S Varikosette, krémom proti kŕčovým žilám, je ľahké sa zbaviť rozšírených žiliek na nohách. Výsledky budú viditeľné už po niekoľkých dňoch používania, pretože krém stimuluje krvný obeh a rozpúšťa krvné zrazeniny v cievach. Vaša pokožka bude vyzerať lepšie a vaše nohy budú pocitovo ľahšie.

Tento produkt má praktické použitie. Krém sa rýchlo vstrebáva a oblečenie zostane čisté aj po aplikácii.

Aké sú ingrediencie?

Výrobok obsahuje len prírodné zložky.

  • Ginkgo biloba a extrakt z listov hamamelu. Táto kombinácia prispieva k prirodzenému zúženiu ciev a zvyšuje odolnosť žíl proti nepriaznivým podmienkam.
  • Extrakt semien pagaštanu stimuluje regeneráciu a urýchľuje hojenie modrín a poranení. Napätie v nohách je zmiernené. Tiež zvyšuje účinnosť ďalších zložiek.
  • Slnečnicový a kukuričný olej zvláčňuje a vyživuje pokožku.
  • Troxerutín (flavonidy) sa používa k úprave ciev vyčnievajúcich nad povrch kože. Látka posilňuje cievne steny a obnovuje štruktúru pleti. Bojuje proti opuchom a zápalom.
  • Močovina je súčasťou krému, pretože stimuluje transport živín.
  • Mäta má relaxačné vlastnosti. Prísada vytvára príjemný chladivý pocit pre nohy.

Ako krém Varikosette funguje?

Než sú kŕčové žily diagnostikované, človek zvyčajne cíti charakteristickú ťažobu v nohách, a to najmä vo večerných hodinách. Naviac sa pridáva opuch a nepohodlie. Tieto príznaky sú patologické zmeny v obehovom systéme v dôsledku veku, pracovných podmienok alebo určitých chorôb. Krv sa stáva “drsnejšia”, cievne steny sa opotrebovávajú a sú citlivejšie na vplyvy okolitého prostredia. Nezdravý životný štýl, nevyvážená výživa iba zhoršujú vyššie popísané javy.

Krvný obeh sa naruší, čo spôsobí vznik krvných zrazenín, ktoré upchávajú žilové priechody. Aterosklerotické pláty v žilách môžu byť niekedy smrteľné, a ich odstránenie je možné iba chirurgicky. Z tohto dôvodu prevencie kŕčových žíl nie je len o kráse, ale aj o vašom zdraví.

Krém obsahuje zložky, ktoré pomáhajú posilniť cievnej steny a žilové tkanivá. Obeh sa normalizuje nielen lokálne, ale aj po celom tele. Klinické štúdie ukazujú pozitívne zmeny príznakov u ľudí s vysokým krvným tlakom vďaka systematickému používaniu Varikosette.

Tento prírodný krém môže pozoruhodne zabrániť vzniku rozšírených žiliek. Recenzia hovoria, že krém poskytuje trvalý účinok.

Mnoho ľudí, ktorí trpia kŕčovými žilami, je veľmi znepokojených výskytom ochorení a trpia estetickými problémami. Najmä ženy, ktoré napríklad nemôžu nosiť krátke sukne. Mali by v prvom rade vyskúšať tento krém.

Varikosette krém sa pre nich môže stať skutočnou spásou. Po iba niekoľkých aplikáciách sa koža na ošetrovanej oblasti spevní a žilky sú takmer neviditeľné. Ďalším príjemným momentom je, že liek zlepšuje tiež rôzne nedokonalosti pleti, ako je podráždenie, akné a mierna celulitída.

Vzhľadom k svojmu prirodzenému zloženiu môže byť krém Varikosette používaný v kombinácii s akýmikoľvek liekmi, vrátane iných liekov na liečbu kŕčových žíl.

Návod na použitie

Je ľahké používať Varikosette. Len ho zľahka vmasírujte do čistej a suchej koži v postihnutej oblasti, smerom zdola nahor. Krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky, takže nezostávajú žiadne lepivé zvyšky.

Ak trpíte bolesťami, Varikosette možno aplikovať na postihnuté miesta až trikrát denne. Zlepšenie je viditeľné takmer okamžite po začatí užívania, a žilky miznú v priebehu niekoľkých týždňov.

Môžete si kúpiť Varikosette krém v mnohých krajinách sveta. Vzhľadom k svojej účinnosti je tento produkt veľmi populárny. V poslednej dobe sa stal známejší aj na Slovensku.