Fajčenie je škodlivý návyk, a je celkom ťažké sa ho zbaviť. Môžete sa rýchlo stať závislí na tabaku, a preto je prestať fajčiť vždy ťažké. Napriek tomu, že každý si je dobre vedomý toho, ako škodlivý tabak je, počet fajčiarov na celom svete sa každý rok zvyšuje. Avšak tí, ktorí sa starajú o svoje zdravie, nechcú ochorieť rakovinou pľúc a inými desivými chorobami, sa snažia v určitom okamihu tento problém riešiť. Po prvé, ľudia sa zvyčajne snažia zbaviť tohto škodlivého zvyku raz a navždy. V skutočnosti je to veľmi ťažké, keď sa nepoužívajú žiadne pomocné prostriedky, nekonzultuje sa stav s lekárom a nepoužívajú sa špeciálne pilulky alebo náplasti.

Farmakologické výrobky nie sú bohužiaľ vždy účinné, a navštíviť lekára je drahé. Ako možno nájsť cestu von v tak ťažkej situácii? Objednať Zerosmoke:

  • Unikátny,
  • Vyspelá technológia,
  • 100% účinný aurikoterapeutický výrobok.

V podstate je to mocný nástroj akupunktúry, ktorý sa skladá z dvoch magnetov. Pripevňuje sa na ucho a pôsobí na dôležité akupunktúrne body. Vyzerá ako elegantné náušnice alebo štýlová ozdoba, a je možné ich pripevniť, aj keď nemáte dierku v uchu.

Akupunktúra je spôsob, ako prestať fajčiť

Dva silné magnety pripojené k uchu vyvíjajú jemný tlak na akupunktúrne body. Postup je podobný ako pri tradičnej akupunktúre. Metóda je založená na myšlienke, že tvar ucha pripomína tvar embrya ešte v matkinom lone. Vedec Paul Nogier preukázal, že táto podobnosť nie je náhodná. Po dlhých štúdiách objavil vysoko účinné akupunktúrne body na ušiach, každý z nich sa vzťahuje k určitému orgánu v ľudskom tele. To znamená, že to bolo preukázané, že podobnosť medzi ľudským uchom a vzhľadom embryá nie je len náhoda.

Spôsob pripevnenia mini magnetov na ušný lalôčik sa nazýva aurikuloterapia. Pre tento typ liečby nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Všetko, čo potrebujete, je rozhodnutie prestať fajčiť, a potom sa zbaviť tohto utrpenia navždy. Zmysel tohto postupu je nasledujúci:

  • magnety vykonávajú masáž tlakového bodu;
  • silne pôsobí na aktívne body;
  • pomáhajú zmierniť túžbu po fajčení;
  • zlepšujú celkovú pohodu.

Objav tohto geniálneho francúzskeho vedca sa aktívne používa v posledných 60 rokoch. To je presne to, čo položilo základ high-tech zariadenia s názvom Zerosmoke, ktoré vám pomôže zbaviť sa nikotínu.

Chceli by ste zmierniť vaše utrpenie a rýchlo prestať fajčiť? Neutrácajte peniaze za návštevy lekárov a nekupujte drahé lieky: náplasti, tabletky, špeciálne žuvačky. Môžete ušetriť peniaze a objednať Zerosmoke.

Fajčenie je psychická závislosť

Je známe a bolo to vedecky dokázané, že závislosť na tabaku je pevne ukotvená v ľudskom mozgu. High-tech magnety s vysoko kvalitnou bielou alebo žlto-zlatú vrstvou sa pripevňujú na ušný lalôčik. Pôsobia nielen na biologicky aktívny bod, ale aj na niektoré časti mozgu. Človek postupne zabudne na svoju túžbu po fajčení, pretože mozog dostáva signály, ktoré blokujú túžbu fajčiť. Zjednodušene povedané, postupne sa znižuje vaša túžba po fajčení, a už nie ste v akomkoľvek okamihu posadnutí chuťou na cigaretu.

Výhody používania Zerosmoke

Po prvé a predovšetkým je toto miniatúrne zariadenie cenovo dostupné. Po druhé, pred začiatkom liečby sa nemusíte radiť s lekárom, dodržiavať diétu alebo vykonávať nejaké zvláštne činnosti. Všetko, čo musíte urobiť, je:

  • kúpiť Zerosmoke;
  • pripevniť magnety na váš ušný lalôčik;
  • zahájiť liečbu.

Magnety sú netraumatizujúce, majú len minimálne riziko alergickej reakcie, nevzniká žiadne podráždenie kože a nie je treba prepichovať ucho.

Výsledky používania a kontraindikácie

Predtým, než si kúpite tento výrobok, je veľmi dôležité mať na pamäti, že by nemal byť používaný ľuďmi, ktorí majú v tele elektroliečebné implantáty. Tiež by nemal byť používaný, ak ste tehotná alebo dojčíte. Žiadne ďalšie kontraindikácie nie sú známe.

Dostávame spätnú väzbu k Zerosmoke z celého sveta. Toto inovatívne zariadenie je teraz veľmi populárne vďaka svojej spoľahlivosti a jednoduchému použitiu. V poslednej dobe jeho obľuba vzrastá tiež na Slovensku.

Zerosmoke je určený pre tých, ktorým naozaj záleží na ich zdraví. Výsledkom tejto magnetickej úpravy je, že sa túžba po nikotíne znižuje. Človek si už nevychutná cigaretu, jeho chuťové receptory sú blokované. Odporúčame nosiť magnety na ušnom laloku 2-4 hodiny denne. Môžete ich nosiť napríklad popoludní po práci. Na začiatku možno len znížite počet cigariet, ktoré denne vyfajčíte. Ale potom postupne, nenásilne, krok za krokom, tento škodlivý návyk úplne zmizne a nakoniec sa zbavíte tohto zlozvyku úplne!