Kŕčové žily sú choroba, ktorá spôsobuje stenčovanie stien ciev a tvorbu podkožných aneurysmatických dilatácií (, žilky ‘). Liečba kŕčových žíl sa vykonáva konzervatívne a chirurgicky. Chirurgické zákroky boli považované takmer jediný účinný spôsob, ako sa zbaviť tejto choroby až do nedávnej doby. To bolo pred vznikom krému Varyforte.

Krém Varyforte proti kŕčovým žilám je nehormonálny liek, ktorý umožňuje výrazne minimalizovať príznaky kŕčových žíl a posilniť ich steny bez chirurgického zákroku za púhy týždeň.

Aké je zloženie Varyforte?

Varyforte krém je unikátny sadou organických zlúčenín, ktorých účinok je zameraný na odstránenie príčin kŕčových žíl. Prírodné oleje a biologicky aktívne látky, ktoré sú súčasťou Varyforte, stimulujú odtok krvi z ,žilky’, a tým uľahčujú prácu žíl a podstatne znižujú drsnosť pokožky.

Vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu Varyforte rýchlo uvoľňuje miestnej zápal, opuch a tiež znižuje bolesť a pocit ťažoby v nohách, čo je typické pre kŕčové žily.

Zloženie Varyforte

Olivový olej

Olivový olej je známy pre jeho priaznivý účinok na pružnosť ciev. Okrem toho je olivový olej nenahraditeľný pre zlepšenie elasticity kože, ktorá tiež trpí tvorbou ,žiliek’.

Propolis

Propolis zvyšuje vaskulárnu štruktúru, takže intenzita symptómov kŕčových žíl sa znižuje.

Olej z cédrových orechov

Olej z cédrových orechov má posilňujúci účinok na žily: zvyšuje ich pevnosť a účinnosť. To umožňuje zabrániť preťaženiu ,žiliek’ a zastaviť nepríjemné následky kŕčových žíl.

Gaštanový extrakt

Extrakt z plodov a kvetov pagaštanu riedi krv a zlepšuje priepustnosť kapilár, a tým znižuje riziko trombózy, čo je typické pre chronickú žilovú nedostatočnosť.

Krém Varyforte proti kŕčovým žilám je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií, takže ho môžu používať aj tehotné ženy a dojčiace matky. Vzhľadom k miernemu účinku na postihnuté oblasti Varyforte nespôsobuje pálenie alebo podráždenie pokožky.

Aký je účinok Varyforte?

Klinické pozorovania, vykonávaná cievnymi chirurgmi a flebológami z Európsk
ej únie, potvrdzujú vysokú účinnosť Varyforte krému v otázkach liečby kŕčových žíl v rôznych fázach. Liek vykazuje vynikajúce výsledky, bez ohľadu na vek pacientov a závažnosti ,žiliek’. Početné pripomienky žien, ktoré používali krém Varyforte počas jedného týždňa dokázali nasledujúce.

Pravidelné užívanie Varyforte podporuje:

  • Hojenie rán
  • Posilňovanie žilových stien
  • Normalizáciu krvného prietoku
  • Odstránenie bolesti
  • Zníženie opuchu
  • Zníženie rizika vzniku krvných zrazenín

Prečo skúsiť Varyforte?

Na rozdiel od iných typov krémov proti kŕčovým žilám Varyforte nie je zameraný na obmedzenie príznakov choroby, ale odstránenie jej základné príčiny, slabé steny ciev. Táto ochabnutosť krvných ciev vedie ku kolapsu žilových chlopní a preťaženia. Varyforte prispieva k zvýšeniu žilového tonusu a urýchľuje prekrvenie končatín, je teda dosiahnutý významný pokrok v liečbe kŕčových žíl.

Výhody Varyforte

Prírodné zloženie

Všetky komponenty Varyforte sú prírodného pôvodu, preto je úplne bezpečný.

Univerzálnosť

Varyforte sa používa na liečbu kŕčových žíl u žien rôzneho veku a stavu, vrátane tehotných.

Účinnosť

Pacienti si všimnú viditeľného vyhladenie pokožky a zníženie frekvencie bolestivého brnenia v nohách počas púheho týždňa používania Varyforte krému. Varyforte pomáha zlepšiť stav tých žien, ktorým boli diagnostikované kŕčové žily tretieho a štvrtého stupňa.

Praktickosť

Nemusíte mať špeciálne vybavenie alebo zariadenie na aplikáciu krému, takže liečba môže byť vykonávaná doma.

Ekonomická výhodnosť

Liečebný efekt Varyforte krému je porovnateľný s operáciu, ale krém je oveľa lacnejší ako akýkoľvek chirurgický zákrok. Okrem toho pacient nebude musieť tráviť čas a míňať peniaze na priebeh pooperačnej rehabilitácie ani meniť rytmus života. Podľa hodnotenia je Varyforte krém tiež veľmi účinným preventívnym opatrením proti rozvoju kŕčových žíl. To je dôvod, prečo flebologové odporúčajú každému mať tubu Varyforte vo svojej lekárničke a aktívne ju používať pri pravidelnom výskyte opuchu alebo mravčenia v nohách.