Waist Trainer cena, pouzitie, čo je, navod na pouzitie, komentáre

Waist Trainer recenzie, objednať, predaj, výhody

Waist Trainer forum, recenzie, skúsenosti, nežiadúce účinky

Waist Trainer diskusia, objednať, kde kupit, Slovensko

Splňte si sny o štíhlom páse s Waist Trainer! Pohodlný latexový korzet s tromi radmi háčikov, harmonicky kombinovaný so spodnou bielizňou, je dokonalým darčekom pre vás, vašu milovanú. Poponáhľajte sa s objednávkou za najatraktívnejšiu cenu a prekvapte ostatných zvodnou, fit postavou. Cíťte sa sebavedomejšie a nechajte mužov obdivovať vašu štíhlu a pôvabnú siluetu.

Splňte si sny o štíhlom páse s Waist Trainer! Pohodlný latexový korzet s tromi radmi háčikov, harmonicky kombinovaný so spodnou bielizňou, je dokonalým darčekom pre vás, vašu milovanú. Poponáhľajte sa s objednávkou za najatraktívnejšiu cenu a prekvapte ostatných zvodnou, fit postavou. Cíťte sa sebavedomejšie a nechajte mužov obdivovať vašu štíhlu a pôvabnú siluetu.

V článku nižšie sa dočítate o tom, čo je Waist Trainer, ako produkt funguje, aké sú jeho výhody oproti analógom, ako používať Waist Trainer podľa navod na pouzitie, aká je cena predaj Waist Trainer, ako objednať a kde kupit korzet na Slovensku. Na fórach si môžete prečítať recenzie, skúsenosti, komentáre a diskusia spokojných užívateľov.

Čo je Waist Trainer?

Tvarované oblečenie z bambusového vlákna Waist Trainer opticky zväčšuje objem hrudníka, zmenšuje žalúdok, sťahuje zadok a zlepšuje tvar bokov, pomáha udržiavať krásne a správne držanie tela.

ShapewearWaist Trainer je skutočne magický vynález. Na základe princípov ergonómie chráni a podporuje postavu, podporuje prerozdelenie a spaľovanie tukových záhybov pod kožou, udržuje a formuje správne držanie tela. Náraz na hrudník, pás, brucho, zadok, stehná v problémových partiách vedie k postupnému prerozdeľovaniu tukovej vrstvy. Po každodennej (8 hodinovej) aplikácii dosiahnutý efekt pretrváva niekoľko mesiacov.

Prečo sa tvarovacie oblečenie Waist Trainer oplatí kúpiť práve teraz:

 • Korekčné spodné prádlo redukuje prejavy celulitídy a postihuje viac ako 15 problémových partií – od hornej časti tela až po kolená
 • Pomocou spodnej bielizne vyrobenej z bambusového vlákna môžete nosiť oblečenie o jednu alebo dve čísla menšie
 • Waist Trainer pôsobí aj baktericídne a čistí pokožku od škodlivých mikroorganizmov

Waist Trainer – skutočné “pasové trenažéry”! Tieto modely vám umožňujú vizuálne znížiť pás a zbaviť sa telesného tuku. Výrobky sú vyrobené z hypoalergénneho odolného materiálu a ich použitie je veľmi jednoduché.

Novinka Waist Trainer pomáha k dokonalosti postavy, silueta s takýmto korzetom bude pripomínať presýpacie hodiny. A na rozdiel od bežných korzetov funguje aj na spaľovanie tukov, odstraňovanie toxínov, spevnenie chrbtice a podporu svalov.

Aké je použitie Waist Trainer?

Waist Trainer pôsobí komplexne, vďaka čomu umožňuje dosiahnuť ideálnu postavu nielen vizuálne, ale aj v skutočnosti – zníženie množstva tuku, spevnenie postavy. Celé tajomstvo je v neustálom pôsobení na požadovanú zónu. Waist Trainer nemá žiadne nežiadúce účinky.

Tréningový korzet poskytuje nasledujúce výhody:

 • Zabezpečuje správne držanie tela
 • Podporuje chrbtové svaly, znižuje zaťaženie chrbtice pri silovom tréningu
 • Lokálne pôsobí na tukové zásoby v páse a bokoch
 • Pôsobením sauny vám umožní napnúť telo, odstrániť toxíny a toxíny, zbaviť sa nadbytočných kilogramov

Pri správnej veľkosti bude latexový pás Waist Trainer dobre ťahať postavu. Preto dôjde k zníženiu množstva spotrebovaného jedla – nebude možné jesť príliš veľa s pevne zapnutým korzetom.

Ako to funguje

Zoštíhľujúci korzet Waist Trainer je spodná bielizeň pre ženy, pre vizuálnu korekciu pása, vyrobená zo špeciálneho latexu, ktorý pôsobí na tukové usadeniny pod ňou a stimuluje chudnutie.

Zoštíhľujúci korzet Waist Trainer nemá pevný rám, neobmedzuje prácu vnútorných orgánov, je veľmi pohodlný a príjemný na nosenie v každodennom živote a pomáha získať požadovaný tvar v čo najkratšom čase.

Zoštíhľujúci korzet Waist Trainerhes pomáha zmenšiť pás. Zapína sa na tri rady háčikov, vďaka čomu korzet pri chudnutí zmenšíte bez toho, aby ste kupovali nový korzet menšej veľkosti. Korzet nielen koriguje pás, ale tiež zlepšuje krvný obeh, koriguje držanie tela a znižuje veľkosť žalúdka.

Výhody korzetu Waist Trainer je proces postupného zmenšovania pásu pomocou špeciálneho korzetu. Táto prax bola známa a rozšírená už pred mnohými storočiami. Jedno použitie špeciálneho korzetu vám okamžite poskytne krásnu, sexi siluetu. Dlhodobé používanie korzetu spolu so športom a správnou, zdravou stravou dokáže natrvalo odstrániť centimetre navyše z vášho pásu.

Bežné korzety sú vyrobené s oceľovými tyčami vo vnútri, čo spôsobuje vážne nepohodlie a môže byť tiež mimoriadne traumatické pre ľudské vnútorné orgány. Naše korzety sú vyrobené z unikátneho latexového materiálu, ktorý “útočí” na prebytočný telesný tuk a iné nedokonalosti postavy v zóne svojho pôsobenia.

 • vykonáva korekciu držania tela a pásu
 • ťahá bruško a „uši“ po stranách
 • podporuje chudnutie
 • udržiava vašu chuť do jedla pod kontrolou
 • zlepšuje výmenu krvi, potenie a metabolizmus
 • urýchľuje proces spaľovania tukov v problémových partiách
 • vytvára „kráľovský“ postoj
 • dobre zvýrazňuje pás
 • pohodlné na každodenné nosenie
 • napína problémové oblasti
 • tri veľkosti v jednom korzete
 • zlepšuje krvný obeh
 • žiadne tvrdé časti
 • efektívne v športe

Verte, že korzet Waist Trainer je lacný, ale skutočný a rýchly spôsob, ako dať svoje telo do poriadku po pôrode. A nezasahuje do kŕmenia! Buďte vždy príťažlivá a sexi – spolu so zoštíhľujúcim korzetom na chudnutie.

49€

98€