Pacienti sa sťažujú lekárom na bolesť pri chôdzi a na problémy pri nosení bežnej obuvi. Dôvodom je zvyčajne odchýlka prvého kĺbu palca a vzhľad “hrče” pri kĺbe palca. Zdravotné riešenie Valgus 2 v 1 pomôže vyliečiť pľuzgiere a odstrániť problém navždy.

Valgus 2 v 1 – jediná správna voľba

Množstvo dôveryhodných stanovísk a pozitívna spätná väzba umožňuje uskutočniť správne rozhodnutia, pokiaľ ide o výber zariadení. Osvedčená nemecká kvalita tohto ortopedického setu je potvrdená rozsiahlymi štúdiami u pacientov trpiacich burzitídov (zápalom vydutiny kĺbu). Ortopedický set Valgus 2 v 1 (denný aj nočný fixačný prostriedok, alebo Valgustep a Valgustop) má všetky certifikáty kvality a spĺňa požadované normy.

V priebehu klinických štúdií, zariadenia tiež boli schopné spraviť niekoľko pozitívnych zmien.

 • udržovať palec v správnej polohe. Eliminovať komplexné deformity. Za 7 dní symptómy zápalu zmiznú.
 • eliminácia nepríjemných pocitov v kĺbe pri chôdzi. Ostrá bolesť a nepohodlie zmizne.
 • úplná náprava hallux valgus s prevenciou proti zápalu membrány kĺbu. Po 30 dňovej liečbe, pľuzgiere zmiznú. V dôsledku vyrovnania časti nohy je zaťaženie v oblasti palca optimalizované. Dokonca aj úzke topánky nespôsobújú nepohodlie.

Takto krátka doba liečby, potrebná na vyliečenie pľuzgiera s Valgus 2 v 1 nás núti uvažovať o spoľahlivosti tejto metódy. Táto otázka je veľmi dôležitá pre tie ženy, ktoré už roky trpia zápalom membrány kĺbu (synovitída, burzitídy). S Valgus 2 v 1, budete oslobodená od trvalých bolesti a nebude musieť nosiť mäkkú alebo voľnú obuv.

Každý má právo rozmýšľať o tajomstvách účinnosti takejto liečby. Čo pomáha vyriešiť dlhotrvajúci problém je nosiť Valgustep a Valgustop po celý deň. Denné a nočné fixačné prostriedky majú trvalý vplyv na kosti kĺbov. Liečba burzitídy nie je prerušená ani počas spánku.

Príčiny a následky

Nepríjemná deformácia zvyčajne pochádza zo zranenia a príliš tesných topánok. V dôsledku trenia alebo infekcie na vydutiny kĺbu sa ochorenie šíri a vedie k bolesti v prednej časti nohy. Pocity bolesti zabráňujú normálnej chôdzi a noseniu obľúbených topánok.

Oneskorenie v liečbe spôsobí odchýlku kosti metatarzu smerom von. Palec sa ťahá smerom dovnútra, v dôsledku tlaku úzkych a vysokých topánok. Plocha pľuzgiera sa rozšíri a zostane pokrytá mozolmi, koža sa zapáli.

Stratégia liečby hallux valgus

Konzervatívne a chirurgické metódy liečenia sú navrhované v prípade odchýlky kĺbu palca alebo pri plochej nohe. Konzervatívna liečba s univerzálnym fixačným prostriedkom Valgus 2 v 1 sa odporúča pre ženy vo veku 20 až 45. Súčasne, sú navrhnuté na nosenie v ortopedickej obuvi. Na urýchlenie liečby, špecialisti odporúčajú špeciálne vypchávky prsta a fyzioterapeutické procedúry spojené s masážou.

Liečba závisí od nasledujúcich faktorov:

 • Úroveň ohybnosti priečnych oblúkov.
 • Veľkosť priehlavku falangealného kĺbu.
 • Štádium artrózy priehlavku na palci na nohe.
 • Hypermobilita mediálnej časti priehlavku.
 • Valgus deformita špičky.
 • Pronácia chodidla.
 • Stupeň priečnej plochej nohy.
 • Stupeň pozdĺžnej plochej nohy.

Valgus 2 v 1 rieši množstvo problémov. Pacienti, ktorí trpia neustálymi bolesťami sa nepotrebujú liečiť žiadnymi ľudovými prostriedkami. Farmaceutické prípravky nie sú moc užitočné a umožňujú zmiernenie symptómov len na krátku dobu. Nákladná operácia nezaručuje úspešný výsledok ani rýchle zotavenie do normálneho života.

Moderný výrobca ponúka ten správny ortopedický spôsob, ako bojovať s burzitídou. Podľa názoru ortopedických špecialistov, použitie tejto kombinácie prenosných fixačných prostriedkov je efektívne na 98% pri korekciu chýb priehlavku. Vynikajúca kvalita fixačného prostriedku Valgus 2 v 1 spôsobuje, že je liečba antibiotikami zbytočná.

Denný Valgustep

Mäkký materiál zariadenia neznižuje jeho prídržné vlastnosti, ktoré sú nevyhnutné pre správne vyrovnanie palca. Zariadenie je možné použiť prakticky v akomkoľvek type obuvi. Môžete si kúpiť akékoľvek topánky! Špecifickosť tohto modelu je zvýšenie spoľahlivosti pri fixovaní len zapáleného palcového kĺbu. Nebráni vám to v pohybe. Na rozdiel od rozdeľovačov palcov, je absencia zápalu priľahlých kĺbov zaručená.

Nočný Valgustop

Prídržný pásik testovaný odborníkmi, vytvára potrebný tlak vankúšikmi zariadenia na zapálené miesto. Účinok topánok alebo tesného obväzu nezmizne ani počas nočného spánku. Pružná a rovnako pevný model spoľahlivo drží priehlavok a palce v požadovanej polohe. Fixačný prostriedok nespôsobuje žiadnu bolesť alebo iné nepríjemné pocity, ktoré zasahujú do spánku. Príčiny a dôsledky tohto stavu sú úplne odstránené a to je fakt.

Valgus 2 v 1 je vyrobený z hypoalergénnych materiálov. Neodkladajte nákup tohto zariadenia. Jednoducho si objednanie tento bezpečného set a získaje efektívnu ortopedickú sadu fixačných prostriedkov. Spotrebitelia v Európe, Spojených štátoch amerických, Číne a Thajsku úspešne používajú tento produkt, o čom svedčia početné referencie.