Vbočený palec (Hallux valgus) je nepríjemný a nepohodlný, a ak sa nelieči včas, môže viesť k nákladnej operácii. V dnešnej dobe však už nikdy nebudete musieť trpieť a nechať to dôjsť až do takýchto drastických opatrení – liečba a prevencia rozvoja ochorenia je jednoduchá.

Valgus PRO je skvelá liečba pre zmiernenie deformácie chodidla a nepohodlia, ktoré hallux valgus vyvoláva. Nech už je používaný na liečbu rozvinutej formy hallux valgus alebo ako preventívne opatrenie, Valgus PRO je nákladovo efektívny a ľahko použiteľný nový spôsob liečby.

Ako funguje fixátor Valgus PRO?

Valgus PRO je malý fixátor vyrobený z lekárskeho mäkkého gélu a nosí sa na palci počas dňa. Mäkký gélový vankúšik vypĺňa priestor medzi deformovaným a druhým prstom na nohe a chráni pred odrením od topánok. Valgus PRE preto eliminuje nepohodlie a bolesť pri chôdzi. Hoci je tento fixátor veľmi efektívny pre každodenné použitie, dlhodobá úprava pozície je možná len s pomocou sofistikovanejších pások, lokálnej alebo perorálnej liečby.

Ako nosiť Valgus PRO

Valgus PRE užívateľská príručka dôkladne popisuje, ako fixátor nosiť a ako sa o neho starať, rovnako ako ďalšie procedúry, ktoré možno využiť.

  1. Vezmite fixátor, pomocou prstov ho ľahko roztáhnite a nasaďte na palec.
  2. Uistite sa, že vankúšik je umiestnený medzi palcom a druhým prstom na nohe a povrch fixátoru úplne pokrýva boľavé miesto.
  3. Je odporúčané nosiť pančuchy alebo ponožky, aby ste ho udržali na stanovenom mieste a zabránili jeho skĺznutiu z nohy.
  4. Dajte si nohu na zem a prešľapujte, kým fixátor nebude v pre vás pohodlnej polohe.

Mali by ste nosiť fixátor každý deň, od okamihu, keď sa prebudíte až do okamihu, keď idete do postele. Budete sa s ním cítiť dobre v akomkoľvek type obuvi a po krátkej chvíli zabudnete, že máte niečo na nohe. Fixátor je potrebné pravidelne umývať v teplej mydlovej vode a použiť púder, aby si uchoval sviežu vôňu. Valgus PRO nesmie byť skladovaný na priamom slnku.

Ako môžete vidieť, Valgus PRO je jednoduchý, účinný prostriedok na zmiernenie nepohodlia spôsobeného vbočeným palcom. Použite tento super produkt a zbavte sa bolesti a nepohodlia!