroku alebo hormonálnych zložiek, aby sa cítila viac žiaduca a atraktívna.

Použitie produktu

Tento produkt je úplne bezpečný pre ľudské zdravie a nemá žiadne vedľajšie účinky ani kontraindikácie. UpSize je najúčinnejší pri použití v podobe liečebnej kúry. Každá kúra trvá dva až štyri týždne. Krém sa nanáša na vopred očistenú a vysušenú pokožku pomocou masážnych pohybov. Je potrebné počkať niekoľko okamihov, kým sa krém úplne nevstrebe, a potom masírovať prsia od spodnej časti.

Pred nákupom tohto revolučného bio-produktu by ste si mali uvedomiť, že na dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebné aplikácii venovať desať až pätnásť minút času každý deň.

Účinnosť produktu

UpSize je schopný vypnúť pokožku a obnoviť predchádzajúce podobu pŕs len za niekoľko málo týždňov. Okrem toho tento prírodný prostriedok prispieva k zväčšeniu poprsia o jednu až dve veľkosti košíčkov prirodzenou cestou. Ale je dobré vedieť, že účinnosť bio-krému závisí na kvalite každodennej masáže, takže je dôležité na to myslieť pred odoslaním objednávky.