Výrobok je chránič (inovatívne dlahy) pre palec ovplyvnený rôznymi deformáciami a chorobami. Bol navrhnutý skupinou vedcov a nemeckých popredných ortopédov z Ústavu Fraunhofer. Mechanizmus fungovania chrániča berie na vedomie všetky biomechanické aspekty ľudského chodidla.

Hlavným rysom Valgustop je vyrovnanie palca a prevencia vzniku priečnej plochej nohy. Mechanizmus fungovania ortopedického chrániča bol navrhnutý tak, aby liečil a obnovoval kostí a kĺby palca a odstránil príčinu deformity.

Účinnosť fixátoru bola preukázaná klinickými testami a výrobok má certifikát európskych štandardov kvality.

Vlastnosti Valgustop fixátoru:

 1. Chodidlo znovu získa svoju prirodzenú poloha;
 2. Prevencia a odstránenie opuchov, bolesti a zápalu;
 3. Vyrovnávanie mäkkých tkanív, ktoré boli deformované a viazané patologickým stavom kĺbu palca;
 4. Zlepšenie zakrivenia chodidla;
 5. Poloha chodidla je stabilizovaná a zaťaženie chodidla pri chôdzi je upravené následkom osobitej konštrukcie fixátoru a retenčných bandáži na palci;
 6. Po nasadení Valgustop sa vaše nohy pohybujú prirodzene. Vaša chôdza je ľahká, pohodlná a bezbolestná;
 7. Účinná eliminácia priečnej plochej nohy, čo je najčastejšou príčinou deformít kĺbov, vytvorenia Hallux valgus a ďalších chorôb.

Problém vývoja deformácií

30% ľudí na celom svete trpí deformitou Hallux Valgus . Každý štvrtý človek má priečne plochú nohu alebo deformitu kĺbu v spodnej časti palca. Všetky tieto ochorenia prinášajú nepohodlie a bolesť pri chôdzi, ktoré vás brzdia v normálnom živote. Bez včasnej liečby sa palce ďalej zakrivujú šľachy a väzy trpia touto patologickou transformáciou.

Ženy, najmä mladé dievčatá, majú stále častejšie problémy tohoto druhu. Dôvodom je nepohodlná obuv s úzkou špičkou, štýlové privysoké opätky a nepohodlné pritesné oblečenie. Pravidelné nosenie takejto obuvi často spôsobuje deformácie chodidla.

Ďalšími príčinami deformácií sú nezdravá strava, užívanie niektorých liekov, častá prílišná únava, keď sú chodidlá vystavené ťažkej fyzickej záťaži. Má to za následok poruchu výmeny purínov, čo zasa spôsobí ukladania mikrokryštálov kyselín v kĺboch. Potom nasleduje poškodenie kĺbu, zápal, akútna bolesť a vznik vybočeného palca.

Iné možné príčiny:

 • Nadváha;
 • Dedičnosť;
 • Hormonálne poruchy;
 • Komplikované tehotenstvo;
 • Úrazy chodidiel;
 • Zmeny spôsobené vekom.

Ortopedické dlahy Valgustop boli špecificky navrhnuté na prevenciu a liečbu tohto ochorenia.

Ďalšie vlastnosti Valgustop:

 1. Stabilný a trvalý účinok;
 2. Prevencia ďalšie poškodenia kĺbu;
 3. Kĺby získajú späť svoju prirodzenú pohyblivosť;
 4. V porovnaní s inými ortopedickými pomôckami je tento produkt jednoduchší a ľahšie sa používa;
 5. Lieči 24 hod denne.

Ak chcete dosiahnuť rýchlejšie výsledky, používajte fixátor neustále. Chodidlá neošúcha a nedráždi pokožku. Zlepšuje pohyblivosť a pomáha predchádzať nepríjemnému pocitu. Hodí sa do akejkoľvek obuvi, vrátane letných topánok alebo čižiem na zimu. Odporúčame ho mužom aj ženám v akomkoľvek veku.

Nevýhody typické pre iné ortopedické pomôcky:

 1. Dočasný účinok;
 2. Nefixujú kĺb úplne a neobmedzujú jeho pohyblivos;
 3. Nedostatočne obmedzujú ďalší vývoj choroby;
 4. Ich použitie je limitované a nemožno ich používať s akoukoľvek obuvou;
 5. Sú drahé a nepraktické.

Toto porovnanie ukazuje, že chránič Valgustop je oveľa efektívnejší, pohodlnejší a lacnejší. Bol navrhnutý na dlhodobú terapeutickú aplikáciu na redukciu opuchov a znižovanie bolestivosti.

Použitie Valgustop

Chránič ľahko nasadíte na čisté chodidlo medzi palcom a prostredným prstom a výplň sa uviaže, čo fixuje kĺb. Týmto spôsobom zachováte prirodzenú pohyblivosť chodidla.

Chránič je vytvorený zo špeciálneho jemného a mäkkého materiálu, ktorý prešiel dermatologickou kontrolou.

Ak sa chcete zbaviť problémov spojených s priečne plochou nohou a vybočeným palcom, mali by ste si objednať, kúpiť a pravidelne nosiť Valgustop. Značné výsledky sa dostavia už za mesiac. Ohlasy na tento produkt sú veľmi pozitívne a zákazníci sú veľmi vďační tímu vedcov, ktorí vytvorili tento ortopedický fixátor.

Čo vám Valgustop poskytne?

 • Neustály účinok;
 • Život bez komplikácií;
 • Zdravé a pekné chodidlá;
 • Možnosť vyhnúť sa drahej operácii a liekom;
 • Perfektné výsledky za minimálnu cenu.

Zaujímavosť

Nedávno sa ukázalo, že aj Jennifer Lopez trpela na vybočený palec. A len nedávno sa jej podarilo uzdraviť vďaka Valgustop. Jennifer zdôraznila, že tento unikátny chránič jej pomohol zbaviť sa bolesti a pocitu nepohodlia v chodidlách, ktoré jej sťažovali filmovanie. Len po týždni používania tejto pomôcky, si mohla obuť obľúbené topánky. Teraz sa cíti skvele.