Valgus 2 in 1 skúsenosti, čo je, navod na pouzitie, recenzie

Valgus 2 in 1 kde kupit, objednať, dávkovanie, diskusia

Valgus 2 in 1 predaj, Slovensko, pouzitie, výhody, cena

Valgus 2 in 1 komentáre, nežiadúce účinky, forum

Áno, áno, veľká kosť na nohe nie je jednoduchý defekt, ale skutočná choroba nazývaná „valgusová deformácia“. Hlavnými príznakmi sú pálenie a nepohodlie v oblasti chodidiel, často sa vyskytujúce kurie oká, zakrivenie dvoch prstov a samozrejme pomalý rast kosti. Ak sú vám všetky tieto problémy známe, je čas situáciu urýchlene napraviť.

Ak spustíte chorobu do poslednej fázy, budete sa musieť uchýliť k chirurgickej intervencii. Niektorí lekári ponúkajú svojim pacientom lieky, ale lieky z lekárne sú drahé a nie vždy účinné. Použite špeciálny fixátor, ktorý vás rýchlo zbaví choroby.

S korektorom Valgus 2 in 1 môžete odstrániť bolesť a zápal nohy za 10 dní. Deformácia kosti sa odstráni do šiestich mesiacov.

Viete si predstaviť, že táto nenávidená „depka na nohe“ jedného dňa zmizne? Teraz je to možné a celkom reálne!

Ak chcete vedieť, čo je Valgus 2 in 1, tak v článku nájdete nielen tieto informácie, ale aj ako Valgus 2 in 1 funguje, aké sú jeho výhody, ako používať prekrytie podľa navod na pouzitie a dávkovanie, ako objednať, kde kupit Valgus 2 in 1 a aké je jeho cena predaj na Slovensko. Prečítajte si recenzie, diskusia, komentáre a skúsenosti na forum Valgus 2 in 1.

Čo je Valgus 2 in 1?

Ortéza na členok Valgus 2 in 1 budete môcť zmierniť bolesť a prípadne obnoviť normálnu polohu prstov na nohách. Správne zvolený držiak teda nielenže odstraňuje nepohodlie pri chôdzi, ale pomáha aj korigovať hallux valgus. V mnohých prípadoch pomáha vyhnúť sa potrebe chirurgického zákroku.

V porovnaní s inými metódami ošetrenia „buniek“ palca na nohe má fixátor palca Valgus 2 in 1 nasledujúce výhody:

 • Výsledok sa prejaví do 7-10 dní po tom, čo ho začnete nosiť
 • Držiak je univerzálny, vhodný pre akúkoľvek veľkosť chodidla a kompatibilný s rôznymi typmi obuvi
 • Prispieva k správnemu rozloženiu tlaku na kosti chodidla, čím bráni ďalšiemu zhoršovaniu jeho stavu

Ako to funguje

Držiak Valgus 2 in 1 je určený na každodenné nosenie s akýmkoľvek typom obuvi. Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru tesne prilieha k nohe a je úplne neviditeľný. Materiál, z ktorého je vyrobený, je elastický, riziko poranenia prstov je absolútne vylúčené.

Ako funguje zámok na palec?

 • Zabraňuje tvorbe mozoľov a odieraniu
 • Zmierňuje nepohodlie pri chôdzi
 • Možno nosiť v akejkoľvek obuvi na liečbu hallux valgus
 • Tesne prilieha k nohe
 • Nekazí estetický vzhľad pri nosení krásnych sandálov alebo topánok
 • Elastický materiál nepoškodzuje pokožku
 • Spoľahlivo chráni jemnú pokožku medzi prstami pred trením, tvorbou odier a mozoľov
 • Fixačný materiál nespôsobuje alergické reakcie
 • Vyrobené z elastického gélového hypoalergénneho materiálu
 • Špeciálna vložka drží palec na nohe v správnej polohe a zabraňuje jeho vychýleniu pri chôdzi
 • Zabraňuje stláčaniu obuvou

Výhody

Thumb Ortéza Valgus 2 in 1 môže byť užitočná pre ľudí, ktorí veľa času stoja v stoji, a pre ľudí s nadváhou alebo zlým držaním tela, pretože v týchto prípadoch sa tlak na kosti chodidla tiež nerozloží správne. Valgus 2 in 1 nema nežiadúce účinky!

Princípy fungovania ortopedickej výstelky na palci nohy:

 • Odstraňuje kĺbové napätie, prerozdeľuje záťaž na chodidlá
 • Stabilizuje postavenie svalov a kĺbov v anatomicky správnej polohe bez obmedzenia pohyblivosti
 • Chráni pokožku nôh pred trením topánok, aby na týchto miestach nevznikali kurie oká a kurie oká

Indikácie

Valgus 2 in 1 plní funkciu tlmiča, ktorý chráni nohu pred nadmernou záťažou. Vracia kĺb do správnej fyziologickej polohy, vďaka čomu je kozmetický efekt menej viditeľný, bolesť a opuch kosti ustupujú.

Držiak možno použiť ako prevenciu pred vznikom deformity u ľudí s genetickou predispozíciou, pacientov s plochými nohami, s častým nosením úzkej a tesnej obuvi, vysokých opätkov.

Inštrukcie na používanie

Súčasťou fixátora na korekciu deformovaného palca Valgus Pro by mal byť návod na použitie. Nasadenie je veľmi jednoduché: valček by sa mal nachádzať medzi prvým a druhým prstom a samotná vrstva by mala tesne priliehať a zakrývať hrbolček.

Musíte nosiť obväz 6-10 hodín denne každý deň, potom po 2-3 týždňoch budú viditeľné prvé zlepšenia stavu. Prvé dni môže prítomnosť valčeka spôsobiť nepohodlie, ale noha si rýchlo zvykne na správnu polohu palca, takže príznaky hallux valgus sú zmiernené.

Malá veľkosť korektora umožňuje nosiť ho aj s otvorenými topánkami. Hypoalergénny materiál nespôsobuje alergie ani u tých s veľmi citlivou pokožkou.

78 €

39 €